Jump to content
 • entries
  12
 • comments
  70
 • views
  3,939

Бджолярський кооператив може отримати грант в 2 млн грн


Pansky

1,268 views

 Share

Бджолярський кооператив Сергія Шмуліпройшов до другого етапу проекту «Україна шукає стартапи», організованого відомим інвестором Джоном Вон Ейкомта міжнародною консалтинговою фірмоюKPMG. Про це засновник кооперативу повідомив в ексклюзивному коментаріKurkul.com.

«Ми створюємо бізнес структуру в форматі кооперативу, який буде займатися експортом меду за кордон. До нього залучено членів громадської організації«Місія захисту бджіл ім.Петра Хмари». Зараз займаємося пошуком інвестицій і тому я беру участь в цьому проекті», — повідомив Сергій Шмуля.

За словами голови кооперативу, спочатку було 2000 заявок на участь у проекті від українських стратапів. Із них було відібрано 1200 учасників.

«Пройшло два дні досить цікавих бізнес-семінарів, після яких нам дали завдання створити презентацію проекту на десяти слайдах, щоб зацікавити інвесторів. Після випробовувань повинно було лишитися 500 учасників. Я дуже радий, що пройшов цей етап, оскільки він потребував деяких знань в веденні бізнесу, подачі інформації, фінансових розрахунків», — розповів Сергій Шмуля.

До фінального етапу буде відібрано 25 кращих стартапів. Переможець проекту повинен отримати до 2 млн грн або близько $80 тис. інвестицій.

«Наш кооператив потребує більших грошей, але я розробив план фінансування стратапу в кілька етапів. Тобто, спочатку вкладаємо ці інвестиції, заробляємо і вкладаємо далі. Кооператив повинен бути самоокупним і за п’ять років ми плануємо вийти на річний оборот в $60 млн. Проект розрахований на те, що учасники будуть вкладати частину коштів, а іншу частину ми отримаємо інвесторів», — пояснив голова кооперативу.

У випадку перемоги, за словами Сергія Шмулі, на отримані кошти в регіонах України будуть створені пункти прийому меду і планується відкриття центрального офісу організації та бази, на якій будуть приймати сировину.

12688176_10207387721924477_2756873557761224919_n.jpg

 • Like 1
 Share

5 Comments


Recommended Comments

Гарний приклад для форумчан, що потрібно об"єднуватися і шукати інвесторів. :IMHO:

Link to comment

Удачи Вам. Не забудте добавить в бизнес-план провести пару занятий по пчеловодству для школьников, а еще лучше вытеснить рекламу водки рекламой меда и других продуктов пчеловодства. Хотя я не очень удивлюсь если в данных стартапах победит проект обучающий пить водку, а не кушать мед. 

 • Like 2
Link to comment

Усатый. :IMHO1: А слева вроде племянник Василькивской - только постригся. :dntknw: 

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...