Jump to content

ОБЪЯВЛЕНИЯ


Струк
 Share

Recommended Posts

ОБЪЯВЛЕНИЕ 17.О2.2008 года в 13.00 состоится лекция В.П.Домбровского о технических новинках. Место проведения: г.Луцк ул. Кафедральная 6 . Пиглашаем всех заинтересованных. Рада братства "Ройовий Стан"

Link to comment
Share on other sites

По предварительной информации оргкомитета общества пчеловодов Харьковской области проведение традиционной выставки-ярмарки "Пчеловодство Слобожанщины - 2008" планируется на 23 февраля в субботу в Доме офицеров по адресу: г.Харьков, ул. Полтавский Шлях, 184 (недалеко от станции метро "Холодная Гора"). На выставку-ярмарку приглашаются пчеловоды-любители и все поклонники пчелопродуктов.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

22.04.2008г. в 17часов в г.Луцке ул. Кафедральная 6 (замковая площадь) состоится встреча В.А.Соломки (діда Василя) с пчеловодами Волыни. Приглашаем всех заинтересованных. Рада братства "Ройовий Стан"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Получил только что письмо от В.А. Соломки, приглашение для всех желающих на "дев'ятини" до діда Василя. За рішенням Ради «Бджолярського Кругу» 4-5 жовтня в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудуться вже У всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ» (згідно рішення минулорічного зібрання так тепер називають “Бджолину дев”ятину” на “Пасіці Діда Василя”). Окрім святкування “медових обжинок” (власне «Бджолиної дев’ятини») передбачені виставка обладнання і стендів, семінари з лекціями і виступами провідних вчених-фахівців, бджолиних ветеринарів, медоварів, виноробів, юристів , пасічників, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів... Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань. При необхідності (за рішенням Громади) прийняття звернень до громадських організацій, виконавчих органів та т.і.. Консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація новинок, продукції , в т.ч. медових вин, і досягнень, презентація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій (цифрових) рекламних і пропагандистських матеріалів … Привозьте все, що хочете показати і розказати Товариству. Як їхати: електричкою Київ – Яготин (Гребінка) до зуп. Коржі – далі пішки 15 хв до табору відпочинку “Ювілейний”. Автомобілями з Баришівки до табору “Ювілейний” 1-2 км по дорозі на Березань. Про гроші: Зібрання проводиться традиційно без чиєї б то не було фінансової підтримки. За наші трудові. Організаційний внесок орієнтовно 50 грн з кожного учасника (інформаційні матеріали для кожного, оренда табору , зали, столової, вечеря з піснями під гармошку і без, оплата послуг (в т.ч. невеличкого концерту), аудіо- і мультимедійне супроводження, нагороди, бейджики, на мед сиротам, і т. І.) . Беріть гроші і на ярмаркування – буде пасічний реманент, обладнання, вощина, ветпрепарати (все по ціні виробника), а також література та ін. Нічліг з білизною в номерах на 2-4 місця орієнтовно по 30 грн. Всього до 400 місць. Можете запросити своїх близьких… Заїзд в табір з вечора 3 та зранку 4 жовтня. Початок організованої роботи за програмою з служби Божої та освячення хоругви «Бджолярського кругу» о 12 годині 4 жовтня. Закінчення організованої роботи о 14-00 в неділю 5 жовтня. Неформальне спілкування зранку в суботу (ввечері дружня вечеря) до пізнього вечора в неділю…, Виходячи з цього при собі треба мати набір продуктів і екіпіровка як для кочівлі, але не забувати що це і свято - «медові обжинки»... Доповідачам і виступаючим, а також тим, хто хоче продемонструвати цифрові фото – буде мультимедійний проектор. Обмін знаннями і думками, навчання, спілкування, знайомства, ярмаркування і відпочинок. Рада «Бджолярського Кругу»: Ворона А.П. тел. 8-067-323-77-68 Солдатов Д.К. (виставка-ярмарка) тел. 8-067-709-71-20 Дмитрук В.А. (культурна програма, духовність) тел. 8-050-378-56-83 Романець І.Я. (підскарбій) тел. 8-097-570-71-59 Мілов С.М. (звернення до громадських органів і державних організацій.) 8-050-492-14-42.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
post-218-1223664545_thumb.jpg Грибок Микола Іванович - голова братства бджолярів "Рій" м.Львів, к.т.н., доцент.
Link to comment
Share on other sites

А хто скаже в якій церкві буде відправа в суботу у Львові ?

