Jump to content
miro

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 14.09.-16.09 2018року"

Recommended Posts

Дана тема створена для реєстрації учасників "Зустрічі Форум на ТочкУ 2018 року", надаю для ознайомлення пропозицію ,щодо проведення даного заходу в  м. Львів на базі відпочинку Бухта Вікінгів.

                                

                                                                       Пропозиція щодо проведення зустрічі форумчан “на ТочкУ” 14-16 вересня 2018

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;           -- м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів

2. Умови розміщення проживання;                                                     --Попереднє бронювання до 01.06.2018р  10%

3. Вартість проживання за добу з особи  400 грн/особи (при розміщенні у номерах Кінного Клубу, Економах та  Стандартах) та 450 грн/особи (при розміщенні у Люксах, Котеджах та Покращений).

 

4. Організаційний внесок 140грн.

5. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;       Ресторан Бухта  Вікінгів --Комплексний обід 145грн. Вечеря 175грн.

 

Сніданок входить у вартість проживання за особу

 

Вечеря у великій альтанці в суботу до ранку 210грн. (попередня оплата 01.08.)

 

Брейк-Кава в суботу з ранку до вечора ( безоплатно)

6. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;         --Конференц зал на 120 чоловік

7. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;             --Готов

8. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

Домовленність на проживання 85 (можна збільшити кількість) чоловік,участь в конференції з непроживаючими до 120чоловік.

9. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом?

Буде надано карту маршруту,також буде організовано транспорт з ЖД Вокзалу на Бухту Вікінгів ранком і вечером,після закінчення міроприємства буде організовано транспорт на ЖД Вокзал.

10. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";                     --Безплатна стоянка на базі відпочинку із фізичною охороною в наявності.

11. Культурна програма (якщо є що показати);                                 --Можлива екскурсія по Львову в п’ятницю або в неділю. 

 

12. Тут можна розглянути всі пропозиції які надає Бухта Вікінгів, це вельми велика пропозиція вибирайте ,щоб ВИ хотіли все для ВАС:                                https://www.google.com/maps/uv?hl=uk&pb=!1s0x473a935457c305d7%3A0xfdb10e35ddc959a3!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPWE2_UnKZlkOMR72OQpAzLZCC6_zJkrLZoZo0G%3Dw239-h160-k-no!5z0LHRg9GF0YLQsCDQstGW0LrRltC90LPRltCyIC0g0J_QvtGI0YPQuiBHb29nbGU&imagekey=!1e10!2sAF1QipMsouM9oq9EfzzwUsj_lxI5Sb5yOpVKce4EDKDB&sa=X&ved=0ahUKEwj07PWstvPZAhWoFZoKHc2CBeEQoioIwwEwDg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як бачимо бронювання в сумі 10% від проживання бажано зробити до 01.06.

Наступний крок це оргвнесок, оплата орг внеску необхідна до 01.07. (140грн.)

І третій етап, це вечеря у великій альтанці проплату за особу небхідно здійснити до 15.08. (210грн.)

       телефон для довідки та пропозицій 097 19 106 19 Михайло

 

На протязі всього часу буде надаватись інформація з питань ,щодо поселення та організації заходу.

                                                                                        порядок та форма заповнення

                                                                                            Пояснення до  реєстрації.

Згідно нижче приведених пунктів необхідно  надати відповідь, тобто ви копіюєте всі пункти і нижче кожного пункту надаєте вичерпну відповідь miro в приват.

Надана вами відповідь дасть можливість правильно підібрати для вас житло (номер,котедж), а також транспорт для прибуття, або консультацію.

Якщо у ваших планах прибуття не обмежується датою 14.09.,16.09.2018р., І ви плануєте приїхати раніше, та хочете посилитись на Бухті Вікінгів,чи залишитись після зустрічі на декілька днів, вам також необхідно внести дану інформацію,щоб я зміг домовитись про ті ж умови проживання оплати з особи.

Всі обговорення умов реєстрації які стосуються загального плану ми будемо обговорювати в цій темі .

В даній темі я лише по нікам висвітлюватиму зареєстрованих учасників зустрічі, без додаткової інформації вашого прибуття,вибуття,кількості чоловік з вами, що прибувають. Надані вами прізвища імена та телефони, не будуть передані іншим особам,дана інформація лише для реєстрації в готелі,та для мене щоб я зміг з вами зв'язатись.

