Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,586

ЄС нарощуватиме власне виробництво меду


ромео

909 views

 Share

В ЄС зосередяться на виробництві власного меду

19 березня 2018 15:23
В ЄС зосередяться на виробництві власного меду Kurkul.comВ ЄС зосередяться на виробництві власного меду

В Євросоюзі планують нарощувати виробництво власного меду. Так, Європейський парламент збільшить допомогу для бджолярів на 50?%. Більшістю голосів депутати проголосували за відповідну постанову, яка також включає в себе заборону використання небезпечних пестицидів та неонікотиноїдів. Парламент ЄС також наполягає на посиленні заходів, спрямованих проти імпорту підробленого меду із третіх країн. Про це повідомляє topagrar.com.

Під час доповіді в Європарламенті, угорський сільськогосподарський політик Норберт Ердос зазначив, що бджільництву необхідна більша підтримка та більш інтенсивний маркетинг продукції, виробленої в ЄС. Для українського меду це може означати зниження обсягів експорту до країн Євросоюзу.

Також планується розробка чіткого маркування, яке повинно включати дані про походження, включно з пропорціями різних типів меду у кінцевому продукті.

Крім того, у Європарламенті розроблять план для боротьби з високою смертністю бджіл. За словами члена Єврокомісії Маркуса Фербера вимирання бджоли матиме негативний економічний ефект для ЄС, тому він закликав до напрацювання спільного плану порятунку бджіл.

https://kurkul.com/news/11161-v-yes-zoseredyatsya-na-virobnitstvi-vlasnogo-medu

 Share

6 Comments


Recommended Comments

 

Цитата

В Євросоюзі планують нарощувати виробництво власного меду. 

Выходит украинцы поторопились с массовым увеличением пасек 

Мёд девать некуда будет 

 • Like 1
 • Sad 3
Link to comment

Ленивой и сытой Европе не особо хочется работать, им легче купить готовое или пригласить батраков работать, свои белые ручки они не очень хочут марать

 • Like 3
Link to comment

Хлопці , я частенько заходжу на той сайт - це єдиний сайт де часто зустрічаються статті на тему бджільництва (єдиний із тих що я читаю на тему с-г.) і чим ще він відрізнається від інших -  в нього мало не в кожній статті є орфографічні помилки. І ще в мене склалося враження, що там тупо пишуть проплачені сттатті, бо дуже часто там є статті з піаром окремої людини, здебільшого це директора агрофірм (куркулі теперішні). На сайтах наприклад Латифундіст чи Агропортал такого менше. Якщо і є то там висвітлюється думка людини з окремого питання, а на Куркуль - перелік стандартних питань. Такі собі статті ні про що, з класними фото, особливо фізіономій замовників.

Тож інформації з такого підозрілого сайтака я особисто не довіряю. Але це :IMHO:

 • Like 4
 • Thanks 1
Link to comment
23 часа назад, Мико сказал:

 

Выходит украинцы поторопились с массовым увеличением пасек 

Мёд девать некуда будет 

Вы взрослый человек и до  сих пор верите в сказки?

 • Like 1
Link to comment

Не думаю, що це велика загроза для українського меду. Природні умови Європи не всюди сприятливі для нарощування медозбору. Більшість пасік любительські. Може будуть брати тут мед по 1,5, годувати ним бджіл і викачувати вже європейський по 10... ;)

 • Like 3
Link to comment
15 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

Ленивой и сытой Европе не особо хочется работать, им легче купить готовое или пригласить батраков работать, свои белые ручки они не очень хочут марать

Напечатают лишних пару эвриков, и будут на них работать "третьи страны".

 • Like 2
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...