Jump to content

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З БДЖІЛЬНИЦТВА , м. КРИВИЙ РІГ


alekzander
 Share

Recommended Posts

ГО «Спілка бджолярів Криворіжжя»

Шановні колеги!

      Запрошуємо Вас взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції з бджільництва, медоваріння та апітерапії,  яка відбудеться  30-31 березня 2018 року о 09:00 у приміщенні «Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії  ім. Тараса Шевченка» (мала сцена), за адресою м. Кривий Ріг,

 пр-т Поштовий 23. Доповідачами якої будуть найкращі науковці, пасічники-професіонали, медовари, матководи та технологи України і світу.

Водночас з конференцією буде проходити виставка-ярмарок продуктів бджільництва, медових напоїв, апітерапевтичних препаратів, пасічної техніки та інвентарю від провідних бджолярів та виробників.

Також в рамках конференції буде проведений Міжнародний конкурс медових напоїв «Melros 2018», дегустаторами якого будуть провідні сомельє та дегустатори міжнародного класу. Увечері відбудеться відкрита дегустація медових напоїв переможців та призерів українських на міжнародних конкурсів (участь у відкритій дегустації за попередньою реєстрацією).

31 березня на церемонії закриття конференції буде проведений розіграш подарунків, участь у якому беруть усі зареєстровані учасники конференції.

   Щоб отримати друкований матеріал та взяти участь у розіграші просимо зареєструватися заздалегідь.

Ласкаво просимо!

                                                   Вхід вільний!

Організаційний комітет:

Кочерга Владислав Геннадійович т. 0981982177

Хруцький Олександр Леонідович (виступи та розміщення реклами, реєстрація для     участі в конференції)т. 0688530754

Рачіба Вадим Вікторович (розміщення виставкових стендів, реєстрація в конкурсі медових напоїв) т. 0974229811

Штефюк Володимир Георгійович (поселення, запис на вечерю, реєстрація на відкриту дегустацію) т. 0675699469

Тарасов Андрій Валерійович (реєстрація для участі в конференції)

т. 0978690065

Наша сторінка у фейсбук: https://www.facebook.com/SBKryvyiRih/

 

Ярмаркове місце – 500 гривень (2 дні)

Виставкове місце – 1000 гривень (1 м погонний, 2 дні)

Роздача  рекламного  матеріалу  кожному  учаснику  конференції – 500 гривень

Вартість одного зразка  на конкурс питних медів -  300 гривень

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5ab5401719f9d_.jpg.29eec7e1c81d9e22be0cdb15fffece6a.jpg Невеликий анонс щодо окремих виступів на конференції у Кривому Розі по тематичним блокам.

Співпраця з фермерськими господарствами.

Тулба Павло, керівник кооперативу «Горіх Причорномор`я», засновник компанії Тferma. Тема:  "Можливості співробітництва садівників та бджолярів при застосуванні технології задерніння садів медоносними рослинами".

детальніше

Новини виробників бджолоінвентарю.

Буравицький Віталій, директор ТОВ "Парк плюс". Тема: "Сучасні технології у виготовленні вуликів: використання термодеревини".

детальніше

Наукові дослідження квіткового пилку.

Адамчук  Леонора

Комарова Ірина

детальніше 1

детальніше

та багато інших.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

эх, и как в пятницу туда попасть? рабочий день,   только в субботу и то ближе к дигустции )

одно радует  живу в 300м от малой сцены )

Link to comment
Share on other sites

27 хвилин тому, Puls сказав:

эх, и как в пятницу туда попасть? рабочий день,   только в субботу и то ближе к дигустции )

одно радует  живу в 300м от малой сцены )

))) Ну в субботу много интересного будет. Розыграш. Да и по практическому пчеловождению. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Програма конференції

viber image.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Все очень хорошо  ,выступление Скрипника я, и вся аудитория слушали с* раскрытым ртом*..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...