Запитання які будуть надані вами у приват, відповідь буде надана вам у приват.Питання, що будуть в загальній темі будуть надаватись в темі.

Реєстрація проводитиметься до 01.06.2018р., прошу з розумінням поставитись в наданні інформації від цього залежатиме  зручність вашого прибуття,та надання консультативної допомоги .

  *************************************************************************************** 

                                                        Лист реєстрації

1. НІК” Прізвище ,імя та по батькові, Ваш номер моб.тел. 

2. Кількість осіб, що прибуває з вами(якщо форумчани надати інформацію на кожного згідно п1.)

2.1.  Сім'я,колеги,форумчани вказати необхідне (у разі сім'я з дитиною вказати вік дитини та стать,якщо Ви плануєте проживати на БВ).

3. Чи будете Ви проживати на Бухті Вікінгів (так,ні, зазначене вказати)

3.Кількість діб проживання

3.2 Дата поселення

3.3 Дата виселення.

4. Чи будете Ви  обідати(комплексний обід орієнтовано до 145грн.), вечеряти (комплексна вечеря орієнтовано до 175грн.) в ресторані Бухта Вікінгів . Сніданок(до 85грн.)необхідно із вибраного вказати в яку дату 

Для тих хто проживатиме на Бухті Вікінгів сніданок входить у вартість проживання .

 

5.Чи хочете Ви вечеряти в альтанці 14.09.(14.09.по приїзду в кого що є,оренда альтанки 20грн.з особи)- 15.09.( 15.09. мається на увазі велика спільна вечеря, вартість з особи за вечерю з орендою 210грн.)

6. Який маршрут Ви оберете для прибуття на Бухту Вікінгів

6.1. 14.09. ЖД Вокзал - Бухта Вікінгів --------------------відправлення в  12:00

6.2 14.09. Центр  площа Ринок - Бухта Вікінгів        відправлення в  19:30

6.3 15.09. ЖД Вокзал Бухта Вікінгів                        відправлення в     08:30

                           Орієнтовна вартість проїзду 40грн.

 

7. Чи маєте Ви бажання побувати на екскурсії у м.Львів

7.1  14.09.з 12:00 до 15:00

7.2  16.09.з 13:00 до 16:00

Вартість з особи орієнтовно 40грн. 

 

8. Чи є у Вас певні обставини,при яких Вам необхідно поселення і перебування в номері лише одному,або в двох(дане запитання не відноситься до тих хто приїжджає зі сім'єю )

                   

 

 примітка: виселення 16.09. більшості учасників зустрічі, обговорюватиметься на конференції 15.09.,тобто організація транспорту до ЖД Вокзалу, двома або більше рейсами.

                                                          

                                                              

 

 
 • Like 7
 • Thanks 2
Link to post
Share on other sites

друзі при написанні листа, не створюйте кожен раз його по новій, так губиться інформація , та опрацьовувати лист з однією особою постійно в одній темі набагато легше, дякую за розуміння:az:

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

Кожен на лист отримає відповідь, бачу що мене вірно зрозуміли і поки-що помилок немає, є лише уточнення і я бачу по сумі все нормально, тобто викладене мною сприйнято правильно, дякую, но це якась шалена швидкість, мабуть прийдеться попрацювати мені добряче, але всіх чудово розумію, не забувайте лише залишати номера телефонів,це дасть можливість швидко опрацьовувати.

Link to post
Share on other sites

Може краще помічника, щоб хоч якась робота була, а помічниця вже потім :umora:

 • Haha 5
Link to post
Share on other sites
1 година тому, dust сказав:

Може краще помічника, щоб хоч якась робота була, а помічниця вже потім :umora:

помічник пальцям ніц не поможе

 • Like 1
 • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Подзвонив на Бухту Вікінгів та забронював для Форуму на ТочкУ всі номєра, общем Бухта Вікінгів передає всім пасічникам Форуму на ТочкУ свої вітання, вони чекають на нас, і готуються до тієї Зустрічі:az:   :al:вних сьогодні буде негласне святкування в честь нашого вибору:friend_drink:, тепер ще одне повідаю, ну так мені дівчата на рецепції по крайній мірі сказали, значить вони одінуть брошки з бджолами і будуть нас зустрічати в такому дрейскоді, але в мене питання зразу, а що це вони мені сказали, що це ваші хлопці подарували нам ті бджілки-брошки:huh:, ну і хто той хлопчина:hmm:, сам признається......:hmm:,общем Бухта Вікінгів чекає на НАС:wave:

