Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,488

Лист-звернення до керівництва держави


ромео

501 views

 Share

Спілка пасічників звернулась до Кабміну з вимогами захистити бджіл

 29 квітня 2020 494 0
Спілка пасічників звернулась до Кабміну з вимогами захистити бджіл Kurkul.com

Спілка пасічників України та Гільдія медоварів України звернулись до керівництва держави, з проханням вирішити ситуацію щодо масового отруєння бджіл пестицидами. Про це йдеться в офіційному зверненні до Президента України Володимира Зеленського, Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Зазначено, що спочатку весняно-польових робіт в Україні почали масово гинути бджоли, що пов’язано з використанням аграріями високотоксичних, а часто і заборонених в Україні ззр та пестицидів, які призводять до жахливих наслідків.

«В результаті бездіяльності державних інституцій зобов’язаних забезпечити виконання Конституції України та охороняти довкілля від діяльності аграріїв, які використовують токсичні ззр і своїми діями призводять до масового отруєння бджіл, у суспільстві створилась напружена ситуація, яка може призвести до широкомасштабних акцій протесту», —  йдеться у листі.

Також зазначено, що за 5 місяців парламент не зробив жодного кроку для ухвалення закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту та розвитку бджільництва», який був зареєстрований у грудні 2019 р.

«У квітні того ж року, після акції протесту перед Кабінетом Міністрів, нами внесений проект-постанови Уряду про заборону ввезення в Україну 60-ти найбільш небезпечних високотоксичних препаратів. Рішення не прийнято. Ми просимо підтримки і захисту своїх прав», — йдеться у листі.

В Україні масово гинуть бджоли. Пасічники звернулася до Кабміну ...

 https://kurkul.com/news/20697-spilka-pasichnikiv-zvernulas-do-kabminu-z-vimogami-zahistiti-bdjil

 • Like 1
 Share

6 Comments


Recommended Comments

Тільки що, Aquarius сказав:

Всем привет от этих всемирно известных земледельцев.   https://naturalsociety.com/theyre-not-telling-monsantos-role-ukraine/

Пи....дець, приїхтали.

Не знаю, що це за сайт, але згадування Росії в контексті протистояння, БРИКС (в якому Бразилія, наприклад, є близьким союзником США) і СВІФТ наводить на думку про кремлівську пропаганду. Хоча з тезою про те, що Україна стане пусткою, як деякі американські землі через надмірне використання пестицидів, виснаження грунтів та руйнування екосистеми важко не погодитись. Це відбудеться через років десять. Якщо брати всю ту конспірологію чисто логічно, то роль Росії в протистояні та у війні "за Україну" зіграна просто бездарно. Погодьтеся, такими методами (анексія територій, створення і підтримка маріонеточних республік, накачка ненависті в суспільстві) союзників не набувають. Тому я скоріше погоджусь, що Росія (керівництво Росії) також грає за глобалістів, але у неї своя роль. І там теж буде Монсанто і вся ця хрінь. Навіщо вони це роблять? Ми можемо лише здогадуватись. Я думаю, справа не у грошах і не у землі, яка все одно перетвориться у ніщо. Глобальна мета: зменшення чисельності населення в тому числі через неякісні продукти харчування, які викликають онкологічні захворювання. :IMHO:

 • Like 1
Link to comment
39 минут назад, Arius сказал:

Глобальна мета: зменшення чисельності населення

І Ви, друже, @Arius, в цій секті?

 • Haha 1
Link to comment
56 хвилин тому, Arius сказав:

Глобальна мета: зменшення чисельності населення

Саме так, а українські пасічники мріють, щоб у сусідів бджоли пропали і меду не було.:umora:

 • Like 1
 • Haha 1
Link to comment
11 минут назад, asaltan сказал:

Саме так, а українські пасічники мріють, щоб у сусідів бджоли пропали і меду не було.:umora:

Ну, це вже паклёп...

Бджоли хай будуть, шо ж ми звірі якісь?;)

А от мед тільки щоб у мене принесли, а сусіди ...  хай годують... 

:umora:

 • Thanks 1
 • Haha 1
Link to comment
10 часов назад, ромео сказал:

І Ви, друже, @Arius, в цій секті?

"Римський клуб", цілком офіційна організація складається з 100 найвпливовіших людей планети, основна мета зменшення економічного та демографічного росту на планеті. Знаходиться в Швейцарії.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...