Перейти к содержанию

Що це???


miro

Рекомендуемые сообщения

Оскільки в просторах інтернету сьогодні за напрямком бджільництва є багато інформації, порою зустрічаєшся з невідомим,тому у нас є можливість виставити фото, чи відео,креслення те, що зв'язане з бджільництвом для допомоги у питанні тим хто знає відповідь.

ось у мене питання що це зображено на фото,яка саме установка підведена до вуликів,по відбору яду ,чи що?

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, miro сказал:

Оскільки в просторах інтернету сьогодні за напрямком бджільництва є багато інформації, порою зустрічаєшся з невідомим,тому у нас є можливість виставити фото, чи відео,креслення те, що зв'язане з бджільництвом для допомоги у питанні тим хто знає відповідь.

ось у мене питання що це зображено на фото,яка саме установка підведена до вуликів,по відбору яду ,чи що?

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

Світлина від Andry Popa.

 

Оце задача...... Ви що хочете щоб народ в ночі не спав?  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, miro сказал:

Оскільки в просторах інтернету сьогодні за напрямком бджільництва є багато інформації, порою зустрічаєшся з невідомим,тому у нас є можливість виставити фото, чи відео,креслення те, що зв'язане з бджільництвом для допомоги у питанні тим хто знає відповідь.

ось у мене питання що це зображено на фото,яка саме установка підведена до вуликів,по відбору яду ,чи що?

Світлина від Andry Popa.

 

 

Світлина від Andry Popa.

 

Доїльний апарат  :umora:

Ну а якщо серйозно, то теж подумав про збір яду :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю что это подогрев. но довольно бестолково в павильоне применять такую конструкцию, гранты "отбивают"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может яд пчелиный:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Может яд пчелиный:hmm:

Так для отбора яда решетки вроде не годятся . Берут пластины . Тут с Брониславовичем согласен . Только уж больно " заумный " он . Для выставки годится ( что бы все рты пооткрывали ) .  А вот на практике с таким количеством проводов и железок ... :dntknw:

12 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Может яд пчелиный:hmm:

 

12 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Может яд пчелиный:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно у парня первая профессия электрик .Кто как с ума сходит:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, sasha m сказал:

 

мови не знаю,тільки можу здогатуватись з більш обширного відео,він що генерує електроенергію?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Понятно у парня первая профессия электрик .Кто как с ума сходит:umora:

думаю знімає статичний заряд для генерації в електрику,або постійну температуру перетворює в електрику,ємність буде велика якщо джерел багато.на фото в низу щось схоже не то на конденсатори, чи акумулятори, в кого які ще думки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Термокамера всередині вулика для боротьби з вароа не тільки на бджолах а і в розплоді.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це установка для збору бджолиного яду. Бджіл так само дратують електричним струмом, а яд вібирають із воздуха вулика , який відсасують по трубочкам.  Така моя думка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це установка для збору бджолиного яду. Бджіл так само дратують електричним струмом, а яд вібирають із воздуха вулика , який відсасують по трубочкам.  Така моя думка.

Я не здогадуюся, я стверджую що це термокамера для знищення кліща вароа.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, что это компьютерное управление пасекой. Для нас это "Америка", но люди работают над этим.

Автоматизированная система может быть применена для дистанционного наблюдения за жизнедеятельностью 
пчелиных семей и может быть применена на индивидуальных и коллективных пасеках.

Почитать можно здесь: https://moyhytor.wordpress.com/2016/12/22/автоматизированная-система-для-круг/

 

И читайте этого дядьку, он вроде бы и пишет про все из мира фантастики, но все это где-то существует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думаю, что это компьютерное управление пасекой. Для нас это "Америка", но люди работают над этим.
Автоматизированная система может быть применена для дистанционного наблюдения за жизнедеятельностью пчелиных семей и может быть применена на индивидуальных и коллективных пасеках.

Почитать можно здесь: https://moyhytor.wordpress.com/2016/12/22/автоматизированная-система-для-круг/
 
И читайте этого дядьку, он вроде бы и пишет про все из мира фантастики, но все это где-то существует.


Відкрийте відео в ютубі. Подивіься хто його виклав, а далі інші відео та переклад тексту і зрозумієте що то таке.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це все своєрідний спосіб боротьби з кліщем та підігрів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...