Jump to content

пасічник

Пользователи
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by пасічник

 1. В основному до нас приїжджають покупці з південних областей (Одеська, Миколаївська, Херсонська), які хочуть купити якісні пакети з хорошою бджолою, а не те що привозять перекупи . Деякі пасічники готові платити за якість дорожче, хоча по ціні воно може вийти однаково що взяти на місці місцевих бджіл, чи самому привезти якісні пакети.
 2. Якщо їхати за 10 шт. 500 км. то звичайно дорогувато вийде, а якщо брати 50 і більше то цілком прийнятна ціна.
 3. Приймаю замовлення на бджолопакети породи бджіл Карніка F1, на даний час ще є 50 пакетів. Матки мічені номерними опалітками, 90 % маток минулорічні. Племінний матеріал брався в Хольткампа, Евгена Рудя, Віталія Ліпатова, Богдана Болюбаша. Продаж пакетів з 5 травня 3 р.+1 к. 1100 грн., якщо 4 розплоду 1200 грн. Ящики покупця, самовивіз ( поштою не відправляю). м.Борщів, Тернопілська обл. т.0962707137 Шоломіцький Микола Степанович.
 4. Ось відео про білкову підкормку в Канаді .
 5. Мішечкуватий розплід. Вірусне захворювання, не лікується. Часом появляється весною і само зникає. Такі сім'ї сильно не розширюйте. Якщо рамок забагато, краще скоротити. Можна давати сироп з добавкою Апімакса, або іншого препарату, що підвищує імунітет бджіл. Ніяких антибіотиків не давати, не допоможуть.
 6. Подивіться відео Неумивакіна про перекись водню. Вбиває всю патогенну мікрофлору в організмі віруси і грибки, корисну мікрофлору не вбиває. Сам п'ю вже давно, проходжу курс місяць 10 - 15 крапель на півсклянки води, рано і вечором за 15- 30 хв. до їди. Більше 5 років не хворів ні грипом ні ОРЗ.
 7. Автор говорить що низькі температури не впливають на якість препарату, є протилежні думки, хотілось би знати істину.
 8. Так в Китаї тепер дешевше, але не відомо коли Ви їх отримаєте.
 9. Мисочки в комплект не входять. Брав без мисочок на аліекспрес рік назад по 6 грн. При виводі маток користуюсь старою технологією, на нову так і не перейшов, тому продаю. Залишилось 100 шт.
 10. Продам нові китайські бігуді для виводу маток 5 грн шт., є 200 шт.
 11. Продам стельові годівниці бу. користувався не довго, годівниці в доброму стані, є близько 70 шт. ціна 30 грн.
 12. Цього року також придбав цю матку ооблітану на Langeoog , де стояв Раушевський Пешец, дочок від неї вже вивів результати побачу вже в слідуючму році
 13. Повністю погоджуюсь, обробку від кліща потрібно проводити в серпні препаратами довготривалої дії, на даний час добре справляются полоски (особисто користуюсь варостопом), оскілки 90 % кліща в ряозплоді . Заключну обробку проводять після виходу розплоду переважна більшість пасічників біпіном . Щавлева кислота методом сублімації перетворюєтся на мурашину, а мурашина кислота вбивае не тілки кліща вароадеструктор а і кліща акарапізвуді яких живе в трахеях бджіл. Пасічники борються з вароатозом , а яка ситуація з акаапідозом нам не відомо , трахейний кліч дрібний його не видно чи перевіряе хт
 14. Обробляти краще осіню, коли у вуликах нама розплоду, часу займе павда більше зате менше хімії попаде у вулик, ніж при використанні біпіну
 15. Появились ось такі прибори є на 220 є на 12 в. http://www.medoprom.com.ua/inventar-dlya-obrabotki-pchel/749-isparitel-kisloty-dlya-okurivaniya-pchel-40-vatt-220-volt.html Може хтось вже користувався , може поділитись враженями.
×
×
 • Create New...