Jump to content
 • entries
  1,007
 • comments
  2,284
 • views
  154,996

Учіться жити з пасіки як суддя:)


ромео

644 views

 Share

ВІДЕО. Суддя-хабарник з Дружківки розповів правосуддю, що гроші не бере, а заробляє продажем меду

 • 19.12.2017, 11:58

Активісти організації «Громадський Патруль» опубліковали відео засідання Вищої ради правосуддя у справі НАБУ проти голови Дружківського міського суду з Донеччини, якого затримали на хабарі.

009-98261addcf51b0b0f8fcd81e3d8ce63b.jpg

За версією слідчих НАБУ, головний суддя Дружківки Донецької області Генадій Молібога вимагав гроші за винесення суддівських рішень на користь однієї зі сторін. Хабарника затримали під час отримання грошей, зафіксовані два факти передачі грошей 5 та 8 тисяч гривень.

Своєї провини хабарник не визнає, більш того, в ході засідання Вищої ради правосуддя Молібога, захищаючи себе, доказував, що нібито веде чесний спосіб життя. У відповідь на звинувачення в хабарі, суддя сказав: «Это смешно. Я живу в небольшом доме, который всего 107 квадратов. Держу большую пасеку — 30 уликов, сдаю мед и меняю на доллары, чтобы дети и внуки мои жили». 

На кожне питання у справі обвинувачений знаходив винних - або це вороги, або начальник податкової поліції, або невідомі особи. Гроші, передані йому, це не хабар, а сума, яку він нібито взяв у борг.

При цьому мешканці Дружківки кажуть про те, що Молібога живе зовсім небідно. У 2016 році голова суду відмовлявся оприлюднити декларації про свої доходи. Місцеві активісти змусили його це зробити лише за втручанням Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

відео дивитись із 18:30 
 • Like 1
 • Haha 1
 Share

3 Comments


Recommended Comments

Хай перевірять ті суддівські вулики. Там, очевидно, крім медку й бакси "бджілки" запасли...:umora::ay:

 • Like 2
Link to comment
11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Хай перевірять ті суддівські вулики. Там, очевидно, крім медку й бакси "бджілки" запасли...:umora::ay:

"В милиции, поняв, что Курочкин не скажет, куда дел деньги, Болдырев проронил фразу «Деньги не пахнут». Поняв её буквально, Вася, понюхав купюру, понял, что деньги спрятаны в ульях..." (с) Приключения Васи Куролесова

 

 • Like 1
 • Haha 5
Link to comment

Судя с того что к нему приходили активисты, то он явно кому то мешает:IMHO1: На взятках кого попало не ловят,  а если и ловят до все обходится той же взяткой
Но фамилия очень интересная

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...