Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,547

Чому мед буде дорогим


ромео

442 views

 Share

Стало відомо, чому мед в Україні цього року буде дорогим

shutterstock_311400119-623x370.jpg

В Україні цьогоріч найбільше буде найдорожчого меду – з акації. Оптимальна температура, при якій акація виділяє найбільше нектару – від 18 до 24 градусів за Цельсієм, при цьому не повинно бути сильних дощів, бо вони вимивають нектар з квіток. Наразі склалися саме такі умови, тож бджолярі сподіваються на “великий мед” з акації. Але він буде значно дорочше. Про це повідомляє agronews.ua.

Мед білої акації – один із найдорожчих, і займає близько 5% від загального обсягу споживання на внутрішньому ринку – це приблизно 3,3 тис. тонн, повідомляє proagro.

Холодний та дощовий травень звів нанівець сподівання на збір весняних медів: наразі на багатьох пасіках бджіл підгодовують, рятуючи їх від загибелі. Тому “травневого” меду, до складу якого входить нектар з плодових дерев і кущів, малини та інших ягід, в цьому році практично немає, принаймні у центральних та північних областях України зібрати його не дозволили погодні умови. Що стосується меду з ріпаку, то хоча ця культура непогано цвіла, нектару бджолам ледве вистачило для своїх потреб, йдеться у повідомленні.

У загальній структурі медового врожаю травневий та ріпаковий меди, в середньому, займають по 7%, тобто сумарно – до 8 тис. тонн.

https://agronews.ua/news/v-ukraini-ts-ohorich-naybil-she-bude-naydorozhchoho-medu-z-akatsii/

 • Like 2
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...