Link to comment
Share on other sites

А хто скаже в якій церкві буде відправа в суботу у Львові ?

Початок служби о 8 ій годині в церкві Св. Андрія на вул. Валовій ( біля міської ради) :hi:
Link to comment
Share on other sites

Дуже дякую за інформацію. Правда Церква св. Андрія не біля міської ради... :umora:

Link to comment
Share on other sites

Правда Церква св. Андрія не біля міської ради... opr06K9J.gif

Так мені повідомив Грибок. Можливо я щось переплутав. Вам у Львові з Високого замку видніше. :umora: А взагалі найкраще користуватись першоджерелом, а не перепитувати через Луцьк :umora:
Прохання до всіх хто цікавиться форумом "Медова Покрова" звертатись на телефони гар. лінії. +38 067 673 1580 +38 063 127 4025 Факс: +38 (032) 237 34 70 e-mail: DANMARCO@ukr.net info@honeyua.com www.honeyua.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Найдите 10 различий с фотографиєй от Бомбуса.

:) Что, Струк, не выдержала душа поэта? Ну и ладно, а то тема подверглась стольким атакам злобных хакеров, сколько не знал форум со дня основания! :umora: Забавно, правда? ;) Видишь шановный друже, с божьей помощью и немножко с моей :ah: , глядишь и вылечим близорукость у некоторых. Иногда ведь полезно оборачиваться и фотографировать то, что происходит у тебя за спиною. А там... Там не репетиция "Таврийских игр" - там представление! Вот только ...зритель не пришел. :dntknw: Вот ведь зритель какой... Видно поддался психической обработке "некоторых азиатских соедних стран"? :IMHO1: Р.С. Струк, дружище, я дождусь Вашего ответа в теме "Почем мед?". Верю, что были заняты серьезным делом, объясняли деткам, что пить надо не пиво, а медовуху! :az:
А ось ці фотографії нам надіслані ВГО "Братство бджолярів України" в редакцію для публікації в 10 номері "Агросвіт України". Стаття "IV Всеукраїнське Свято меду 2008". Думаю скільки фотографів, стільки ж і фото.... :IMHO1:

post-201-1230135976_thumb.jpg

post-201-1230135991_thumb.jpg

post-201-1230135999_thumb.jpg

post-201-1230136094_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Продовження фотографій, які нам надіслані ВГО "Братство бджолярів України" в редакцію для публікації в 10 номері "Агросвіт України". Стаття "IV Всеукраїнське Свято меду 2008". Думаю скільки фотографів, стільки ж і фото.... :IMHO1:

post-201-1230136251_thumb.jpg

post-201-1230136274_thumb.jpg

post-201-1230136288_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Думаю скільки фотографів, стільки ж і фото....

О чем же и речь, уважаемый, о чем же и речь! Главное ракурс удачно выбрать. Кто еще способен, тот поймет, что я хотел показать. :ae: Ну! За фотографов!!! :az:
Link to comment
Share on other sites

То бомбус - туберкулезниками и голодающими,

:umora: Знаете, я в постоянных поисках "приличного" сторожа и помошника, имею честь и возможность сталкиваться с представителями "другой Украины". Той, у которой нет компов и ...никогда не будет, судя по всему. Это наши земляки, со своими мыслями и мечтами. Поражает иногда патриотизм, который не встретишь у представителей высших классов общества. Уровень их жизни просто поражает. :helpme: Пройдитесь по кладбищу, почитайте таблички - 50% это поколение 40 летних. Количество погибших на дорогах - не поддается здравому осмыслению! Поэтому когда я слышу сейчас "крокодиловый плач" по Геноциду и Голодомору 33 года...а я в состоянии еще понять истинную причину этого "шоу" ...у меня начинают сжиматься кулаки - а я очень мирный человек! :(
Link to comment
Share on other sites

