Перейти к содержанию

Продам бджолопакети 35 шт.


Рекомендуемые сообщения

Продам 35 бджолопакетів   на 300 рамку. 4 +1струс

Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари.

матки мічені .

Терміни: 15.04. - 25.04.2019 року.  

Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Самовивіз.

0970491015 Роман. Львів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажано вказати породу, та як слід розуміти 4рамки, тобто скількі сумарно буде розплоду на тих рамках, так як корм і розплод має різну ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2019 в 18:50, Poman сказав:

Терміни: 15.04. - 25.04.2019 року.

А Ви великий оптиміст,якщо готові в середині квітня пакети продати.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

минулого року продав 24 квітня було пізновато бо в трьох сімях були вже маточники . В багатьох було багато нектару. А цього року розвиток на багато випереджує минулий рік. У мене вже по 3-4 рамки і площею 10*20см на кожній різновікового розплоду. А тільки середина лютого. В компаньйона подібна пісня при тому що вулики деревяні і без підігріву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

минулого року продав 24 квітня було пізновато бо в трьох сімях були вже маточники . В багатьох було багато нектару. А цього року розвиток на багато випереджує минулий рік. У мене вже по 3-4 рамки і площею 10*20см на кожній різновікового розплоду. А тільки середина лютого. В компаньйона подібна пісня при тому що вулики деревяні і без підігріву.
Що ви з ними робите що 24 квітня вже рояться?


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Що ви з ними робите що 24 квітня вже рояться?

порода :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Poman сказал:

минулого року продав 24 квітня було пізновато бо в трьох сімях були вже маточники . В багатьох було багато нектару. А цього року розвиток на багато випереджує минулий рік. У мене вже по 3-4 рамки і площею 10*20см на кожній різновікового розплоду. А тільки середина лютого. В компаньйона подібна пісня при тому що вулики деревяні і без підігріву.

Не подумайте, що заздрю, в мене у слабачках-відводках на одній рамці розплід і то п"ятаки у сім"ях, які займають 6 рамок - бджоли у клубі сидять.Неспорю правдоподібно, що  і у них є вже засів, але стелини були ледь-ледь теплі. Якщо там і є розплід то не багато. Вважаю, що на даний час це нормально. З надходженням пилка у вулик, розвиток буде взривним, як і кожного року. Напевно в мене якісь не такі бджоли:ah:. Якби не ті попереду похолодання, ваші напевно вже б пролісковий мед носили. 

Заглянув на мапу супутника розташування вашої пасіки, поблизу лише один невеличкий ліс. Питання звідки такий зимово-весняний розвиток у ваших бджіл? Що за породу тримаєте?Може ви в січні їм каньді з пилком чи пергою даєте, можите поділитись, що у вас так багато вже розплоду?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Poman сказал:

минулого року продав 24 квітня було пізновато бо в трьох сімях були вже маточники . В багатьох було багато нектару. А цього року розвиток на багато випереджує минулий рік. У мене вже по 3-4 рамки і площею 10*20см на кожній різновікового розплоду. А тільки середина лютого.

Перегляньте прогноз погоди по Вашому р-ну. Напевно Ви знаєте що робити. На києвщині  я не поспішаю з утепленням і випуском маток з изоляторів  Хмари

Погода у Руданцях на місяць

Лютий 2019

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
18
19
20
d.sun.c2.r2.png
+6
+3
21
d.sun.c4.r2.png
+6
+3
22
d.sun.c2.rs2.png
?3
?6
23
d.sun.c2.png
?1
?7
24
d.sun.c2.rs2.png
0
?1
25
d.sun.c4.rs2.png
+4
+1
26
d.sun.c2.rs1.png
+4
+1
27
d.sun.c3.rs1.png
+5
?1
28
d.sun.c4.rs1.png
+4
+1
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2019 в 18:50, Poman сказав:

Продам 35 бджолопакетів   на 300 рамку. 4 +1струс

Ціна: за чотири рамковий пакет 1400 грн.без тари.

матки мічені .

Терміни: 15.04. - 25.04.2019 року.  

Умова продажу: Набір пакетів в присутності покупця. Самовивіз.

0970491015 Роман. Львів.

