Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,488

Масова загибель бджіл у світі


ромео

344 views

 Share

26 серпня 2019 - 10:27

У Бразилії за три місяці загинули 500 млн бджіл

 
bee-170551_1920%20(1).jpg
 
фото:pixabay.com

 

У штаті Ріо-Гранде-ду-Сул було знайдено 400 мільйонів загиблих бджіл. Загалом пасічники у чотирьох штатах повідомили про масову загибель корисних комах.

 

Головною причиною загибелі цих бджіл стало використання пестицидів, що містять продукти, заборонені в Європі, наприклад, неонікотиноїди та фіпроніл. З квітня 2018 року у ЄС майже повністю заборонені неонікотиноїди через їх згубну дію на бджіл. Але Бразилія не підтримує цю ініціативу. Навпаки,  у 2018 році країна скасувала обмеження на пестициди, попри опозицію екологів, які назвали це рішення «отруйним законопроєктом».

За даними Greenpeace, використання пестицидів у Бразилії збільшилось, оскільки в останні три роки у країні зареєстрували 193 продукти, що містять хімічні речовини, заборонені в ЄС.

Проблема масової загибелі бджіл є актуальною для всього світу. Так, українські бджолярі втратили 120 млн грн прибутку через загибель комах.

У США пасічники втратили чотири з 10 своїх колоній медоносних бджіл за останній рік, найгірший випадок за всю історію спостережень.

У Росії 20 регіонів повідомили про масову загибель бджіл, і чиновники також попередили, що це може призвести до зменшення виробництва меду на 20%.

У Південній Африці в листопаді 2018 року загинуло щонайменше мільйон бджіл, в чому звинувачують використання пестицидів з фіпронілом.

Також Канада, Мексика, Аргентина та Туреччина, також повідомили про масову загибель бджіл за останні 18 місяців.

http://agravery.com/uk/posts/show/u-brazilii-za-tri-misaci-zaginuli-500-mln-bdzil

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Цитата

Але Бразилія не підтримує цю ініціативу. Навпаки,  у 2018 році країна скасувала обмеження на пестициди, попри опозицію екологів, які назвали це рішення «отруйним законопроєктом».

У нас в подібній ситуації навіть екологи не "гавкнули". 

Висновок один: вся сучасна модель бізнесу, збагачення і зростання економічного добробуту направлена на руйнування довкілля і зрештою до загибелі людства. Вже відомо, що бджоли є біоіндикаторами. Якщо вони гинуть, значить довкілля отруєне, не придатне до існування. Зростання ракових захворювань тому підтвердження.

 

 • Like 3
 • Thanks 2
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...