Дякую за підсказку. Якщо дозволите, з додатковою інформацією по контактах. Дякую. Членам Всеукраїнської громадської організації «Братство Бджолярів України» та партнерам по спільній діяльності. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ Шановні пасічники! Протягом 2007-2008 років Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» активно розвиває міжнародну діяльність. Участь і перші нагороди України на ХХХХ конгресі Апімондія-2007, що проходив у Мельбурні (Австралія), набуття членства у найпрестижнішій міжнародній федерації «Апімондія», подання заявки на проведення конгресу Апімондія-2013 в Україні, співпраця з пасічниками Австралії, Республіки Кореї, Румунії та іншими провідними організаціями світової бджолярської спільноти, перемога на 77-му Національному Медовому Шоу в Лондоні-2008 року, де завойовано 15 нагород світового значення, проведення ряду міжнародних заходів в Україні – «Свято меду – 2008» , конференції, зустрічі з волонтерами та ін. – це наша загальна перемога. Здобутки на міжнародній арені є вагомим підґрунтям для розвитку сучасного українського бджільництва, впровадження новітніх технологій утримання бджіл, переробки та ведення господарювання, розвитку бізнесу, організації громадської діяльності, формування нових цивілізованих стосунків в середовищі українського бджільництва. На передодні нового 2009 року, Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» ініціює впровадження освітянських проектів, направлених на підвищення професійного рівня пасічників з метою виробництва якісної продукції бджільництва, що є вимогою часу, вимогою міжнародного рівня. «Братство Бджолярів України» протягує руку для співпраці ініціативним і свідомим пасічникам. Ми готові відстоювати Ваші професійні інтереси, допомагати в розвитку бізнесу та впровадженні новітніх технологій. Братство орієнтується на фахівців високого рівня, які бажають професійного росту з метою впровадження змін та реформ в українському бджільництві. Ми пропонуємо підвищення професіоналізму на якісно новій, державній основі, а не самодіяльність і навчання застарілими методами і засобами, які прижилися в українському бджільництві і гальмують його розвиток. На виконання статутних норм ВГО «Братство Бджолярів України» (розділ 2.3, пункт 14-15, 18 Статуту), місії організації в питаннях галузевої освіти, Правління, як виконавчий орган, затвердило графік проведення підвищення кваліфікації членів організації на рівні М¬іністерства аграрної політики України, що буде проводитися на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету на бюджетній основі наступних категорій слухачів-бджолярів: • ІV категорія – бджолярі зі стажем до 5 років - з 19.01.2009 до 30.01.2009рр.; • ІІI категорія – бджолярі зі стажем від 5 до 10 років – з 16.02.2009 до 27.02.2009рр.; • ІI категорія – бджолярі зі стажем понад 10 років – з 02.03.2009 до 13.03.2009рр.; • I категорія – бджолярі - фахівці, керівники – з 02.03.2009 до 13.03.2009рр. Для кожного рівня кваліфікації розроблено учбовий план і програму. Кількість груп – по одній у кожній категорії. Кількість бджолярів у групі обмежена – 30 чоловік. Умови проживання слухачів забезпечує Навчально-науковий інститут післядипломної освіти (гуртожиток, вартість проживання 50 грн/доба, студентська їдальня). Після закінчення навчання слухачі отримують відповідне Свідоцтво державного зразка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету. Підвищення кваліфікації на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету -це шанс для професійного росту кожного пасічника. Впровадження ефективної системи підвищення кваліфікації бджолярів на державній основі є стартом до підготовки нової формації бджолярів - професіоналів з метою реалізації потенціалу України, як одної з провідних бджільницьких країн світу. Бджолярі, які успішно пройшли програму підвищення кваліфікації та отримали Свідоцтво державного зразка будуть залучені до бізнес – проектів , що заплановані для сумісної реалізації «Братством Бджолярів України» та партнерами по спільний діяльності. Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» має наміри і надалі співпрацювати з прогресивними пасічниками, що мають високий потенціал для підвищення професійної майстерності, реалізації ініціатив у громадській та бізнесовій діяльності. За більш детальною інформацією по навчанню та пропозиції по складу слухачів Інституту підвищення кваліфікації, просимо направляти заступнику Голови Правління ВГО «Братство бджолярів України» Шмуля Сергію Олексійовичу. Контакти для листування: 04070, Київ-70, а/с 149; e-mail: bratstvo-bdj@ukr.net Телефони: 8 099 0740564, 8 067 9610184, т/ф 8(044)2070408 З повагою, Голова правління ВГО "Братство Бджолярів України" Т. Ю. Васильківська :hi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

24 января, в 10 часов, под Днепропетровском, собирается встретиться с пчеловодами знаменитый "Дед Соломка"! Приглашаются все активные пчеловоды. Предпологается и выступление заступника Голови Правління ВГО «Братство бджолярів України» Шмуля Сергія Олексійовича. Всем, кто будет - просьба: поделитесь информацией о встрече.

