Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,597

Отруїв бджіл? - в тюрму


ромео

468 views

 Share

В Австрії фермера ув'язнили за вбивство бджіл

ЧЕТВЕР, 27 ВЕРЕСНЯ 2018, 12:41
0
 

Австрійський виробник фруктів отримав рідкісне тюремне ув'язнення за незаконне поширення інсектициду, в результаті якого загинули десятки колоній бджіл.

Про це повідомляє The Local.

47-річний чоловік застосував потужний інсектицид хлорпірифос на своїх деревах у районі Лавантталь, провінція Каринтія. Він зробив це у той час, як квіти все ще цвіли і приваблювали бджіл.

У результаті понад 50 колоній бджіл, що належали двом сусіднім пасічникам, загинули.

Суд визнав чоловіка винним у "навмисній шкоді довкіллю", зважаючи на досвід фермера і те, що він навчав своїй справі інших, тому був обізнаний щодо можливих наслідків своїх дій.

Його засудили до одного року в'язниці, з яких чотири місяці будуть без випробувального терміну. Також чоловік повинен сплатити компенсацію у розмірі понад 20 тис. євро.

Засуджений заявив, що подасть апеляцію.

Суд сподівається своїм рішенням нагадати іншим, що "використання пестицидів має забезпечити баланс між навколишнім середовищем і економікою".

Широке використання пестицидів вважають причиною зростання смертей серед бджіл та інших запилюючих комах. У квітні ЄС проголосував за заборону використання деяких пестицидів з родини неонікотиноїдів, які призвели до загибелі популяцій бджіл.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/09/27/7087456/

 • Like 6
 • Thanks 1
 Share

2 Comments


Recommended Comments

Многие гонят на "Европу" как обобщенное понятие западного мира, да и меня самого не все там радует. Но скажите, у нас, в Украине, как правовом государстве, хотя бы чисто теоретически, возможно что суд посадит фермера за потраву? Сильно не смейтесь :) 

 • Like 3
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...