Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,557

Tesco знімає мед з полиць через проблеми із чистотою меду


ромео

379 views

 Share

Tesco знімає мед з полиць через проблеми із чистотою меду

Британська мережа супермаркетів Tesco була змушена відкликати партію меду з полиць в листопаді. На полицях супермаркету банка меду "Tesco Set Honey 454g" коштувала ?1.35. Виробник стверджував, що мед є 100% натуральним, чистим і натуральним, та повністю простежується до кожного конкретного пасічника.

Професор університету Белфаста, Кріс Елліот перевірив мед із супермаркету методом ядерного магнітного резонансу і виявив цукровий сироп. Виробник все заперечує, але прибрав банки цього меду з усієї мережі "для ретельної перевірки". Професор не вважає, що фальсифікований мед є небезпечним для здоров'я, однак доведеним є факт, що виробник не вжив достатніх заходів для перевірки всього ланцюга постачання і забезпечення якості меду. Харчовий продукт, що продається, не відповідає заявленим характеристикам. Покупці мають бути впевненними, що були вжиті всі необхідні заходи і вони не купують фальсифіковані продукти.

 Для розуміння, Tesco PLC — британська транснаціональна корпорація, основним напрямом діяльності якої є продаж продуктів і товарів загального вжитку.  Це третій за валовим доход рітейлер у світі і другий за чистим прибутком. В цій мережі більше 3000 супермаркетів.

https://www-bbc-co-uk.cdn.ampproject.org/c/s/www.bbc.co.uk/news/amp/uk-50551385

 • Like 3
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...