Перейти к содержанию

Себестоимость мёда


Triton

Рекомендуемые сообщения

12 хвилини тому, Triton сказав:

а если не много больше подробностей? что мне даст если я буду платить 820 грн?

хто працює офіційно, податки вираховують автоматично. Ви ж при сплаті ЄСВ також їх заплатите. І отримаєте право на пенсію при досягненні відповідного віку. Якось так в двох словах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Triton сказал:

что мне даст если я буду платить 820 грн?

якщо проплатите 35-ть років то отримаєте мінімальну пенсію на той час яка буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, larson сказав:

якщо проплатите 35-ть років то отримаєте мінімальну пенсію на той час яка буде

35 років - це якщо зовсім без стажу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, chernega сказал:

І отримаєте право на пенсію при досягненні відповідного віку.

:IMHO:А я гадаю що краще я буду щомісяця вкладати ті кошти  в щось і точно мені буде пенсія і навіть більша ніж дасть наш уряд, а так ті кошти що я сплачу то мені потрібно жити до 10 років щоб їх назад отримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Николай Ахтырка сказав:

:IMHO:А я гадаю що краще я буду щомісяця вкладати ті кошти  в щось і точно мені буде пенсія і навіть більша ніж дасть наш уряд, а так ті кошти що я сплачу то мені потрібно жити до 10 років щоб їх назад отримати.

І які у вас варіанти вже є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Triton сказал:

а если не много больше подробностей? что мне даст если я буду платить 820 грн?

Формально возраст выхода на пенсию для мужчин и женщин остался на прежнем уровне — 60 лет, однако, повысились требования к трудовому стажу. С 2018 года выйти на пенсию при достижении пенсионного возраста могут лишь те украинцы, кто работал и платил взносы 25 и более лет.

С каждым последующим годом требования к количеству необходимого страхового стажа для пенсии будут расти (+ 12 месяцев). Таким образом, к 2028-му нужно будет иметь 35 лет стажа. Те, у кого его не набирается, смогут уйти на заслуженный отдых только в 63 года. Если к 65 годам человек имеет страховой стаж менее 15 лет, пенсию он получать не будет. Вместо нее будет предоставляться социальная помощь, размер которой определяется, исходя из уровня доходов семьи пенсионера.

?????????? ?????????? ???° ???µ?????

Новое пенсионное законодательство предусматривает два варианта решения данной проблемы. Первый — докупить страховой стаж. Исходя из размера на дату покупки. Второй вариант — продолжать работать, зарабатывая недостающий стаж, и выйти на заслуженный отдых позже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

:IMHO:А я гадаю що краще я буду щомісяця вкладати ті кошти  в щось і точно мені буде пенсія і навіть більша ніж дасть наш уряд, а так ті кошти що я сплачу то мені потрібно жити до 10 років щоб їх назад отримати.

зараз ви вкладаєте? Отак же будете вкладати і через рік і через два поки не прийде "заслужена" пенсія.

справа в тому, що ЕСВ платиться в встановленому розмірі на дату сплати. Пенсія буде виплачуватися в розмірі, що буде через Н-років. Питання, чи будуть відповідати заощадження тому рівню цін, що будуть через Н-років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yurasaver сказав:

зараз ви вкладаєте? Отак же будете вкладати і через рік і через два поки не прийде "заслужена" пенсія

Особисто я відкладаю 10% з/п. Але путнього варіанту щоб гроші працювали, ще не придумав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, chernega сказал:

Особисто я відкладаю 10% з/п. Але путнього варіанту щоб гроші працювали, ще не придумав.

