Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,584

Мелітопольська Держпродспоживслужба обстежує пасіки


ромео

376 views

 Share

У МЕЛІТОПОЛІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ОБСТЕЖЕНО ПОНАД 150 ПАСІК

 26 травня 2020 - 14:39

 
foto

 

Спеціалістами Мелітопольської міської державної лікарні ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в період з березня по травень проведено планові ветеринарно-санітарні обстеження пасік бджолярів м. Мелітополя з відбором матеріалу для лабораторного дослідження.

Як повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Запорізькій області, всього було обстежено 152 зареєстровані пасіки, в яких налічується понад 3 тисячі бджолосімей. За результатами проведених обслідувань встановлено, що загалом всі бджоли на цих пасіках клінічно здорові.

Власникам надавалися рекомендації щодо профілактики інфекційних, інвазійних захворювань.

Під час проведених заходів особливу увагу фахівці Держпродспоживслужби приділили питанню  упередження отруєнь бджіл. Зокрема, наголошувалося на комунікаціях між бджолярами та аграріями, алгоритмі дій під час використання пестицидів в господарствах.

Нагадаємо, нещодавно взаємодію пасічників з аграріями та органами місцевої влади з питань мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл, розглянули учасники онлайн-семінару. Під час обговорення питання мінімізації випадків отруєння бджіл в сезон 2020 року було запропоновано встановлення постійного діалогу на всіх рівнях за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, сільгосптоваровиробників, пасічників та об’єднань пасічників. Мова йшла про напрацювання алгоритму спільних дій, спрямованих на забезпечення виконання норм чинного законодавства України при застосуванні пестицидів та агрохімікатів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.zoda.gov.ua/news/50572/u-melitopoli-spetsialistami-derzhprodspozhivsluzhbi-obstezheno-ponad-150-pasik.html

 • Like 1
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...