Купляю 35 бджолопакетів 15.04.2019р. самовивіз, тара моя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Blum сказал:

Перегляньте прогноз погоди по Вашому р-ну. Напевно Ви знаєте що робити. На києвщині  я не поспішаю з утепленням і випуском маток з изоляторів  Хмари

Погода у Руданцях на місяць

Лютий 2019

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
18
19
20
d.sun.c2.r2.png
+6
+3
21
d.sun.c4.r2.png
+6
+3
22
d.sun.c2.rs2.png
?3
?6
23
d.sun.c2.png
?1
?7
24
d.sun.c2.rs2.png
0
?1
25
d.sun.c4.rs2.png
+4
+1
26
d.sun.c2.rs1.png
+4
+1
27
d.sun.c3.rs1.png
+5
?1
28
d.sun.c4.rs1.png
+4
+1
 

Це дяккувати Богу, що дав кілька теплих днів і бджоли облетілись:ay:. Адже годувати розплід, який на 3-4 рамках це затрати не тільки корму, але також і ресурсу бджоли, що спричиняє більшого накопичення калу у бджіл. Якби не було обльоту, ситуація кардинально б змінилась. :IMHO:Якщо не стимулювати бджіл, матка припине яйцекладку, а якщо буде брак корму то бджоли повикидають яйця і личинки. Добре, що облетілись. Обнулились і можна далі зимувати!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Саша К. сказав:

порода :ay:

місцева прикарпатка :) , але маток виводжу сам з кращих сімей по показниках  зимівля, працьовитість, доброта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, uam_63 сказав:

Що ви з ними робите що 24 квітня вже рояться?


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

1.В зиму відправляю на меді. 2.В павільйоні повний клімат контроль температура 4.5-5.5 до лютого. вологість до 84 %. З   1 лютого канді з пилком +поступовий підйом температури до 17 град. після обльоту чаї чергую полин, звіробій, ромашка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Poman сказал:

1.В зиму відправляю на меді. 2.В павільйоні повний клімат контроль температура 4.5-5.5 до лютого. вологість до 84 %. З   1 лютого канді з пилком +поступовий підйом температури до 17 град. після обльоту чаї чергую полин, звіробій, ромашка

А туалет в павильоне есть для пчел? при таком кол расплода им жрать надо много, следовательно, и .... . Погода у вас не ахти, как видно,  то, что один раз облетелись, это не спасает, только приучивание к туалету:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2019 в 22:04, Саша К. сказав:

А туалет в павильоне есть для пчел? при таком кол расплода им жрать надо много, следовательно, и .... . Погода у вас не ахти, как видно,  то, что один раз облетелись, это не спасает, только приучивание к туалету:ole_ole:

Прогноз погоди не ахти. а вчора як виглянуло сонечко літали дуже навіть гарно . навіть замітив коричневу обніжку мабуть з ліщини. сьогодні бачив рання верба розпускаєтся кілька днів гарної погоди і зацвете.+вітамінізований сиропчик на чаях і все буде ок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2019 в 14:09, Yaroslav сказав:

Це дяккувати Богу, що дав кілька теплих днів і бджоли облетілись:ay:. Адже годувати розплід, який на 3-4 рамках це затрати не тільки корму, але також і ресурсу бджоли, що спричиняє більшого накопичення калу у бджіл. Якби не було обльоту, ситуація кардинально б змінилась. :IMHO:Якщо не стимулювати бджіл, матка припине яйцекладку, а якщо буде брак корму то бджоли повикидають яйця і личинки. Добре, що облетілись. Обнулились і можна далі зимувати!

На рахунок стимуляції ви праві . У мене кормушки з пляшок там влазить 5-6 бджілок не більше їм вдаєтся витягнути до 200гр.на добу, але стабільно ,це емітує постійне надходження корму і матка червить. У двох контрольних сімях бджоли підняли температуру до 20 град. думаю на днях підніму і в павільйоні. До речі зробив цікавий експеримент мета була знизити вологість .насипав в капрону 0,5кг цукру і поставив частину над холстиком частину під.  А вийшло наступне вологість знизилась на 8-10 %, а бджоли почали пити росу з цукру там де цукор під холстиком за тиждень залишилось 150-200гр цукру. Там де поклав над холстиком цукор за камянів бджоли його не чіпали мабудь їм там за холодно або? але першим варіантом я задоволений бджоли ніби теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Poman сказал:

залишилось 150-200гр цукру

А сколько вы его ложили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, F.A.V. сказал:

А сколько вы его ложили?

 

10 часов назад, Poman сказал:

насипав в капрону 0,5кг цукру і поставив частину над холстиком частину під. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, F.A.V. сказав:

А сколько вы его ложили?

мабудь - 250 грам:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2019 в 21:46, Poman сказал:

 2.В павільйоні повний клімат контроль температура 4.5-5.5 до лютого. вологість до 84 %. 

А чем поддерживаете?Сплит-система или напольный кондей? :umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Маслюк сказав:

А чем поддерживаете?Сплит-система или напольный кондей? :umora::umora:

В проході стоіть два масляних нагрівача один 500ват другий 2кв через терморегулятори. Температура включеня першого на градус вища, коли ж він несправляєтся включаєтся другий. Але я ще не зустрічав щоб другий був горячий. А вологість прямо залежить від температури. Чим тепліше тим меньше бджоли жруть щоб зігрітись і меньше випаровють вологи. Але під весну вилогість була дещо за висока ,мабуть деякі сіміі потребували вищоі температури відповідно іли і випаровували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...