Перейти к содержанию

Продам дочок від королеви голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

Дякую Панк Леоніде за маточок. Всіх 4 маток прийняли у відводках, хоч деяких довелося тримати цілий тиждень у кліточці доки бджолам вже не стало на чому закладати маточники. Дуже сподобалось підсадка в однорамочному ізоляторові (зробив собі один напробу). Рамку печатки на виході в ізолятор, туди ж маточку а  по бокам по рамочці з медом та водою. Через двоє суток на рамці уже яйця в ячейках і сміливо матка випущена (підсаджувались матки бакфаста на карніку, точніше на помісь карніки з місцевою).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2018 в 15:18, Бджоляка сказав:

Дякую Панк Леоніде за маточок. Всіх 4 маток прийняли у відводках, хоч деяких довелося тримати цілий тиждень у кліточці доки бджолам вже не стало на чому закладати маточники. Дуже сподобалось підсадка в однорамочному ізоляторові (зробив собі один напробу). Рамку печатки на виході в ізолятор, туди ж маточку а  по бокам по рамочці з медом та водою. Через двоє суток на рамці уже яйця в ячейках і сміливо матка випущена (підсаджувались матки бакфаста на карніку, точніше на помісь карніки з місцевою).

Так, дякую за повідомлення. Я ж висилаю вже перевірених на кладку. Тож затримки в яйцекладці немає. І тому прийом значно ліпший.Радий, що усі підсадили удачно, бо вони мені, як діти... :wave:

 Взавтра висилатиму і вручатиму біля Новуса чергову партію. А це ще сім замовників. Так що графіка пока що додержуюсь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2018 в 14:18, Борис01 сказав:

Доброго дня, Леонід Олекасандрович. Вчора отримав Ваших маток, йшли всього 3 дні, активні. Дякую! Дай Боже щоб прижились.:az::hi:

   Дякую за відгук. :az:

   А мені в сотню раз приємніше буде, коли відбудеться стовідсоткова підсадка. У цій справі головне - не поспішати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора дивився то одна вже бігає по сотах, другу напевне сьогодні вже випустили з кліточки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2018 в 15:18, Бджоляка сказав:

Дякую Панк Леоніде

А я й не знав, що Леонід Олександрович ПАНК:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Борис01 сказав:

А я й не знав, що Леонід Олександрович ПАНК:umora:

   Буває. Головне , щоб результат був класний. 

   На козацькій парсунці написано: Ти мене хоч  горшком називай, але у піч не став! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Борис01 сказал:

А я й не знав, що Леонід Олександрович ПАНК:umora:

Вибачте, опечатка, пишу з телефону, не одразу помітив. А через певний час після публікаціі не можу відредагувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Бджоляка сказав:

Вибачте, опечатка, пишу з телефону, не одразу помітив. А через певний час після публікаціі не можу відредагувати.

Та  не переживайте. Ми все розуміємо.:wave:

                                                               Х  Х   Х

       Наступну партію маток вишлю близько десь після 15 червня - потрібен час для перевірки. Тож не переживайте, хто на пару днів одерже замовлення пізніше. :hi:

       Перед відправкою я обов"язково зв"язуюсь по тел.   з тим, кому висилаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення  на першу половину липня ще приймаю.

Умови - на самому початку цієї теми. :wave::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.06.2018 в 23:00, ДобровоЛ сказал:

Наступну партію маток вишлю близько десь після 15 червня

А какие номера пойдут?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергiйко сказав:

А какие номера пойдут?

Із ПМ№ 15 починаючи. 

І тоді ж висилатиму кільком замовлені неплідки.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки доїхали, всі живі, дуже жваві! Дякую!

Screenshot_20180611-155043.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Zinkevych19 сказав:

Матки доїхали, всі живі, дуже жваві! Дякую!

Screenshot_20180611-155043.png

  Дякую за відгук!

 Слава Богу!  Нова Пошта - то надійно, це правда.

