Jump to content

Інсульт


Ілюха
 Share

Recommended Posts

Шановні форумчани, стикнувся з такою проблемою. У сестри стався інсульт, уже більше тижня тому. Легоньке покращення є, та не велике, паралізувало праву сторону та не розмовляє. Підкажіть будь-ласка що з бджоло продуктів можна давати? Є майже все, а що немаю то буде. :helpme:

Link to comment
Share on other sites

Підкажіть будь-ласка що з бджоло продуктів можна давати? Є майже все, а що немаю то буде. opr06KXR.gif

Настойку восковой моли и все дела..ну и желательно не нервничать..чтоб не повторолись. :ay: Гаварю не просто так, веду наблюдение за 78 год женщине, при том у нее ещо и сахарный диабед. :hi:
Link to comment
Share on other sites

Шанрвні форумчани, стикнувся з такою проблемою. У сестри стався інсульт, уже більше тижня тому. Легоньке покращення є, та не велике, паралізувало праву сторону та не розмовляє. Підкажіть будь-ласка що з бджоло продуктів можна давати? Є майже все, а що немаю то буде. :helpme:
Тут головне без фанатизму. Інсульт занадто сейозна хвороба щоб лікувати не перевіреними настойками і т.д. В різних настоянках типу воскової молі неконтрольована кількість активних речовин - щоб не було що від нього підніметься тиск і буде ще гірше Смію припустити що інсульт був геморагічний - від нього тяжчі наслідки і довше проходять. Тому в любому випадку радьтесь з лікарем :IMHO1: Пам'ятаю мені постійно після інсульту кололи Церебрум композитум Н. (Cerebrum compositum N.) Сайт Не знаю чи вашій сестрі таке прописали, але я знаю що невропатологи дуже хвалять цей препарат.
Link to comment
Share on other sites

Шановні форумчани, стикнувся з такою проблемою. У сестри стався інсульт, уже більше тижня тому.
Вона в лікарні знаходиться?
Link to comment
Share on other sites

Тому в любому випадку радьтесь з лікарем

Где ети доктора находятся что посоветуют более серезное??? :blink: У нас более мение нормальные как невропапотол так и кардиолог, но еслиб лечили бабушку по их схеме то гроб былбы ее уже зеленый, а с помощу етой настойки бабушка чуствуется отлично и через полтора-два месяца ждет правнучку с ротдома. :az:
Link to comment
Share on other sites

Вона в лікарні знаходиться?

Так, в лікарні.
Link to comment
Share on other sites

Вона в лікарні знаходиться?

Так, в лікарні.
То добре. Нехай лікарі зроблять свою справу, вони це вміють робити, якщо в їхньому розпорядженні є необхідні ліки. А бджолопродукти - настоянка личинок воскової молі та підмору - підсилять ефект від ліків. Наразі головна задача - дати умови щоб мозок отримував живлення і добитися хоча б якоїсь позитивної динаміки, бо якщо параліч не лікувати - нерви атрофуються і тоді вже нічого не можна буде вдіяти. Ну це роздуми не лікаря, а споживача якоюсь мірою їхніх послуг.
Link to comment
Share on other sites

Дякую всім за поради. Позетивна динаміка є, та самі розумієте хочеться допомогти. Ліки в розпорядженні лікарів є, купуємо. Ще запитання, на рахунок маточного молока?

Link to comment
Share on other sites

Ще запитання, на рахунок маточного молока?
За ствердженнями фахівців, нервова система людини дуже полюбляє ММ, тому воно показано. Принаймні, серед моїх постійних клієнтів є такі хто вживає ММ для профілактики постінсультних станів, за порадою лікарів (!).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...