Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,540

Пасічники з Хмельниччини блокували дорогу


ромео

1,117 views

 Share

 Хто винен у загибелі комах? Пасічники Городоцького району вийшли це з’ясувати
 

Хто винен у загибелі комах? Пасічники Городоцького району вийшли це з’ясувати

26.04.2018
 

Пасічники перекрили автошлях Хмельниччини. Гуртом вони вийшли на мітинг та зупинили рух машин поблизу Городка. Протягом 4-ох години бджолярі вимагали зустрічі з представниками сільгоспвиробника, що за словами протестуючих, винне в загибелі сотні сімей бджіл. Справа у тім, що за день до трагедії аграрії проводили  живлення полів, тож люди вважають, що саме це стало причиною гибелі комах.

Найбільших втрат зазнав пан Володимир. Чоловік з села Велика Яромирка, і вже 30 років займається бджільництвом. А за три дні після обробки земель тільки з його господарки загинуло 70 сімей комах.

Запросили і представника екологічної служби з Хмельницького, аби взяти зразок землі на рівень хімікатів. Адже перед тим як робити висновки і вказувати на винного, варто провести дослідження. Тож поки чекали на експерта, люди вирішили тимчасово припинити акцію.

Начальник держпродспоживслужби нам повідомив: причиною такої масової загибелі комах можуть бути як паразити, так і різні інфекційні захворювання. Після інциденту відібрали зразки бджіл та меду для детального аналізу.

Врешті, пасічники зустрілися з представником агрохолдингу «Кернел», аби обговорити наболіле. Олександр Володимирович повідомив, що препарат, яким проводилось живлення полів – не токсичний для бджіл, і не міг завдати такої шкоди. Мовляв, перед використанням речовина пройшла всі необхідні перевірки.

Попри непорозуміння співпраця продовжується: після довгих перемовин сторони все ж знайшли спільну мову.

Тож обидві сторони погодилися чекати на результати дослідження. Вони ж і дадуть точну відповідь, через що ж загинули комахи.

http://33tv.com.ua/хто-винен-у-загибелі-комах/

 • Like 3
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...