Перейти к содержанию

24 серпня - нам 18 років!


skif

Рекомендуемые сообщения

Вітаю усіх форумчан з наступаючим святом - Днем Незалежності. Хотілось, щоб з настанням повноліття у нашій державі почався новий етап розвитку і відродження, щоб незважаючи на різні протиріччя ми відчували себе українцями - господарями на нашій землі, де так багато гарного:))) Шануймося. СЛАВА УКРАЇНІ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Золоті слова. :ak: Я також всіх вітаю з наступаючим святом, :wave: дай бог всім крепкого здоровя. НАВІКИ СЛАВА. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до святкових привітаннь!18 років ще не вік,але вже й не дитинство.Сподіваюсь,що нарешті ми станемо сильнішими,розумнішими і дбайливішими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сподіваюсь,що нарешті ми станемо сильнішими,розумнішими і дбайливішими.

Помагай нам Боже.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:baby::ole_ole: Вітаю всіх з днем Незалежності!!! СЛАВА Україні !!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Божє Єдиний Великий нам Україну храни Усіх вітаю зі святом :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорогие пчеловоды и соотечественники!!! Поздравляю вас с Днем Независимости!!! Дай Бог нашей украинской земле стать державой молочных берегов и медовых рек. Здоровья и благополучия вам, вашим семьям и нашей прекрасной Украине!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до привітань.Щастя ,здоров"я всім нам.Все ж приємно відчувати себе не гіршими серед сильних світу цього.Тільки як громадянин можна себе повноцінно реалізувати.Успіху всім форумчанам,Вашим рідним,знайомим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до вже сказаних привітань. Бажаю всім громадянам нашої Батьківщини дійсної незалежності, здоров"я, добра і благополуччя! Щоб ми всі і наші діти памятали чиї ми сини, шанували нашу історію і вірили в майбутьнє! Героям слава!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СЛАВА

НАВІКИ СЛАВА.

Боже.

СЛАВА

Божє Єдиний Великий

слава!

Давно меня не было... Состав участников и риторика весьма прогнозируемы. Удивили затесавшиеся Hena И А. Сумчанин(хотя Сумы...Сумы..., что-то есть в этом слове...не вспомню сразу). Вам то, ребята, чего не спиться спокойно? :dntknw: А остальным героям - СЛАВА, конечно! :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И вам всего найлучшего :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...