Jump to content

Освячення пам'ятника бджолі в смт. Маневичі


Струк
 Share

Recommended Posts

14 жовтня в неділю (Покрова) в смт. Маневичі (Волинська обл) відбудеться відкриття і освячення найбільшого в Україні пам"ятника Бджолі. Початок дійства о 12 годині. Запрошуємо пасічників України, та всіх охочих приїхати до Маневич. В програмі свята - служба Божа, відкриття та освячення пам"ятника, внесення в книгу рекордів України параметрів пам"тника,святковий концерт, ярмарок продуктів бджільництва, дружній обід. 
Голова ГО "Ройовий Стан" Володимир Дмитрук тел. 0503785683
Голова районного осередку Сергій Ващук тел.0666171085

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Кубітальний індекс міряли?:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://konkurent.in.ua/news/volin/31224/bude-dovgo-stoyati-tvorec-gigantskogo-pamyatnika-bdzholi-na-volini-foto.html?utm_source=ukrnet&utm_content=bude-dovgo-stoyati-tvorec-gigantskogo-pamyatnika-bdzholi-na-volini-foto

"БУДЕ ДОВГО СТОЯТИ", – ТВОРЕЦЬ ГІГАНТСЬКОГО ПАМ'ЯТНИКА БДЖОЛІ НА ВОЛИНІ (ФОТО)

 

31224_nJWUxB7rYnoQ_w_687.jpg?1539104424

 

Найбільшу в світі скульптуру бджоли виготовили луцькі майстри.

Віктор Семенюк та його син Віктор Щасливийвиготовили пам'ятник бджолі, який незабаром офіційно відкриють у селищі Маневичі Волинської області. На заході будуть присутні й представники "Книги рекордів Гіннеса", адже пам'ятний знак має шанс потрапити до неї як найбільший у світі.

В коментарі ІА "Конкурент" Віктор Семенюк розповів, що їх як майстрів замовнику, яким є голова районного осередку бджолярів "Ройовий стан" Сергій Ващук, порекомендувала депутат Верховної Ради з Луцька Ірина Констанкевич.

Віктор Семенюк повідомив, що вони охоче взялися за проект, адже це було цікаво. Раніше їм вже доводилося виготовляти скульптури великих розмірів, зокрема майстри створили чотирьох слонів реальної величини, які тепер знаходяться в приватній колекції, проте вони все одно були меншими. Наразі бджола – найбільший пам'ятник, над яким довелося працювати.

"Висота бджоли – 3,3 м, довжина – 2,6 м, розмах крил – 2,5 м, вага – 400 кг", – зазначив майстер.

 

31224_s5KR1p6WJ9YA_w_687.jpg?1539104424

 

Ескіз створювався спільними зусиллями пасічників та майстрів. Головним дизайнером, який робив усі заміри, викрійки, був Віктор Щасливий, а власне виконавцем робіт став Віктор Семенюк.

Робота тривала упродовж шести місяців. Матеріал – низьковуглецева сталь, тобто звичайний чорний метал. А вже готовий виріб вкрили дорогою автомобільною фарбою.

"Труднощів під час роботи у нас не було. Хіба тільки фінансові питання. А власне у виготовленні труднощів не було – в голові була закладена програма, вона вдосконалювалася і йшла вперед", – розповів майстер.

Віктор Семенюк додав, що головним у цій роботі вважає свого сина – Віктора Щасливого.

 

31224_q73V23BXf9z2_w_687.jpg?1539104424

 

"Син проявив себе з дуже професійної сторони. Перед тим він допомагав у роботі над слонами. Перша його робота – орел в замку (замок Любарта, – "К."), він допомагав пір'я робити, там більше 3000 деталей", – зазначив він.

Майстер зізнається, що давно мріяв виготовляти такі серйозні та масштабні роботи для людей, для міста. І з радістю створив би скульптуру для лучан.

"Я давно до цього йшов. Я тільки радий буду масштабним замовленням – чи дракона, чи слона здоровечого... Будь-що можна зробити. За нами страху немає, ми роботу якісно виконаємо, довго буде стояти", – додав Віктор Семенюк.

Що стосується скульптури бджоли, то навіть якщо якась деталь зламається. її можна буде легко відновити, адже кожен елемент виготовлений і прикріплений окремо.

Нагадаємо: відкриття пам'ятника відбудеться 14 жовтня у Маневичах під час святкування Дня Меду і Бджоли.

 

31224_Ws3FENUJ5F53_w_687.jpg?1539104424
В 05.10.2018 в 08:36, Solo сказал:

Кубітальний індекс міряли?:)

Висота бджоли – 3,3 м, довжина – 2,6 м, розмах крил – 2,5 м, вага – 400 кг",

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Алёнка changed the title to Освячення пам'ятника бджолі в смт. Маневичі

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...