Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,597

Аграрії і пасічники підписали Меморандум


ромео

712 views

 Share

Аграрії і пасічники підписали Меморандум для захисту бджіл від отруєнь

11 вересня 2018 16:33
Аграрії і пасічники підписали Меморандум для захисту бджіл від отруєнь img.tsn.ua

У місті Кременчук на етнофестивалі «ДеМед», який тривав з 8 по 9 вересня агровиробники і пасічники підписали Меморандум про співпрацю щодо захисту бджіл від отруєнь. Підписанти документу мають надію, що він приверне увагу громадськості, фахівців та сільгоспвиробників до проблеми та буде першим кроком її вирішення.

«Ідея меморандуму — привернути увагу громадськості, пасічників, фермерів та влади до проблеми отруєння бджіл в Україні. Цього року вона була надзвичайно актуальною для багатьох регіонів. Ми розуміємо, що про це не можна мовчати і якщо не буде здійснено ніяких заходів, ми можемо втратити бджільництво, як галузь», — розповів організатор етнофестивалю, та один з ініціаторів підписання меморандуму, голова ГО «Обласне об’єднання пасічників «Полтава Мед» Ігор Лещенко.

Він додав, що вже є домовленість з представниками кременчуцької міської ради та з Полтавською ОДА про підтримку цього меморандуму. Це дозволить винести проблему отруєння бджіл на широкий загал.

Крім того, Ігор Лещенко повідомив про підготовку спільного з групою компаній «Арніка» пілотного проекту по запиленню с/г культур.  Він зможе на практиці показати, як можуть співпрацювати фермери та пасічники, отримуючи при цьому зиск.

Етнофестиваль «ДеМед» проходить вже вдруге. Незважаючи на дощову погоду, фестиваль зібрав чимало відвідувачів. Бджолярі та просто поціновувачі меду мали змогу послухати нестандартні лекції про мед, спостерігати за процесом його відкачки, продегустувати мед та медові напої.

https://kurkul.com/news/13042-agrariyi-i-pasichniki-pidpisali-memorandum-dlya-zahistu-bdjil-vid-otruyen

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Пока не будет защиты пчеловодов от государства, а аграриям уголовной ответственности и миллионных штрафов за потравы пчел, все эти меморандумы - это пиар и сотрясание воздуха. Основной массе аграриев плевать на пчеловодов...

 • Like 6
Link to comment

Чуть поправлю предыдущий комментарий.

Пока не будет действующего и эффективно контроля над химикатами (для аграриев, для пчеловодов и пр...) будут потравы пчел.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...