Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Так в Росії знайдуть мед та віск рано чи пізно, а також я не перекуп. Бо не маю таких вільних коштів, щоб цим звйматися. Але хто не думає про розвиток той не має майбутнього. Я сам буду розширювати свою пасіку, а тому в мене є інтерес, щоб був збут моєї продукції. Я зможу продавати її в буть-який час (див. мої повідомленя раніше) коли не буде у покупців можливості закупити, або привезти, а так зимою буває і це мій плюс. Но я не хочу, щоб у мене були конкуренти поруч, тому краще нехай везуть з України. Отже мої їнтереси співпадають з вашими для збуту вашої продукції, но необхідно знайти золоту середину, щоб договоритися про ціну та все інше. Як кажуть, щоб вовки були ситі і вівці цілі. )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня чи ночі шановні колеги! Маємо вихід на оптові закупки меду та воску для промислових потреб до декілька тисяч кілограмів кожен місяць протягом року. Приймають будь-який, але тільки 100% натуральний мед і віск, також 2011, 2012 років збору. Вимоги до продукції і ціна обговорюється особисто. Якщо вас цікавить пишіть нам на електрону пошту, допоможемо збути продукцію та підписати довгостроковий договір. Все інше особисто повідомлю у відповіді по ел. пошті.
Здраствуйте.Приезжайте к нам за медом.По 12 гр.Пчеловоды согласны продать.Мед разных сортов.И на следующий год тоже продадут.Так как оптовики к нам не доезжают.тел 0963892138.bordachevnikolajj@rambler.ru
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

maksimovich, Оставите если что отзыв о их работе а то мы тут всякие предположения строим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

maksimovich, Оставите если что отзыв о их работе а то мы тут всякие предположения строим.
Отзывов о их роботе наверное не будет. За трое суток никто на связь не вышел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приймають будь-який, але тільки 100% натуральний мед і віск, також 2011, 2012 років збору.
А пилок Ваші знайомі не купляють?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...