Перейти к содержанию

Державний навчальний заклад "Гадяцьке аграрне училище з бджільництва"


pante1ey

Рекомендуемые сообщения

ДНЗ "Гадяцьке аграрне училище" запрошує на навчання бажаючих отримати професію бджоляра 3 розряду. Навчання починається з 2 січня 2018р. Учні опановують знання з біології бджолиної сім'ї, розведення і утримання бджіл, хвороби та шкідників бджіл. Вивчають продукти бджільництва, умови їх відбору та зберігання, пасічницькі будівлі та інвентар, медоносну базу. Набувають теоретичні знання і практичні навички по роботі з бджолами.

https://www.facebook.com/ДНЗ-Гадяцьке-Аграрне-Училище-179831129221166/

https://www.facebook.com/groups/1449067758519258/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Державний навчальний заклад "Гадяцьке аграрне училище з бджільництва"

Дякую за інфу про училище, але вставлю свої 5 копійок )))
Хочу внести деякі корективи. ДНЗ "Гадяцьке аграрне училище" проводить навчання і видає дипломи державного зразка, які дійсні і за кордоном. Училище навчає Бджоляр 3го розряду, Бджоляр 4го розряду. а також є підвищення кваліфікації і видається про це Свідоцтво (держ. зразка) "Селекція і племінна справа". Є різні форми навчання: стаціонар, заочна, індивідуальна, дистанційне.
Також училище співпрацює по обміну студентів із технікумом "Пшчела Воля" (Польща).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2017 в 18:30, Сенчук Таня сказал:

Дякую за інфу про училище, але вставлю свої 5 копійок )))
Хочу внести деякі корективи. ДНЗ "Гадяцьке аграрне училище" проводить навчання і видає дипломи державного зразка, які дійсні і за кордоном. Училище навчає Бджоляр 3го розряду, Бджоляр 4го розряду. а також є підвищення кваліфікації і видається про це Свідоцтво (держ. зразка) "Селекція і племінна справа". Є різні форми навчання: стаціонар, заочна, індивідуальна, дистанційне.
Також училище співпрацює по обміну студентів із технікумом "Пшчела Воля" (Польща).

Сколько студентов вы выпускаете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Albatros сказав:

Сколько студентов вы выпускаете?

В залежності від набору. Вас цікавить к-сть самих пасічникв чи й по інших професіях також?:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Сенчук Таня сказал:

В залежності від набору. Вас цікавить к-сть самих пасічникв чи й по інших професіях також?:)

 

я думаю пасичники

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Puls сказав:

я думаю пасичники

якщо пасічників, то минулорічний випуск був 250 чоловік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2017 в 18:30, Сенчук Таня сказал:

Дякую за інфу про училище, але вставлю свої 5 копійок )))
Хочу внести деякі корективи. ДНЗ "Гадяцьке аграрне училище" проводить навчання і видає дипломи державного зразка, які дійсні і за кордоном. Училище навчає Бджоляр 3го розряду, Бджоляр 4го розряду. а також є підвищення кваліфікації і видається про це Свідоцтво (держ. зразка) "Селекція і племінна справа". Є різні форми навчання: стаціонар, заочна, індивідуальна, дистанційне.
Також училище співпрацює по обміну студентів із технікумом "Пшчела Воля" (Польща).

Підкажіть скільки коштує навчання на пасічника:  стаціонар, заочна, індивідуальна, дистанційне. І чи є державне замовлення на бджолярів ( безкоштовне).

І які потрібно документи при вступі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже интересует цена на заочное обучение

0990777404

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Две недели не до кого дозвонится не возможно, то абонент не абонент, то заклопотані  перезвоним, так не кто и не перезванивает!

Не серьезные!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергей 42 сказал:

Две недели не до кого дозвонится не возможно, то абонент не абонент, то заклопотані  перезвоним, так не кто и не перезванивает!

Не серьезные!!!

Возможно опешили от такого внимания.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Сергей 42 сказав:

Две недели не до кого дозвонится не возможно, то абонент не абонент, то заклопотані  перезвоним, так не кто и не перезванивает!

Не серьезные!!!

 Могли б і мені написати, якщо не могли додзвонитися в училище

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі, хто дійсно зацікавився навчанням, можуть написати мені в приват і я відповім на запитання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...