Перейти к содержанию

Вокруг пасеки


sij

Рекомендуемые сообщения

В четвер побував в горах,відвідав швагра на полонині "пригодищі".Вражень набрався :ay::ay::ay: . Цвітуть буйно полонинські луки:post-2264-1309027387_thumb.jpg Давненько там не був,років 7, ліс вирубали страшно,одні зруби.На малині аж гуло від бджіл,дивувало звідки їх там стільки,до найблищого присілка по прямій 4-5км.Можливо,щоб так далеко летіли в горах? post-2264-1309028109_thumb.jpg А це дари природи-лісова суниця:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ох и классно у Вас! Смотрю фото и не нарадуюсь! Завидую Вам!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дещо псують картину "депутатські" вишкі.Бурову розібрали й перетягують на нове місце,і потекла нафта...post-2264-1309073453_thumb.jpg post-2264-1309073620_thumb.jpg post-2264-1309073682_thumb.jpg Дупло,нажаль не бджіл,то мурахи,таких здорових,ще не бачив Ну і само собою пригощали полонинським будзом і вурдою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і само собою пригощали полонинським будзом і вурдою.

Желательно детально разъяснить - что это такое и с чем его едят :):wave::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і само собою пригощали полонинським будзом і вурдою.

Желательно детально разъяснить - что это такое и с чем его едят :):wave::wave:
Це гуцули варять такі знамениті сири з овечого чи коровячого молока.Будз схожий на звичайний твердий сир(з дирочками) трохи підкопчений,з нього роблять бринзу.Вурда теж сорт сиру на смак прісний,трохи солодкуватий, на відміну від будза, у якого кислуватий присмак, і якщо перший при нагріванні плавиться(тянеться),то інший можна підсмажити до золотистої кірочки разом з салом і додають до кулеші(кукурудзяна каша) звареної на ватрі .Смакота, не передати :hi: .А взагалі за сотні років там мало,що змінилось,побут,звичаї полонинського життя.Та ж технологія варіння, прадідівська, майже чаклунство,у кожного свої секрети тому з різних полонин різняться сири.Шкода нема камери,дуже цікаве можна зняти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вулики в дядька
Красиво сделаны не чего не сказать :ay: , вот только не видно возле ульев дорожки , всё заросло травой , у меня вытоптаны возле ульев :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будз схожий на звичайний твердий сир(з дирочками)

Цікаво! А мені в Яремчі дядько розповідав, що це козячий сир і показував невеликі висушені і солонні кульки, розміром з вишню. Казав що цим чабани від спраги рятуються :dntknw: А цю квітку я біля Сколе фоткав. Потім вже Sij сказав, що то шпажник, занесений в Червону книгу... 100_5625.JPG
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жалко только в последнее время не получается купить брынзы из чисто овечьего молока. В лучшем случае смесь коровьево с овечим или просто коровье. Бываю в Косиве, Коломие, Мишине каждый год (бывает по нескольку раз). А Косив, Яворив это конечно кладезь народных мастеров, например резьблярив уже не одну сотню лет. :ay: А вот похожую печку видел в Ужгороде в музее под открытым небом, так говорили, что это сушилка для фруктов старинная. Печь тоже с настилом сверху, только на самой печи сверху как то сделан канал, что пламя не рвется наружу и лежит сетка сплетенная из веток, но печь конечно поменьше, но форма такая же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Кілька світлин з мого краю. Деяких медоносів я не знаю, тому якщо модераторам не складно, можуть дописати їх назви :baby:post-792-1313308088_thumb.jpg - Залишки колись потужного ДеревоОбробного Комбінату, де працювало кілька тисяч людей, зараз руїни post-792-1313308138_thumb.jpg - це, якщо не помиляюсь, золотарник, бджоли його "рвуть" post-792-1313309173_thumb.jpg - ромашкове поле, бджіл також досить, хоч рідко на ромашках їх можна зустріти post-792-1313308159_thumb.jpg - місцева гірська річка Вирва, переважно мілка - по коліна, проте після сильних злив вириває мости, змітає дороги, дерева

post-792-1313308025_thumb.jpg

post-792-1313308103_thumb.jpg

post-792-1313308122_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це, якщо не помиляюсь, золотарник, бджоли його "рвуть"

