Перейти к содержанию

Учбові заклади України


Данил

Рекомендуемые сообщения

Мене звуть Данило, я шукаю хороший учбовий заклад на професію "Бджоляр". Прошу допоможіть я не можу знайти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Данил сказал:

Мене звуть Данило, я шукаю хороший учбовий заклад на професію "Бджоляр". Прошу допоможіть я не можу знайти.

Пойдет ?

Screenshot (3).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гадяцьке Аграрне Училище 

Державний навчальний заклад "Гадяцьке аграрне училище" запрошує на навчання учнів. Стаціонарне відділення пропонує навчання за такими професіями: бджоляр-1,5 роки; бджоляр-6 місяців; садовод-10 місяців; овочівник-10 місяців; квітникар-10 місяців; лісник, єгер - 10 місяців; 
Зарахування учнів проводиться без вступних іспитів, за результатами співбесіди. Вимоги до вступників: базова або повна середня освіта, вік - необмежений.
Телефон(053-54-55) 2-06-75
Адреса: вул. Замкова 1, м. Гадяч, Полтавська область.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А скільки років вчаться в університеті

І дуже дякую за поміч

В 01.09.2017 в 13:12, vovchik v сказал:

Пойдет ?

Screenshot (3).png

А де?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Данил сказал:

А скільки років вчаться в університеті

І дуже дякую за поміч

А де?

 

Якщо стаціонар то 4 роки - бакалавр , 5 років магістр ( спеціаліст ) . Заочники на рік довше .

Щось сайт НУБІП не хоче відкриватись , тому гляньте тут :

http://www.beeschool.kiev.ua/index.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, vovchik v сказал:

Якщо стаціонар то 4 роки - бакалавр , 5 років магістр ( спеціаліст ) . Заочники на рік довше .

Щось сайт НУБІП не хоче відкриватись , тому гляньте тут :

http://www.beeschool.kiev.ua/index.html

Дякую)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЧЕРНЯТИНСЬКИИ  КОЛЕДЖ
      ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (адреса: с. Чернятин, вул. Графа Львова, 28 Жмеринський р-н, Вінницька обл)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для чого взагалі вчиться на бджоляра ? Не можу зрозуміти, поясніть хто небудь )))

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Sesk сказал:

Для чого взагалі вчиться на бджоляра ? Не можу зрозуміти, поясніть хто небудь )))

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Питання філософське .

А чому , у нас зараз здобувають вищу освіту біля 80 % молоді ? Причому левяча доля на контракті . І до того ж , більша частина з них по професії працювати вряд чи буде .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання філософське .
А чому , у нас зараз здобувають вищу освіту біля 80 % молоді ? Причому левяча доля на контракті . І до того ж , більша частина з них по професії працювати вряд чи буде .

Здобувають для корочки, яка потрібна щоб влаштуватись на норм роботу, все просто.
Для своєї пасіки корочка що ти крутий дипломований бджоляр не потрібно, та іти на якусь промислову пасіку цей диплом теж не потрібен.
Найкращий варіан це поїхать закордон попрацювать, було цікаве оголошення у нас на форумі що потрібен матковод в італію.
Інший варіант це купить пару сімей, вчиться на ходу + читать літературу, дивиться ютуб( ті ж самі лекції Броніславовича), читать форуми.
Імхо а витрачать роки на наші учбові заклади це просто дурість

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, vovchik v сказал:

Питання філософське .

А чому , у нас зараз здобувають вищу освіту біля 80 % молоді ? Причому левяча доля на контракті . І до того ж , більша частина з них по професії працювати вряд чи буде .

Є у мене контакти з людьми, які постійно шукають працівників. Знайти працівника, який щось вміє робити дуже і дуже важко, навіть, якщо платити пристойну зарплату. Всі такі при роботі і їх потрібно переманювати, що і роблять один в одного.