 

 • Like 11
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
3 години тому, miro сказав:

значить вони одінуть брошки з бджолами 

 

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

 • Like 2
 • Thanks 1
 • Haha 8
Link to post
Share on other sites
3 години тому, miro сказав:

що це ваші хлопці подарували нам ті бджілки-брошки:huh:, ну і хто той хлопчина:hmm:, сам признається......:hmm:

Ну я здається догадуюсь хто той хлопчина :hmm:він мабуть знову буде "позаштатним" помічником волонтерів :umora:

 • Like 5
 • Confused 1
Link to post
Share on other sites
48 минут назад, gardener сказал:

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

І ярмарок відкриють:ole_ole:

 • Like 4
 • Haha 1
Link to post
Share on other sites

інформація-звіт про реєстрацію, мабуть скину в неділю, в суботу підготую,а в неділю скину, надалі інформація буде вже обновлюватись практично щоденно, тобто як було раніше, ВИ завжди зможете її бачити і уразі якоїсь помилки зможете мене повідомити:)

 • Like 7
 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
1 час назад, Скептикъ сказал:

Знову Львів??? Перемогла не Полтава? Дуже шкода.

Доброго ранку.:hi:

Это тема про регистрацию. Обсуждение голосования выше есть тема.

 • Like 3
Link to post
Share on other sites
17 часов назад, Фомич сказал:

Доброго ранку.:hi:

Это тема про регистрацию. Обсуждение голосования выше есть тема.

Спасибо.

Link to post
Share on other sites

                                                 Маршрут Бухта Вікінгів

 • Like 9
Link to post
Share on other sites

при такій тенденції реєстрації, з аналізу минулих років виходить до 90-100чоловік:hmm:,чи все таки я помиляюсь:dntknw:,  тож з року в рік ми йдемо до того, що нам необхідне спілкування з віч на віч:), а раз потрібно тоді приїзджайте на Зустріч.:wave:

 • Like 5
Link to post
Share on other sites

Сколько платить?

 

 • Like 2
 • Confused 1
Link to post
Share on other sites
В 03.04.2018 в 18:27, gardener сказал:

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

і в герб внесуть зміни))))))))

 

 • Like 4
Link to post
Share on other sites

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
13 часов назад, Анатолій з Черкас сказал:

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

Шановний,Анатолій,є спеціальна процедура:) запису.Продивіться уважно цю сторінку та заповніть анкету;).

Link to post
Share on other sites
20 минут назад, Kolyan сказал:

Шановний,Анатолій,є спеціальна процедура:) запису.Продивіться уважно цю сторінку та заповніть анкету;).

Дякую, Микола! Miro листа скинув. 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
В 28.04.2018 в 20:39, Анатолій з Черкас сказав:

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

приїзджайте і базируйте на здоровя

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Пане Михайло!

Я початківець, і мене зареєструйте.)

 • Like 2
Link to post
Share on other sites
13 години тому, ShuVal68 сказав:

Пане Михайло!

Я початківець, і мене зареєструйте.)

я зрозумів, я Вас вже зареєстрував за попереднім проханням, тепер зміню нік в таблиці:)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 

 

 

Наша щира радість

безкоштовно

Чай,кава

безкоштовно

WI-FI  інтернет.

безкоштовно

Зарядка телефону/планшета/ноутбука

безкоштовно

Заснути в кріслі

безкоштовно

Спостерігати за організатором

безкоштовно

Стояти над душею

150,00 грн.

Розмова з організатором (10 хв):

.

“про життя” 

100,00 грн.

 “про футбол” 

200,00 грн.

“про бджоли” 

безкоштовно

Дати пораду організатору.

500,00 грн.

Допомогти   організатору.

1.000,00 грн.

Зробити все самому .

3.000,00 грн.

Вступитися і не заважати...

безкоштовно

Прибрати за собою сміття.

безкоштовно

Знижка на вечерю в 50 грн

280,00 грн.

Поспілкуватися з Яшею

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard 

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard (чужою)

від 2 до 5 років

Зробити подарунок організатору.........................

безцінно

 

 

 • Like 3
 • Haha 7
Link to post
Share on other sites
44 минуты назад, miro сказал:

Поспілкуватися з Яшею

Прекрасний співрозмовник :umora:

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...