Jump to content
 • entries
  1,052
 • comments
  2,346
 • views
  159,662

Онлайн-курс для бджолярів


ромео

369 views

 Share

В Україні побільшає зареєстрованих пасік

 25 листопада 2020 
В Україні побільшає зареєстрованих пасік Kurkul.com

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) створив курс для бджолярів «Пасіка. Від хобі до бізнесу. Як перетворити пасіку в постійне джерело доходу». Слухачами курсу стали 820 бджолярів з різних куточків України. Повідомляється на сайті UHBDP.

Навчання складається з п’яти тематичних модулів: юридичний, фінансовий, маркетинговий, огляд світового та українського ринків збуту, розгляд меду, як товару та створення доданої вартості.

Майже 39% слухачів Курсу відмітили, що після отримання юридичної відеоінформації від Олександра Брильова, адвоката, партнера ЮК «Legal Partner», планують зареєструвати власну пасіку, 57% слухачів відповіли, що їхні пасіки вже є зареєстрованими належним чином.

«В когось із друзів є паспорт пасіки. Я до Курсу не знав з чого починати, не знав навіть назв тих документів, які потрібні для легалізації пасіки. Не знав тих державних органів, до яких потрібно звертатись для отримання документів для легалізації пасіки. Тепер з'явились знання, та я вже усвідомлюю необхідність реєстрації пасіки», — розповів бджоляр з Київської області. 

 

Згідно з інформацією, слухачі також оцінили калькулятор собівартості меду та бджолопродуктів, який запропонувала Ольга Слободянюк, фінансовий аналітик, тренер, консультант в Organic Business School. За допомогою ресурсу бджолярі порахували собівартість свого меду, вийшло, що тільки собівартість соняшникового меду складає в середньому 41 грн, а сортового — 74 грн.

«Лише у 15% слухачів є постійний канал збуту меду, інші продають гуртом різним трейдерам (17%) або у роздріб (68%). 40% бджолярів створюють продукцію з доданою вартістю, 56% зацікавились розповіддю власника торгової марки «Медові брати» Дмитра Кушніра та тепер планують спробувати продавати мед у красиво упакованій тарі», — зазначається у повідомленні.

UHBDP планує записати ще декілька модулів Курсу для бджолярів. У цих модулях будуть висвітлені питання сертифікації, експорту, кооперації.

https://kurkul.com/news/23624-v-ukrayini-pobilshaye-zareyestrovanih-pasik

 

 • Haha 1
 Share

4 Comments


Recommended Comments

Цитата

Тепер з'явились знання, та я вже усвідомлюю необхідність реєстрації пасіки», — розповів бджоляр з Київської області. 

:rofl::ay:

 • Haha 3
Link to comment

Статья, конечно, чистая заказуха. Всё притянуто за уши и расщитано на лоха:IMHO1:. С какой это радости разность между себестоимостью разных медов вылезла аж в 33 грн? Бензин для одних медов дешевле а для других дороже, что ли?

Link to comment

Висока собівартість "вилазить" через велику різницю в кількості отриманого меду з природних і посівних  медоносів. Акація дає 30 кг з вулика, а соняшник - 60 кг.

 • Like 1
Link to comment
22 часа назад, dust сказал:

Висока собівартість "вилазить" через велику різницю в кількості отриманого меду з природних і посівних  медоносів. Акація дає 30 кг з вулика, а соняшник - 60 кг.

Пример неудачный - 30 кг акации стоит дороже 60 кг подсолнуха.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...