Jump to content

Як краще прищепити аличу на підщепу пуміселект?


Recommended Posts

Як краще прищепити аличу на підщепу пуміселект?

 

Маю запитання. Прищепив весною 2015 року з десяток черенкув аличі сорту Кубанська комета на підщепу пуміселект, але жодне щеплення не вдалося чомусь. Але щеплені живці аличі з тієї ж партії добре прижилися на підщепі „дикої” невеликої аличі. Це значить, що живці для щеплення були якісні. Якісною була і пдщепа пуміселект, бо гарно сформувалися маточні кущі на цих же саджанцях пуміселекта за сезон. Щеплював в обох випадках методом покращого копулювання з язичком.

 

Чому щеплення на пуміселекті не вдалися, причому жодне з десятка? Може на пуміселект потрібно робити тільки окуліровку? Просто запитую для того, щоб даремно в наступному сезоні не мучитись. Хочу повторити щеплення аличі на пуміселект в наступному сезоні. Що порадите?

 

І ще про одне хочу запитати. А як правильно робити щеплення на пуміселект абрикоса та персика? Мабуть робити окуліровку? А може можна щепити методом покращеної копуліровки рано навесні? Чи може потрібно робити зимове щеплення і яким способом? Може так поступити і з прищепленням на пуміселект аличі? Як краще поступити з підщепою пуміселект у випадках щеплення на неї аличі, персика, абрикоса?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

на нашій території росте кілька цікавих видів аличі. Якщо кому треба можу заготовити черенки, але тільки після літа, бо треба по плодах глянути що де)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...