Перейти к содержанию

Італьянка Мінесота (Minnesota Hygienic Bees) в Україні


Укроп

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги! В цій темі хочу ділитися і обговорювати новий матеріал Італьянки який приїхав 29 червня в Україну. Зацікавила мене саме ця лінія тому що відселекційованна вона в Америці для північних штатів Америки де бувають морозні зими. Тому вирішив і я в цьому році подивитись в ділі на Італьянку саме цієї лінії взимку. Як я вже говорив приїхала вона 29 червня, поїхав матеріал окрім мене ще на Сумщину, і в Київську область. Свої матки я підсадив на дві рамки розплоду на виході, не підсилював ні одного разу. На сьогоднішній день сімейки займають по сім густо обсиджених трьох сотих рамок. Динаміка росту вражає, хоча для Італьянки це і не дивно, матки сіють щільно і багато, взиму підуть повноцінними великими сім'ями. По агресії Мінесота трошки агресивніша за кордован, наприклад коли кордован відкриваю то вони мене зовсім не помічають, Мінесота проявляє деяке хвилювання , але після двох- трьох клубів диму вмить заспокоюється так що хоч бери до рани прикладай. Перші враження позитивні, далі побачим, скривати нічого не буду, якщо буду бачити якісь недоліки в ній, обов'язково все буду описувать. Думаю що і друзі мої хто отримав разом зі мною маток теж будуть ділитися своїми спостереженнями

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги! В цій темі хочу ділитися і обговорювати новий матеріал Італьянки який приїхав 29 червня в Україну. Зацікавила мене саме ця лінія тому що відселекційованна вона в Америці для північних штатів Америки де бувають морозні зими. Тому вирішив і я в цьому році подивитись в ділі на Італьянку саме цієї лінії взимку. Як я вже говорив приїхала вона 29 червня, поїхав матеріал окрім мене ще на Сумщину, і в Київську область. Свої матки я підсадив на дві рамки розплоду на виході, не підсилював ні одного разу. На сьогоднішній день сімейки займають по сім густо обсиджених трьох сотих рамок. Динаміка росту вражає, хоча для Італьянки це і не дивно, матки сіють щільно і багато, взиму підуть повноцінними великими сім'ями. По агресії Мінесота трошки агресивніша за кордован, наприклад коли кордован відкриваю то вони мене зовсім не помічають, Мінесота проявляє деяке хвилювання , але після двох- трьох клубів диму вмить заспокоюється так що хоч бери до рани прикладай. Перші враження позитивні, далі побачим, скривати нічого не буду, якщо буду бачити якісь недоліки в ній, обов'язково все буду описувать. Думаю що і друзі мої хто отримав разом зі мною маток теж будуть ділитися своїми спостереженнями

В мене є 2 Ваших маток мінесоти, так що теж буду дивиться на їх роботу і поділюсь враженнями )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просил фото.Где?Только слышу минесота,минесота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Andriy1968 сказал:

Просил фото.Где?Только слышу минесота,минесота.

Викладу трошки пізніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Andriy1968 сказал:

Просил фото.Где?Только слышу минесота,минесота.

Не переживай Андрей, с весны Васе  ( твоему)дочек вышлю !:-)

Посмотришь в натуре.

Ты лучше "салатовую" организуй. :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже три роки тестую  різні лінії Бакфасту, для себе давно визначив, що буду розводити, що поки залишу як робочі конячки, а які лінії зведу при   першій нагоді, звісно від проби новинок не відмовлюсь....але про баків в іній темі.....

Маю не переборне бажання на іншому точку робити теж саме з Кордованом,  отже дана тема для мене  дуже цікава, як я зрозумів у Вас матеріал  Кордована з  Луізіани від Емі Вікс, чи може є ще якісь інші лінії???? адже в назві теми згадуєте  Мінесоту, ? питаю так як хотілося б мати чітке уявлення про походження  тієї чи іншої лінії....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, кузмич сказал:

......в натуре.

Ты лучше "салатовую" организуй. :-)

а с этого места по подробнее пожалуста

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Вже три роки тестую  різні лінії Бакфасту, для себе давно визначив, що буду розводити, що поки залишу як робочі конячки, а які лінії зведу при   першій нагоді, звісно від проби новинок не відмовлюсь....але про баків в іній темі.....

Маю не переборне бажання на іншому точку робити теж саме з Кордованом,  отже дана тема для мене  дуже цікава, як я зрозумів у Вас матеріал  Кордована з  Луізіани від Емі Вікс, чи може є ще якісь інші лінії???? адже в назві теми згадуєте  Мінесоту, ? питаю так як хотілося б мати чітке уявлення про походження  тієї чи іншої лінії....

Мені Емі Вікс прислала шість маток кордована, і шість мінесоти. Чотири мінесоти і два кордована поїхали до мене, ода матка Мінесоти поїхала Андрюхі Сумчанину, і одна Денискі Фадєєву. Кордован поїхав весь до Дениса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Укроп сказал:

Мені Емі Вікс прислала шість маток кордована, і шість мінесоти. Чотири мінесоти і два кордована поїхали до мене, ода матка Мінесоти поїхала Андрюхі Сумчанину, і одна Денискі Фадєєву. Кордован поїхав весь до Дениса. 