Ну якщо ви вже  маєте білу З/п, то вам взагалі хвилюватися нема чого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, yurasaver сказал:

Питання, чи будуть відповідати заощадження тому рівню цін, що будуть через Н-років

краще людям говорити що інфляція в країні (приблизно) складає 15% ,тобто якщо я під матрас поклав 10 гривень то через рік там вже лежить 8,5 гривень купівельної спроможності

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому я спитав про ЄСВ? Питання не в тому, щоб сплачувати ЕСВ. Питання в накопленні коштів для забезпечення життя в пенсійному віці. Чи це через пенсійний фонд шляхом сплати ЕСВ чи інші фонди (джерела) накоплення коштів. А для того, щоб накопити, такі накопичення потрібно десь взяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, yurasaver сказал:

зарабатывая недостающий стаж, и выйти на заслуженный отдых

вперед ногами,и деньги останутся в ПФ на зарплату:( и какой смысл? Пенсия- это полсотни уликов, без напряга 30кг*40гр.=60 000, государство больше этого не даст.Толку что у меня 40лет стажа, а пенс. - 1 450. На вопрос почему так мало?? Так у вас зарплата маленькая была. Так что реалии нашего государства таковы "" Живи сегодня , и не думай о завтра"":IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, yurasaver сказал:

десь взяти.

ви краще не питайте а просто беріть і враховуйте в своїх розрахунках, а там як то кажуть вскритіє покаже , що до чого, тема ж то собівартість, доречі ЕСВ можна не платити а заключити договір з пенсійним фондом на випадкові заробітки і сплатити единим платижем, наприклад при продажі меду:umora:і рік стажу у нас в кармані:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Незнайка 25 сказал:

 "" Живи сегодня , и не думай о завтра"":IMHO1:

Это было вчера, сегодня уже по другому "Живи сегодня , и помни о завтрашнем дне"

Только что, larson сказал:

ви краще не питайте а просто беріть і враховуйте в своїх розрахунках,

я враховувати буду. Просто питання "Чи враховує ще хтось?"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, yurasaver сказал:

уже по другому

в нашій країні буде так як написав Незнайка 25, завжди, хочеш кращого , зміни країну на кращу, ( я не вас особисто мав на уважі а взагалі)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, larson сказал:

 і сплатити единим платижем, наприклад при продажі меду:umora:і рік стажу у нас в кармані:ay:

це все добре, але покупка стажу здійснюється виходячи з мінімального ЕСВ на дату покупки, Тобто, якщо зараз 820грн, то скоро буде збільшено, а відповідно і покупка стажу за період коли він був менший буде більше коштувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

 зміни країну на кращу

А ви думаєте в іншій країні для осіб які не сплачували коштів до пенсійного фонду кращі умови, у нас хоть соціальна допомога передбачена, а там взагалі повний 0? Да просто в інших країнах вже десятків років застосовують пенсійні системи, що в нас тільки зараз намагаються втілити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ нафига вам та собестоимость меда , она на цену невлияет

Вы  уже с ее расчетами уже дошли до собестоимости жизни :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, yurasaver сказал:

що в нас тільки зараз намагаються втілити.

Друже, ми вірим що ви хочете змінити цю країну на краще, може у вас це і вийде, та тільки дітям радим все ж покинути її, ну не територія це здорового глузду, хочь плачь, може вони там краще облаштуються, а нам хай буде вже так як є,:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, AVA сказал:

Народ нафига вам та собестоимость меда

А что еще делать долгими зимними вечерами:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, yurasaver сказал:

А что еще делать долгими зимними вечерами:umora:

Если взять сельское хозяйство в целом , она будет самая плавающая :IMHO1:

Ничто так в с/х не дает такой разбег в конечном товаре меде от 0 до 180 кг с улья за год

И как эти затраты не считай на собестоимость в конечном итоге может отличатся  в 180 раз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, chernega сказал:

І які у вас варіанти вже є?

:ah:Нескажу, але мінімалку я вже отримую.

1 час назад, yurasaver сказал:

зараз ви вкладаєте? Отак же будете вкладати і через рік і через два поки не прийде "заслужена" пенсія.

справа в тому, що ЕСВ платиться в встановленому розмірі на дату сплати. Пенсія буде виплачуватися в розмірі, що буде через Н-років. Питання, чи будуть відповідати заощадження тому рівню цін, що будуть через Н-років

:ah:Так в мене теж мінімалка росте разом з цінами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Себестоимость мёда

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...