Можна закінчити декілька закладів, а так і не вміти нічого робити і таких більшість. Головне навіть не освіта, а знати підлітку конкретно, що він хоче в житті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Sesk сказав:


Здобувають для корочки, яка потрібна щоб влаштуватись на норм роботу, все просто.
Для своєї пасіки корочка що ти крутий дипломований бджоляр не потрібно, та іти на якусь промислову пасіку цей диплом теж не потрібен.
Найкращий варіан це поїхать закордон попрацювать, було цікаве оголошення у нас на форумі що потрібен матковод в італію.
Інший варіант це купить пару сімей, вчиться на ходу + читать літературу, дивиться ютуб( ті ж самі лекції Броніславовича), читать форуми.
Імхо а витрачать роки на наші учбові заклади це просто дурість

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Чи потрібно електрику навчатись на електрика,чи токарю на токаря? Звісно потрібно! Самосвіта це добре,але не забувайте що не всі у змозі займатись своїм розвитком. Не забувайте слова великого гетьмана -,,не всім дано всеє знати і річами керувати''.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

 

Можна закінчити декілька закладів, а так і не вміти нічого робити і таких більшість. Головне навіть не освіта, а знати підлітку конкретно, що він хоче в житті.

А можна закінчити ,і вміти робити ,але не отримувати справедливу винагороду за свою працю,є люди які просто не можуть вимагати великі гроші за свою працю,а є нездари які просто беруть за горло і крик ,я заробив це мої гроші,все залежить від виховання у сім'ї:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:

Для чого взагалі вчиться на бджоляра ? Не можу зрозуміти, поясніть хто небудь )))

Є купа таких пасічників які гнилець від мішечкуватого розплоду відрізнити не можуть, або взагалі стверджують що то просто розплід захолов і являються джерелом розповсюдження хвороб. Якби була моя воля - на державному рівні зобов'язав би всіх пасічників які не мають відповідної освіти хоча б пройти бджолярські курси - де б пояснили б очевидні і елементарні речі.....

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є купа таких пасічників які гнилець від мішечкуватого розплоду відрізнити не можуть, або взагалі стверджують що то просто розплід захолов і являються джерелом розповсюдження хвороб. Якби була моя воля - на державному рівні зобов'язав би всіх пасічників які не мають відповідної освіти хоча б пройти бджолярські курси - де б пояснили б очевидні і елементарні речі.....
:IMHO:

І Ви вірете що ці горе-пасічники можуть чомусь навчитись навіть там ??? Дуже сумніваюсь


Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Бджолопотам сказал:

Є купа таких пасічників які гнилець від мішечкуватого розплоду відрізнити не можуть, або взагалі стверджують що то просто розплід захолов і являються джерелом розповсюдження хвороб. Якби була моя воля - на державному рівні зобов'язав би всіх пасічників які не мають відповідної освіти хоча б пройти бджолярські курси - де б пояснили б очевидні і елементарні речі.....

:IMHO:

У мене немає спеціалізованої освіти, думаю можу позмагатися з тими хто її отримав.

24 минуты назад, venchyk сказал:

А можна закінчити ,і вміти робити ,але не отримувати справедливу винагороду за свою працю,є люди які просто не можуть вимагати великі гроші за свою працю,а є нездари які просто беруть за горло і крик ,я заробив це мої гроші,все залежить від виховання у сім'ї:IMHO:

Це не зовсім так, в приватних фірмах шукають людей, які роблять роботу і заробляють кошти для власника. Або якщо щось не влаштовує в роботі вдосконалювати свої навики і шукати іншу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

У мене немає спеціалізованої освіти, думаю можу позмагатися з тими хто її отримав.

