Jump to content
  • entries
    1,061
  • comments
    2,363
  • views
    184,317

Гігієнічні норми планують змінити


ромео

372 views

 Share

В Україні планують змінити гігієнічні норми для переробників меду

 3 Лютого 2021 о 10:05

 

med-300x200.jpg

До 1 червня 2021 року уряд має намір подати на розгляд Верховної Ради України законопроект «Про бджільництво».

Про це йшлося під час зустріч робочої групи з питань розвитку бджільництва за участю заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького та Сергія Глущенка, керівників структурних підрозділів Мінекономіки, Держпродспоживслужби та інших членів робочої групи.

«Одним із важливих питань, над яким має сфокусуватися робоча група протягом лютого-березня, це фіналізація роботи над законопроєктом “Про бджільництво”. Згідно з планом роботи уряду ми маємо внести цей документ на розгляд Верховної Ради України до 1 червня. Також наступного тижня ми розпочинаємо інформаційну кампанію щодо посилення взаємодії фермерів, пасічників, Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування щодо попередження отруєння бджіл», – зазначив Висоцький.

Присутні обговорили стан підготовки проєкту наказу Мінекономіки «Про деякі питання у сфері бджільництва», його зміни під час узгодження з центральними органами виконавчої влади. Також учасників поінформували про останні напрацювання Мінекономіки по законопроєктах в галузі бджільництва, зокрема у сфері захисту рослин.

Крім того, обговорили діючі норми гігієнічних вимог до потужностей, на яких здійснюється виробництво та/або обіг продуктів бджільництва, і нормативно-правові акти, що регляментують дане питання. Зокрема, було вирішено розпочати роботу над удосконаленням цих документів.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...