Jump to content
  • entries
    1,052
  • comments
    2,346
  • views
    159,637

Наймасовіша дегустація меду: «Книга рекордів України»


ромео

278 views

 Share

02.11.2016

 У рамках святкування 440-річчя Національного університету «Острозька академія», що в древньому Острозі на Рівненщині, відбувся театралізований флешмоб та встановлення вишем п’ятого рекорду України.

Під час дійства можна було побачити тогочасних жителів Острога та засновників Острозької академії ХVІ–ХVІІ століття. Флешмоб розпочався створенням картинки ренесансного Острога. Після цього студенти, одягнені в академічні мантії, виконували танцювальні рухи, будуючи форму серця, абревіатуру «ОА» та цифру 440 .

1478084583_flashmob440_3.JPG

«Наші студенти, викладачі та працівники університету – це неначе бджоли-трудівниці, а університет – бджолиний вулик, де усі згуртовано працюють і досягають спільної мети. Мед - унікальний харчовий продукт, який не може бути створений без копіткої роботи. Тому символічним атрибутом встановлення рекорду стала дегустація меду», – каже ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник (на знімку).... 

Загалом для дегустації було підготовлено 1560 корзинок з медом загальною вагою 24,6 кілограма. Наймасовішу дегустацію меду як рекорд зафіксував представник Національного проекту «Книга рекордів України» Олександр Шустерук.  

Олександра ЮРКОВА. Фото Олексія КОСТЮЧЕНКА.... http://www.golos.com.ua/news/42438

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...