Jump to content
  • entries
    1,061
  • comments
    2,363
  • views
    184,594

Мед з "метом": три місяці в'язниці


ромео

238 views

 Share

У США митники запідозрили в банках з медом рідкий метамфетамін. Власник просидів у в?язниці три місяці, мед виявився чистим

Автор:
Анна Воробйова
Дата:
 16:45, 24 серпня 2019

Чоловік з Меріленда, США, провів майже три місяці у в'язниці після того, як працівники митної та прикордонної служби США в аеропорту Балтимора вирішили, що мед, який він привіз із поїздки на Ямайку, був рідким метамфетаміном, пише The Washington Post.

Леона Хотона взяли під варту на 82 дні після того, як 29 грудня працівники міжнародного аеропорту в Балтиморі заявили, що у трьох банках з медом, які перевозив Хотон, насправді — метамфетамін.

Через 20 днів після його арешту державна поліцейська лабораторія визначила, що мед, який він купив з рук на дорогах Ямайки, насправді — мед. Звинувачення у скоєнні тяжких злочинів були зняті. Але Хотон залишився у в'язниці, бо має грін-карту: звинувачення у кримінальному злочині призвели до затримання його через імміграційну перевірку.

Він не був звільнений доти, доки звинувачення не були повністю зняті після того, як федеральний лабораторний тест підтвердив, що в меді немає наркотиків.

Хотона затримали на митниці вперше за 10 років. Весь цей час він без проблем їздив зі США на Ямайку, щоб відвідати свою матір. Тепер він намагається відновити своє життя. За час, проведений в ув'язненні, Хотон втратив роботу й тепер керує вантажівкою.

«Я боюся навіть подорожувати зараз. Ти невинний, але все одно можеш опинитися у в'язниці», — сказав Хотон.

https://thebabel.com.ua/hell/34742-u-ssha-mitniki-zapidozrili-v-bankah-z-medom-ridkiy-metamfetamin-vlasnik-prosidiv-u-v-yaznici-tri-misyaci-med-viyavivsya-chistim

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...