Перейти к содержанию

Травосуміш для газону на стаціонарному точку


ЮМос

Рекомендуемые сообщения

Друзі, маю намір впорядкувати новий стаціонарний точок для пасіки. Хочу засіяти теритоію пасіки газонною травою.

Що порадите: як це краще зробити, які  трави використовувати? Переконаний, що форумчани мають досвід посівів газонних трав. Прошу поділитися досвідом, щоби не наступати на граблі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ЮМос сказал:

як це краще зробити, які  трави використовувати?

Як підготувати землю під газон розповість Гугл, там процес не зовсім бистрий . З трави одного разу знайшов окремо МЯТЛИК ЛУГОВОЙ, і добавляв його до фасованих трав. Або ж треба шукати таку фасовку, де у складі буде мятлік відсотків 10-20. Це гарна трава, але самим мятліком засівати газон не варто - він довго доходить до кондиції, але потім рівних мятліку немає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З перегляду окремих сайтів зрозумів, що мятлик луговий є обовязковою складовою суміші. Але ж який дорогий!!!.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ЮМос сказал:

З перегляду окремих сайтів зрозумів, що мятлик луговий є обовязковою складовою суміші. Але ж який дорогий!!!.  

З фасованих останнім часом я купую кілограмові пачки German Grass - трава газонна Колібрі.У складі 80 відсотків вівсяниця червона та 20-ть мятлик луговий. Фасовки з більшим відсотком мятлика я не зустрічав... Звісно, що красота обходиться недешево - як газон, так і жінки... Той- же газон закласти - це тільки початок. Його постійно потрібно косити ( інакше піде кочками ), поливати, підживлювати, ремонтувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для ,,газону'' на точку кращими є кульбаба і конюшина повзуча. Не потребують догляду і можуть давати додатковий прибуток як лікарські трави. А кульбаба для здоров'я це:ay::ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Травосуміш для газону на стаціонарному точку
Для ,,газону'' на точку кращими є кульбаба і конюшина повзуча. Не потребують догляду і можуть давати додатковий прибуток як лікарські трави. А кульбаба для здоров'я це:ay::ax:
Цей газон в мене росте безкоштовно і сіяти навіть немає потреби.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, uam_63 сказав:

Цей газон в мене росте безкоштовно і сіяти навіть немає потреби.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

В Вас може й так, та не в усих.

А якщо під горіхом, а якщо бувший город з лободою...? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, ЮМос сказав:

 

А якщо під горіхом, а якщо бувший город з лободою...? 

У мене під горіхом ростуть підсніжники, перстач білий, меліса лікарська, очанка, верес, чебрець, родіола рожева, подофіл гімалайський, вероніка лікарська...А лобода то однорічна рослина. Достатньо один- два рази виполоти до квітування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2019 в 11:13, ЮМос сказав:

Друзі, маю намір впорядкувати новий стаціонарний точок для пасіки. Хочу засіяти теритоію пасіки газонною травою.

Що порадите: як це краще зробити, які  трави використовувати? Переконаний, що форумчани мають досвід посівів газонних трав. Прошу поділитися досвідом, щоби не наступати на граблі.

Ось тут росте біла конюшина (горішина) на пасіці Березовського:

IMG-5ee2ae9f9c73faef408bcdd6f42c1b70-V-800x449.thumb.jpg.ea832360098e71719f3a68dd1571867c.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?06?.?02?.?2019 в 11:52, ЮМос сказав:

З перегляду окремих сайтів зрозумів, що мятлик луговий є обовязковою складовою суміші. Але ж який дорогий!!!.  

Приплюсуйте Белый клевер. Его зерно как мак. А медонос этот прекрасен - цветет с весны и до поздней осени. И что характерно - не боится вытаптываний.:ay:

Вот он на фото как раз с поста вверху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Перед тим як сіяти газонну траву , добре подумайте, я позаминулого року посіяв, в садку між деревами, та сморидиною, поки не було стаціонарного поливу, поливав з шланги, потім розкинув стаціонарний полив, так вже боязко косити щоб шланги не пошкодити, за минулу зиму вона вся стояла красива та зелена. А за цю зиму за рахунок великої кількості снігу , випріла та й миші там такий розсадник зробили, що цілу весну зерно травлене розкидаю, а то під снігом і яблуням досталось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...