Честь Вам і хвала... на жаль не всі такі... Читайте мій коментар вище...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sesk сказал:

Для чого взагалі вчиться на бджоляра ? Не можу зрозуміти, поясніть хто небудь )))

Наукові заклади з бджільництва є в багатьох європейських країнах. От щоб хоч там працювати і розвивати науку, щоб була користь простим пасічникам і треба навчатись. Те що в нас в Україні не має ніякої користі від Інститут бджільництва - це ще не означає що не треба навчатись. Може і в нас колись будуть "сучасні Прокоповичі"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sesk , @Wladimir_K частково я з Вами згоден . Майбуть половина вчиться , бо так хочуть батьки і останні ( батьки ) з інколи з " жил лізуть " щоб їх " чадо " отримало освіту . Тоді я то кажуть сусідам в очі не соромно буде дивитись . Байдуже що там та дитина вивчила і де вона робити буде . 

Мене , наприклад , навчили вчитися . Я перед тим як кудись носа пхати , спочатку взнаю куди і з чим його їсти . Раніше було навпаки - спочатку розтрощив , а потім вже дивився . :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насправді, без самоосвіти немає освіти. Одне з завдань викладачів - спрямувати та допомогти швидше розібратись в складних речах, тобто "провести людину яка навчається, оптимальним шляхом до мети.

Але вцьому питанні багато філософії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, vovchik v сказав:

 

Мене , наприклад , навчили вчитися . 

Це що за школа у Вас була? В якій вчили вчитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Sesk сказав:


Здобувають для корочки, яка потрібна щоб влаштуватись на норм роботу, все просто.
Для своєї пасіки корочка що ти крутий дипломований бджоляр не потрібно, та іти на якусь промислову пасіку цей диплом теж не потрібен.
Найкращий варіан це поїхать закордон попрацювать, було цікаве оголошення у нас на форумі що потрібен матковод в італію.
Інший варіант це купить пару сімей, вчиться на ходу + читать літературу, дивиться ютуб( ті ж самі лекції Броніславовича), читать форуми.
Імхо а витрачать роки на наші учбові заклади це просто дурість

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

у нас при розриві звязку між освітою і виробництвом чи індустрією  - студенти вчатсья в більшості щоб бути зайнятими чимось більш пристойним в юнацькі роки, повні бажання до пригод. також розширити кругозір, може чомусь і навчитись ( не обовязково тому що викладають...)
чи то так їх батьки намагаються прилаштувати.


(з анегдота) - роботодавцям потрібен диплом як доказ що людина може 5 років висидіти на одному місці і займатись нудною монотонною справою.


те що є курси для пасічників і бджолярів це скоріше добра справа, так як тим хто не може плавати без ласт чи надувного круга вони точно потрібні і добре що їх пропонують.  

є багато людей хто не може самостійно наважитись і придбати пару вуликів... запитати в сусіда пасічника що до чого, 
а на курсах пасічник це зробить за гонорар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас при розриві звязку між освітою і виробництвом чи індустрією  - студенти вчатсья в більшості щоб бути зайнятими чимось більш пристойним в юнацькі роки, повні бажання до пригод. також розширити кругозір, може чомусь і навчитись ( не обовязково тому що викладають...)
чи то так їх батьки намагаються прилаштувати.

(з анегдота) - роботодавцям потрібен диплом як доказ що людина може 5 років висидіти на одному місці і займатись нудною монотонною справою.

те що є курси для пасічників і бджолярів це скоріше добра справа, так як тим хто не може плавати без ласт чи надувного круга вони точно потрібні і добре що їх пропонують.  
є багато людей хто не може самостійно наважитись і придбати пару вуликів... запитати в сусіда пасічника що до чого, 
а на курсах пасічник це зробить за гонорар.

Курси це 2-3 тижня приїхав, повчився і поїхав, от це потрібно.
Але не рік і не 3,5 як тут писали

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, gardener сказал:

Це що за школа у Вас була? В якій вчили вчитися.

Школа як школа . Сільська . :umora: №2 .Там так би мовити , базу закладали . А вуз , де мене на шлях наставляли - це , Національний Університет Харчових Технологій ( НУХТ ) . :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, vovchik v сказав:

Школа як школа . Сільська . :umora: №2 .Там так би мовити , базу закладали 

Повезло Вам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...