Перейти к содержанию

Золота пасіка. Конференція у Миколаєві 25 листопада 2017


Sashko

Рекомендуемые сообщения

Друг надіслав із Фейсбука:

25 листопада 2017 року вперше у Миколаєві відбудеться масштабна конференція "Золота пасіка", під час якої бджолярі зможуть отримати актуальну інформацію щодо захисту та лікування бджіл, селекції українських бджіл, познайомитеся з сучасними тенденціями у розмноженні бджіл і виробництві продукції. Спікери поділяться досвідом кооперації у бджільництві та рентабельності медового бізнесу. 
Серед спікерів:
Галатюк Олександр Євстафійович, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології Житомирського національного агроекологічного університету.
Броварський Валерій Дмитрович, доктор с/г наук, професор кафедри конярства та бджільництва НУБіП України.
Пундор Мирон Степанович, незалежний експерт з агроефективності.
Ференчук Валентин Іванович, віце-президент "Спілки пасічників України" та багато інших.

Участь безкоштовнаОрганізовує Благодійний Фонд "Ласка"

25 листопада 2017 р. з 9:00 по 18:00

pin
вул. Никольска, 25, Mykolayiv

 

Так як конференція вперше у Миколаєві, то думаю варто підтримати починання. Що скажете, земляки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Захід добрий, але я ще не знаю чи зможу потрапити. Мені потрібно 1.12.2017 р. до лікаря і як кажуть 2 рази в тиждень мабуть буде трішки дорогувата дорога.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 11.11.2017 в 14:44, Mihail-ves сказав:

Захід добрий, але я ще не знаю чи зможу потрапити. Мені потрібно 1.12.2017 р. до лікаря і як кажуть 2 рази в тиждень мабуть буде трішки дорогувата дорога.

Я уже вострю лижі)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...