Перейти к содержанию

Куча подмора!!!


Рекомендуемые сообщения

Доброго времени суток,сегодня мне подарили 4 улья с семьями,но они в печальном состоянии под одним ульем куча подмора.Я так понимаю что домой мне их лутше не забирать(дома два отводка карники)есть дачный участок думаю вывезти их туда.Подскажитье пожалуйста что им дать от клеща и прочих болезней,мед у них заберать не планирую,прошлый от зимовки смотрел их один раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго времени суток,сегодня мне подарили 4 улья с семьями,но они в печальном состоянии под одним ульем куча подмора.Я так понимаю что домой мне их лутше не забирать(дома два отводка карники)есть дачный участок думаю вывезти их туда.Подскажитье пожалуйста что им дать от клеща и прочих болезней,мед у них заберать не планирую,прошлый от зимовки смотрел их один раз.
Треба обов'язково перед перевозкою оглянути. Знайти причину підмору. Якщо раз дивилися, значить там ппц всередині.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На что обратить внимание,или вообще отказаться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На что обратить внимание,или вообще отказаться?
Гляньте чи немає нозематозу, на наявність матки, чи є різновіковий розплід і його стан - чи немає гнильця чи кам'яного розплоду. Скільки рамок у вулику і скільки бджоли обсижують?

Для прикладу - 10 травня взяв відводки на 6 рамок, зараз вже 14-15 рамок займають. Вже з них можна робити відводки.

Там просто може бути набудовано маманєгорюй. А може бути по 2 жменьки бджоли, так як зроїлися від тісноти. Треба дивитися.

Після огляду вже можна буде щось порадити.

А брати чи ні - вирішуйте самі, але пам'ятайте 2 істини:
На халяву, як то кажуть, і уксус солодкий.
Дешева рибка, х**ова юшка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...