Jump to content

Медовий форум "Україна медова і світ"


Sergiyko74
 Share

Recommended Posts

https://www.facebook.com/events/1101275623369537/

Реєстрація учасників:
Олена Бєлова, bov-bsd@ucci.org.ua

 

 

 

20 вересня Торгово-промислова палата України у партнерстві з Посольством Франції в Україні та за підтримки Київської обласної державної адміністрації проведе осінній діловий форум «Україна медова і світ»

Офіційний партнер форуму - Креді Агріколь Банк, один із найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, ключовий фінансовий партнер аграрного бізнесу в Україні.

Юридичний партнер – Юридична фірма "Евріс", професійна сучасна компанія із корпоративними принципами побудови бізнес-процесів.

Форум стане сучасним комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань виробництва та реалізації українського меду.

Запрошуємо до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань, вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

У роботі форуму візьмуть участь також представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності та якості харчових продуктів, міжнародних організацій та установ, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва.

Захід передбачає проведення пленарної частини: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та практичної частини, панельної дискусії: «Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу» з участю провідних французьких експертів.

Ключеві спікери: Ніколя Перен, радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні; Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; Михайло Малков, міжнародний консультант ФАО, ООН, національний координатор проекту ЄС/ФАО; Анна Бурка, національний консультант ФАО, ООН; Жан-Луї Лотар (Jean Louis Lautard), президент Синдикату виробників меду регіону Прованс та Південні Альпи, президент профспілки виробників меду провінції Прованс, власник ГЗ (Мед лаванди Провансу та Label Rouge); Саверіо Савіо, керівник проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»; Андрій Заблоцький, керівник сектору «Сільське господарство» BRDO; Микола Мороз, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції, Мінагрополітики

Теми для обговорення:

Підвищення конкурентоспроможностіна внутрішньому та зовнішніх ринках.
Підвищення інвестиційної привабливостігалузі, а також заходи щодо збереження здоров’я бджіл.
Впровадженнянових комерційних можливостей для галузі бджільництва в Україні, з урахуванням міжнародного досвіду.
Аналіз світового ринкумеду та його перспективи, розвиток вітчизняного бджільництва та державна політика у цій сфері, впровадження дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні, заходи щодо збереження здоров’я бджіл, організація внутрішнього ринку меду.
Вдосконалення законодавствата його гармонізація відповідно до вимог ЄС.
Шляхизалучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників і страхування ризиків для бджолярів.
Розвиток європейського законодавства щодо маркування продукції.
Відповіднысть української продукції стандартам і вимогамкраїни-імпортера.
Рекомендації звиходу на нові ринки. Маркетингова стратегія, реклама як активне просування на ринки, просування в мереженій торгівлі.
Як Франція підтримуємалого виробника: створення виробничих кооперативів; розвиток географічних найменувань у медовій сфері.
Французький та європейський досвіду розвитку внутрішнього ринку (культура споживання, контроль якості, розвиток схем дистрибуції).
Вихід малого виробника насамостійний експорт – що для цього потрібно?
Створення та наповненняЄдиного реєстру пасічників України та інші питання.
Програмою форумутакож передбачено постійно діючу виставку-презентацію меду та продукції бджільництва, індивідуальні консультації французьких експертів длябджолярів.
За додатковою інформацією звертайтеся

Олег Юхновський, тел.: +38 (044) 583 50 69, e-mail, u-ol@ucci.org.ua

Реєстрація учасників:
Олена Бєлова, bov-bsd@ucci.org.ua

Link to comment
Share on other sites

А де планується провести цей захід? В Парижі?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...