Не помиляєтесь. Останні фотки - м'ята, волошка, валеріана :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні фотки - м'ята, волошка, валеріана

Не валеріана, а посконник конопльовий
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-792-1313308159_thumb.jpg - місцева гірська річка Вирва, переважно мілка - по коліна, проте після сильних злив вириває мости, змітає дороги, дерева
Красота! Напомнила мне Урал. Просто,такая красота, без медоносов и пчел не может существовать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мне Южный Урал, лесостепи. Это моя РОДИНА, Оренбургские лесостепи. Красотааааааааа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька світлин з мого краю. Деяких медоносів я не знаю, тому якщо модераторам не складно, можуть дописати їх назви :baby:post-792-1313308088_thumb.jpg - Залишки колись потужного ДеревоОбробного Комбінату, де працювало кілька тисяч людей, зараз руїни post-792-1313308138_thumb.jpg - це, якщо не помиляюсь, золотарник, бджоли його "рвуть" post-792-1313309173_thumb.jpg - ромашкове поле, бджіл також досить, хоч рідко на ромашках їх можна зустріти post-792-1313308159_thumb.jpg - місцева гірська річка Вирва, переважно мілка - по коліна, проте після сильних злив вириває мости, змітає дороги, дерева
Завалили завод, а так би зараз працювали
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завалили завод, а так би зараз працювали
стати ринковим менеджером більшості тодішнім професорам стало не під силу (та й мабуть не їхня вина, все рухноло з крахом планової економіки, не змогли до нових умов пристосуватись, як і по всій державі) - так ДОК, комбікормовий завод, пивзавод, хлібзавод, млин, сільмаш, загот. бази... а з ними і колія, залізничний вокзал перейшли у режим руїн, не потрібності :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Останні фотки - м'ята, волошка, валеріана

Не валеріана, а посконник конопльовий
Сідач коноплевий
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Зима підкрадається - все ближче і ближче https://picasaweb.google.com/10437538488558...379079085036770

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима підкрадається - все ближче і ближче https://picasaweb.google.com/10437538488558...379079085036770

sij, Совесть имейте люди у компа в футболках обычно сидят....... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима підкрадається - все ближче і ближче
А я вот думаю, не рано ли сворачиваемся. Сегодня, пейзаж на пасеке.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я вот думаю, не рано ли сворачиваемся.

Ну ще один монофлорний могли б качнути... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ще один монофлорний могли б качнути... :umora:
"Страстное танго" с пряным рубленым мясом и топинамбуром Осеннее танго.... Какое оно? Без сомнения, у каждого свое. У кого-то первая поздняя любовь, у кого-то конец жаркого летнего романа, у других - вновь вспыхнувшие чувства. Но одно неизменно: спутницей любого сюжета будет страсть – яркое, четкое, всепоглощающее чувство.(не такли) Чувство, которое помогает по-новому взглянуть на мир и... увидеть всю прелесть осени. Закружиться с ней в энергичном танце и подарить частичку своего осеннего танго близким. В Аргентине, родине танго, красиво, как в Париже, где состоялся первый показ танго, и добавим украинской грусти, ведь в танго, тем более, в нашем кулинарном Осеннем танго главенствующим будет являться мотив времени. Ну, если еще добавить ложечку монофлерного меда с топинамбура, будет шик. Надо подумать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо подумать.

Думайте побыстрее... А то, не с кем будет грустное танго, так сказать... "танцевать" и... пропадет то "чувство, которое помогает по-новому взглянуть на мир" :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Как говорится готовь сани летом , вот и я готовлю точёк сей час , а напротив уже стоял в этом году вот тут --люди раньше жили :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как говорится готовь сани летом , вот и я готовлю точёк сей час , а напротив уже стоял в этом году вот тут --люди раньше жили :dntknw:
Знакомые места.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...