Перейти к содержанию

Продам матки Карніки неплідні.


Рекомендуемые сообщения

Вивожу маток собі і на продаж, на даний час е біля 30 лишніх неплідних  маток Карніки від ІО  Олександра Мельника (Пешец - Ренсон) . Ціна одніеї матки 80 грн, мінімальний заказ 5 шт. Матки народились сьогодні 14. 05 , відправити можу 16.05 - 17.05 Маток завжди вивожу більше на випадок форс-мажору, якщо е лишні неплідки реалізую переважно на місці.  Маю дві матки ІО Олександра Мельника від них в 2016 р. були виведені дочки які себе добре показують серед інших ліній Карніки, зиміля 5 балів, миролюбність 4+ бали , весняний розвиток 5 балів, про це вже писав в розділі " Порода бджіл Карніка". На своїй пасіці в цьму році 80% сімей після продажу пакетів підставлені маточники від цих маток. Хто бажае купити плідні матки замовлення можу прийняти ще на 19 червня, або пізніші строки. т. 0962707137

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка сила сімей зараз ?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Sesk сказав:

Яка сила сімей зараз ?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Все залежить від кормової бази. Маю 2 точки, один в селі біля лісу 5км. від мене, розвиток сімей на 10 днів випереджае ті що біля дому в місті.з В зиму ішли відводки силою 3-5 вуличок, зараз ті що біля лісу 14-20 рамок дадан, біля дому 10-15 рамок. З такою погодою як цьго року лишньго корму у вуликах немае, весь мед переганяють в розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, пасічник сказав:

Все залежить від кормової бази. Маю 2 точки, один в селі біля лісу 5км. від мене, розвиток сімей на 10 днів випереджае ті що біля дому в місті.з В зиму ішли відводки силою 3-5 вуличок, зараз ті що біля лісу 14-20 рамок дадан, біля дому 10-15 рамок. З такою погодою як цьго року лишньго корму у вуликах немае, весь мед переганяють в розплід.

Всі  матки з ціеї партії вже замовленні . Слідуюча партія неплідок плануеться на 23.05 , якщо все буде гаразд будуть і на продаж.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2017 в 20:51, пасічник сказав:

Всі  матки з ціеї партії вже замовленні . Слідуюча партія неплідок плануеться на 23.05 , якщо все буде гаразд будуть і на продаж.

 

Завтра народжуеться слідуюча партія неплідних маток е і на продаж, хто бажае можна заказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будьте добры!

Перехожу в личку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі матки ціеї партії  вже замовленні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30  травня будуть народжуватись матки, слідуючу партію неплідних маток зможу відправити 31 травня, можна замовляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі матки ціеї партії вже замовленні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

коли слідуюча партія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слідуюча партія буде невелика, народжуються в середу 7. 06.. Матки мені потрібні для заселення нуклеусів, завтра вечором відберу і порахую якщо будуть лишні повідомлю. Інколи бувае що в якійсь виховательці пропустиш свищовий маточник і всім маточникам гаплик.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Будуть ще неплідки?

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В одній виховательці маточники розгризли, в понеділок буде 10 днів після прививки, відбиратиму маточники будуть лишні повідомлю:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...