Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,586

Бджоли атакують


ромео

554 views

 Share

У Тернопільській та Львівській областях почастішали випадки бджолиних атак.

09.05.2018

Весняно-польова кампанія не обходиться без пригод. Їх, крім іншого, спричиняє спекотна погода, в яку селяни та їхні помічники-коні під час роботи обливаються потом, пише «Високий замок». Його відразливого запаху найбільше не переносять бджоли. Тому атакують носіїв цих «ароматів».

У селі Лапшин на Бережанщині, в урочищі «Біля млина», люди садили картоплю. Прокладати рядки для неї допомагала кобила Лиса, яка належить Степану Гривні. Поле розташоване біля плантації ріпаку, який у ці дні буйно зацвів. Неподалік розміщено вагон-пасіку. Бджолам, які беруть там пожиток, не сподобався неприємний запах від коня, і вони великим роєм накинулися на тварину. Так жалили її, що нещасна конина не знаходила собі місця — з марком побігла світ за очі, ледь не збила хвору жінку. Качалася по землі, намагаючись позбутися агресивних комах. Врятував Лису господар з найближчої хати — Андрій Сидорич. Він завів покусану кобилу до стайні і почав змащувати оцтом уражені місця.

Селяни змусили бджоляра передислокувати пересувну пасіку. Але комахи і далі поверталися на старе місце. Наступного дня влаштували погоню за пенсіонером Петром Фиком — і той ледве врятувався від них.

Колективні напади бджіл на людей і тварин можуть призвести до фатальних наслідків, «Високий Замок» писав про це. Такі випадки були кілька років тому у сусідньому Вербові, у містечку Глинянях та селі Липиці на Львівщині.

P.S. Минулими вихідними через укуси бджіл налякані коні призвели до загибелі 60-річного фірмана на Львівщині. Їздовий намагався вистрибнути з підводи, яку коні тягнули стрімголов, — і вдарився до бетонного стовпа…

http://teren.in.ua/2018/05/09/i-nema-na-to-rady-agresyvni-bdzholy-na-ternopilshhyni-ne-dayut-spokijno-zhyty-ni-lyudyam-ni-konyam/

 • Like 2
 • Sad 2
 Share

2 Comments


Recommended Comments

тримають якихось шакалів, чи що:dntknw:, я ж маю карніку з карпаткою і все спокійно, але знаю, що всякий генетичний мусор може до того привести ,що  бджоли в тих місцевостях скаженіють:blink:

Link to comment

В прошлом году перешел на карнику, работаю без маски. Главное кашкет на голову,чтобы волосы не маячили. Кайф.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...