Link to comment
Share on other sites

24 января, в 10 часов, под Днепропетровском, собирается встретиться с пчеловодами знаменитый "Дед Соломка"! Приглашаются все активные пчеловоды. Предпологается и выступление заступника Голови Правління ВГО «Братство бджолярів України» Шмуля Сергія Олексійовича. Всем, кто будет - просьба: поделитесь информацией о встрече.
Где конкретней можно
Link to comment
Share on other sites

Прочитав відкритий лист"Братства Бджолярів України" до своїх членів і зробив для себе відкриття:минулі роки всі бажаючі пасічники ,в зимовий період, могли пройти курси підвищення кваліфікації в Національному Аграрному університеті.Для цього потрібно було звернутись в адміністрацію університету, або на кафедру бджільництва. Я там навчався і на свої очі бачив масу людей, які постійно проходили курси підвищення кваліфікації з різних с/г спеціальностей. Я бачив добре організовану роботу. А тут в питаннях освіти потрібно звертатись до пані Васильківської і пана Шмуля,а хто не член " Братства"?Якщо навчання за державний кошт, то чи не правильніше було б написати :" За підтримки мін агро політики НАУ і "Братства" проводяться курси підвищення кваліфікації.Запрошуємо всіх бажаючих пасічників!"А то якийсь неприємний "душок" ісходить від такої діяльності "Братства".

Link to comment
Share on other sites

Где конкретней можно

Насколько я слышал в Диевке. В обласном осередке ББУ.
Link to comment
Share on other sites

ул. Братьев Трафимовых 382, школа № 94 , маршрутки №92,9,141. Начало в 10.00 в эту субботу !

Link to comment
Share on other sites

а хто не член " Братства"?

Насколько мне известно, быть членом ББУ необязательно, во всяком случае я получил четыре(!) приглашения на эти курсы, причем не от членов Братства.
Link to comment
Share on other sites

21 лютого в м. Харкові відбудеться щорічна виставка - семінар "Бджільництво Слобожанщини - 2009"

Щось ви не узгодились з Гільдією медоварів. Накладка получається, на жаль.
Link to comment
Share on other sites

Щось ви не узгодились з Гільдією медоварів. Накладка получається, на жаль.

Отож, то наші вожді щось не дуже полюбляють самостійні організації... Кажу ж, що політика...
Link to comment
Share on other sites

Накладка получається, на жаль.

Конкурси медоварів (фінальні) завжди проходять на Масляну.
Link to comment
Share on other sites

Конкурси медоварів (фінальні) завжди проходять на Масляну.

Та й виставка в Харкові - теж, причому вже багато років. :dntknw:
Link to comment
Share on other sites

II межрегиональная выставка-ярмарка «Медовый пир» в Ярославле 11–16 марта 2009 года г. Ярославль, ул. Свободы 46, КВК «Старый город». Выставка соберет более 100 участников из России и ближнего Зарубежья. Это пчеловоды, производители инвентаря для пчеловодства, монастырские хозяйства, предприятия народных промыслов и продуктов питания, издательства и т.д. Пчеловоды привезут на ярмарку мёд множества сортов и другие разнообразные продукты своего промысла. Кроме мёда, на стендах будут представлены медовуха, бальзамы, травы, чаи, сладости. Желающие смогут продегустировать любой выбранный ими продукт. Также посетителям будут предложены товары широкого спроса, изделия из льна и пуха, сувениры, подарки. Выставка будет сопровождаться деловой и просветительской программой, как для специалистов-пчеловодов, так и для заинтересованных граждан. К УЧАСТИЮ В ВЫСТАВКЕ ПРИГЛАШАЮТСЯ: производители меда и продуктов пчеловодства для пищевой, фармацевтической и парфюмерно-косметической промышленности; пчеловодное оборудование и инвентарь; упаковка, тара, этикетка; специальная литература, российские народные промыслы. Приглашаем принять участие в ярмарке. ОРГКОМИТЕТ ВК «УЗОРОЧЬЕ»: (495) 730-5669, 8-903-570-7254 vystavka@vozglas.ru (заявка в электронном виде на сайте: http://www.vozglas.ru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...