Jump to content
 • entries
  1,054
 • comments
  2,349
 • views
  177,158

АВСТРАЛІЯ ЗДАЛАСЬ. КЛІЩ ВАРРОА ЗАХОПЛЮЄ КОНТИНЕТ


ромео

858 views

 Share

АВСТРАЛІЯ ЗДАЛАСЬ. КЛІЩ ВАРРОА ЗАХОПЛЮЄ КОНТИНЕТ

 Влада Австралії не продовжуватиме зусиль з повної ліквідації кліща варроа в країні. Після 15 місяців боротьби бджолярі здалися і переключилися на щоденну боротьбу з кліщем – як і решта світу. Останній бастіон впав...

 На даний момент у рамках боротьби з поширенням паразита знищено 30 тисяч бджолиних сімей. Програма боротьби з паразитом в Австралії обійшлася платникам податків у 85 мільйонів доларів США і стала найдорожчою програмою з екологічної безпеки в історії країни. Рішення було прийнято після того, як на дуже великих територіях були виявлені подальші спалахи паразита, які могли бути спричинені нездатністю пасічників адаптуватися до обмежень на пересування у червоних зонах.

 Кошти, які раніше спрямовувалися на ліквідацію кліща шляхом знищення сімей, тепер будуть спрямовані на уповільнення поширення паразиту на континенті. Обов'язкове знищення бджолиних сімей призупинено, але бджолярі у червоних зонах можуть добровільно знищувати заражені сім'ї якщо вважають це доцільно, за що отримуватимуть компенсацію. Крім того, бджолярі з цих зон матимуть безкоштовний доступ до смужок, що містять акарициди.

 Кожен бджоляр також буде зобов'язаний кожні 16 днів проводити перевірку бджіл на наявність паразита та надавати звіти з результатами перевірки у відповідні служби.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0HSr6CmG4sHFzY4TBvM6j7fQGP6UyXuzESZ4mD2ZkKh1TM6MBfXDiy33Sjn1X4xXxl&id=100038680050296

 • Sad 3
 Share

2 Comments


Recommended Comments

Жаль. Здається, отсанній бастіон впав... Хіба що які окремі остарови залишилися.

 • Like 2
Link to comment

@Sanich, правда ваша та острови - не континент !

Але пока ще один континент все ж залишився без кліща...:ah: :umora: 

А щодо "Програма боротьби з паразитом в Австралії обійшлася платникам податків у 85 мільйонів доларів США і стала найдорожчою програмою з екологічної безпеки в історії країни. " У мене є сумніви, знаючи про "тинок" збудований через усю Австралію від диких кроликів, та боротьбу із дикими собаками і ядовитими жабами, завезеними для знищення шкідників на плантаціях цукрової тростини...:IMHO:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...