   Тепер не поспішайте під час підсадки. Матки вже яйцекладучі. У мене вони позасівали вже десь четвертину - половину рамки Дадана й більше. Отож і прийом має бути ліпший. Під ковпачком  все ж ліпше - бо там матки мають змогу вже й далі  продовжувати яйцекладку.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від сьогодні замовлення на плідних перевірених маток від В-7 (DLO) приймаю вже на другу половину липня.  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.04.2018 в 00:48, ДобровоЛ сказал:

Так, в об"яві ж моїй все розписано - голандського походження  від відомих нідерландських заводчиків -Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein.  Моя В-7(DLO)  вирощена Bertus & Jannie Jochems (LJ) у 2016 році на моє замовлення і осімена вона трутнями Martin Klein (MAK). Це спеціально підібрана пара для наших українських медоносів .:ay:

  Всё получил, подсадил, работают отлично - супперр!  :ay:

   Вопрос на засыпку: а  вы планируете на следующий сезон закупать материнок в Голландии?  :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 23:29, Pchelnik 2 сказав:

  Всё получил, подсадил, работают отлично - супперр!  :ay:

   Вопрос на засыпку: а  вы планируете на следующий сезон закупать материнок в Голландии?  :ah:

Дякую за відповідь.:az:

   Але дайте хоч цей сезон закінчити . Ну, а тоді будемо думати й про наступний.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто не одержав запланованих маток на 1 половину червня і з ким я не зв"язувався ще ( три замовники) висилка буде десь через тиждень, тобто після 25 червня. Обов"язково я вас попереджу по тел. Будь ласка, будьте  в мережі телефонного зв"язку.

Тоді ж вишлю матки і всім, хто замовляв неплідки.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Большое спасибо за маток! Все зачетные(впрочем как и всегда):ay:. Прием 100%, менял на роевых по методу Егошина. Сеют отлично (раньше не писал чтобы не сглазить):wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Костя.Т сказав:

Большое спасибо за маток! Все зачетные(впрочем как и всегда):ay:. Прием 100%, менял на роевых по методу Егошина. Сеют отлично (раньше не писал чтобы не сглазить):wave:

Дякую, Костянтине, за відгук! Головне мені , що ви вдало їх підсадили. :ay::az:

А що то за метод - Єгошинський? Бо чомусь не зустрічав раніше ніде таку назву (читаю я вже мало крім іннету) - що там нового  , цікаво, придумав Леонід Ратмирович?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

     Їхав з кочівлі. Просидів 3 години в пробці перед Московським мостом - аварія, але це показник роботи "НОВОЇ" паліції. Невже не можна все зазняти на відео за 5-10 хвилин і розвезти побиті  авто в різні боки?!!:dntknw:

 Тому й запізнився з цим повідомленням. Я завтра - якраз під вихідні - постараюсь підготувати чергову партію плідних маток до відправки. Повідомлю всіх обов" язково перед висилкою , хто попаде у цю партію. :wave:

 З неплідками, на жаль,  є тимчасово невеличка проблема дефіциту...:ah:Але все вирішимо у кінці червня та на сампочатку липня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может неправильно высказался. Я на ютубе на его канал подписан(Егошина), там увидел. Много полезного для себя узнал:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2018 в 15:52, Zinkevych19 сказал:

Матки доїхали, всі живі, дуже жваві! Дякую!

Screenshot_20180611-155043.png

Вы на Ф1 паспорта печатаете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.06.2018 в 15:19, Джаз сказав:

Вы на Ф1 паспорта печатаете?

А що то значить Ф - 1? Якщо відомий батько і мама з родоводом - то їх доця це Ф - 0 (переходжу на вашу термінологію). А вже 

її дітки, якщо не установлений трутень, то ті Ф-1 і будуть.:IMHO:

А я даю їй свій паспорт і вказую дані матки, яку висилаю.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 

А я даю їй свій паспорт і вказую дані матки, яку висилаю.:dntknw:

Зайвий клопiт паспорт 

Якщо трутневий фон не контрольований :IMHO:

Як i номерна опалiтка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Далі вже  попередних замовлень не приймаю, пока не розрахуюсь з наявними.:az:

  Наступна висилка буде на тому тижні. Черга за -  ПМ№ 18.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...