Дякую, тепер все зрозуміло, Міннесота це окрема штатівська селекція на базі італьянської бджоли,......якщо є інформація то думаю всім би було цікаво хто , де коли, тобто скільки часу займався цієї селекцією..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Міннесота це окрема штатівська селекція на базі італьянської бджоли,....... 

Ключевые слова!

Пока не занялся итальянкой ,жил домыслами и легендами 30ти летней давности!

Я балдею от пчеловодства,что не год,то новый факт,и опровержение старого мифа!

Отправлено с моего HUMMER H5

а с этого места по подробнее пожалуста

Пока только задумки,всему своё время![emoji121]

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

............ Чотири мінесоти...... поїхали до мене.......

матки сестри чи ні, чи одинакові результати показують?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І знову я з питаннями

Чудово розумію, що це новинка  яка ще не вивчена, але ж хочеться зрозуміти що це за порода, що кажуть  коллеги з   штатів, ....технологія утримання звісно мабуть кочова, тобто вертикально розташований вулик, це зрозуміло, але відразу хочеться деталей,  яке направлення бджоли медове чи може для запилення? який розмір гнізда  тримають? загальна кількість корпусів у вулику.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Николай S сказал:

матки сестри чи ні, чи одинакові результати показують?

На рахунок того чи сестри сказати нічого не можу, результати показують один в один. Бджола промислова, тобто йде і на запилення і на медозбір. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок того чи сестри сказати нічого не можу, результати показують один в один. Бджола промислова, тобто йде і на запилення і на медозбір. 

Я слышал что мясная в основном[emoji12]

Отправлено с моего HUMMER H5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, кузмич сказал:

Я слышал что мясная в основномemoji12.png

Отправлено с моего HUMMER H5

Это так говорят наверное потому, что её оптимальный размер гнезда как и   кордована  до 20 рамок  дадана, технология содержания предусматривает постоянный переезд за медоносами с юга на север, и постоянное наращивание семей, ну а в конце сезона северные медоносы более сильные и дают хороший медосбор, в итоге одна откачка за сезон  и снова на юг.

На монофлорные ранние меды с этой пчелой расчитывать нельзя, ну а для подсолнуха нужно пробывать, если обеспечите с весны постоянный поддерживающий взяток, кочёвкой или разновозрастными посевами, то может быть результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

Я слышал что мясная в основномemoji12.png

Отправлено с моего HUMMER H5

Не бачу жодної проблеми, кладеш решітку і м'ясо стає медом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Не бачу жодної проблеми, кладеш решітку і м'ясо стає медом

Так и я не вижу проблем, я ж об этом говорил весной! :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповнення до теми. Емі Вікс (Amy Weeks) з Луізіани, голова місцевого об'єднання пасічників у Вест Монро. Матковод, займається селекцією. Репродукує різні лінії італійки американської селекції, зокрема Мінесота, Кордован.

amyweeks_001.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По своїй матці Мінесоти, що отримав від Укропа. Підсадив у відводочок, розсіялась відразу, з 6 рамок у відводку 4 засіяла впродовж півтора тижня. Як почала народжуватися бджола, то звичайна на вид італійка, не таких яскравих відтінків як лігустіка, але два тергіти рижі, можна сказати рижо-червонуваті. Бджола по поведінці спокійна, на стільниках сидять без всяких рухів, при відкритті гнізда нічого такого не помічаю, реагують цілком мирно.

Вивів від неї дочок, буде підгруппа італійки Мінесоти для тестування та порівняння з іншими групами.

Бджола Мінесоти така як на фото.

IMG_20160814_091903_859.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мінесота - це промислова італійка північно-американської селекції з усіма якостями італійської бджоли, але додатково відселекціонована на зимостійкість та гігієнічні якості, її часто ще називають Minnesota Hygienic Bee, селекція проходила в штаті Міннесота, найхолодніший штат США, і зими там тривалі з сильними морозами.

Мінесоту створила Марла Співак, українка за походженням, доктор, викладає в університеті Мінесоти, працює в лабораторії по бджільництву.

Spivak-main-300x200.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримали 4 матки Італійка Міннесота від Укропа, дві взяв я і 2 колега.
маток недавно прийняли, підсаджував у відпрацьовані виховательки, за півтора тижня засіяли по дві рамки, але діло вже йде до зими...

декілька фото:

 

20160814_122850.jpg

20160814_122903.jpg

20160814_130511.jpg

 

Відео Італійка Міннесота :

https://youtu.be/bZHTmMItKJU

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 2017 год продавать будете ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Jabar сказал:

На 2017 год продавать будете ??

Буду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Андрей Сумчанин сказал:

Мінесота - це промислова італійка північно-американської селекції з усіма якостями італійської бджоли, але додатково відселекціонована на зимостійкість та гігієнічні якості,

А случаем это не кросс на карнику ? А то мне не понятно как они селекционировали итальянку на зимостойкость :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...