Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,317

Бджоли вбили пінгвінів


ромео

309 views

 Share

Бджоли закусали до смерті 63 червонокнижних пінгвіна

21.09.2021
Бджоли закусали до смерті 63 червонокнижних пінгвіна
 •  
 •  
 •  

Десятки африканських пінгвінів, що належать до виду, що знаходиться під загрозою зникнення, загинули від бджолиних укусів поблизу від Кейптауна. За словами захисників рідкісних птахів, це небувалий випадок.

Рій бджіл вбив 63 африканських пінгвіна, що знаходяться під загрозою зникнення, на пляжі недалеко від Кейптауна. Тушки рідкісних птахів знайшли на пляжі з множинними укусами бджіл, але без інших тілесних ушкоджень. Розтин показав, що бджоли жалили птахів навколо очей.

Як пояснили експерти, потривожені бджоли зазвичай починають атакувати і жалити інших тварин в очі і інші м'які тканини. Оскільки пінгвіни не можуть швидко пересуватися, то їм не вдається врятуватися втечею.

«Це рідкісне явище. Ми не очікуємо, що це буде відбуватися часто, це випадковість », - сказав ветеринар Девід Робертс.

Фахівець, який працює в Південноафриканському фонді охорони прибережних птахів, сказав, що на місці події також виявили мертвих бджіл.

Африканські пінгвіни відрізняються своїм маленьким розміром і живуть на узбережжі і на островах ПАР і Намібії, хоча деякі з них були помічені в Габоні. Кожен птах має унікальний візерунок з чорних плям на білих грудках.

При цьому ще на початку ХХ століття в природі їх налічувалося не менше 1,5 млн особин. Але зараз, за останніми підрахунками, залишилося лише близько 2% від цієї популяції - приблизно 13,3 тис. Пар в Південній Африці і ще близько 5,5 тис. В Намібії. Африканські пінгвіни внесені до Міжнародної червоної книги як вид, якому загрожує вимирання.

Міжнародний союз охорони природи заявляє, що їх популяція швидко скорочується в основному через комерційне рибальство і «коливання навколишнього середовища»

https://kurs.com.ua/ua/novost/553712-pcheli-zakusali-do-smerti-63-krasnoknizhnih-pingvina?source=ukrnet

 • Confused 1
 • Sad 1
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...