Перейти к содержанию

Продам медонос ваточник сирійськмй


Макс_Скрипник

Рекомендуемые сообщения

До вашої уваги, пропоную кореневища медоносу ваточника сирійского. Свіжість коренів гарантую.
Відмінний медонос. Гарно росте і виділяє нектар на будь-яких типах грунтів, навіть на півдні України, попри спеку.

Починаю копати корені з власної плантації 10 березня.  Термін реалізації до 20 чисел квітня, якщо посуха, то замовлення  краще перенести на осінь.
Ціна залежить від кількості, від 50 шт.-по 6 грн., від 10 по 7грн.
Відправка інтайм, укр.пошта, нова пошта, делівері(велика кількість) у будь-який куточок нашої неньки.

Дякую за увагу! З повагою, ваш форумчаним Максим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А медонос і правда класний. Тільки садіть його не густо і подалі від своєї ділянки.:ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

 і подалі від своєї ділянки.:ay::wave:

поближче до сусіда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, gardener сказав:

поближче до сусіда?

У мене в одного сусіда пів-дачі заросло. Але йому він сподобався за запах. Сам і розвів. Я лише перші екземпляри йому вручив. А він ще й гроші мені хотів дати.:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
21.02.2020 в 22:29, Макс_Скрипник сказав:

До вашої уваги, пропоную кореневища медоносу ваточника сирійского. Свіжість коренів гарантую.
Відмінний медонос. Гарно росте і виділяє нектар на будь-яких типах грунтів, навіть на півдні України, попри спеку.

Починаю копати корені з власної плантації 10 березня.  Термін реалізації до 20 чисел квітня, якщо посуха, то замовлення  краще перенести на осінь.
Ціна залежить від кількості, від 50 шт.-по 6 грн., від 10 по 7грн.
Відправка інтайм, укр.пошта, нова пошта, делівері(велика кількість) у будь-який куточок нашої неньки.

Дякую за увагу! З повагою, ваш форумчаним Максим. 

Як на рахунок бартеру на Золотарник?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...