Jump to content
 • entries
  1,007
 • comments
  2,284
 • views
  154,998

ТСН: БДЖОЛИНА ФЕРМА В КОЛОЧАВІ


ромео

586 views

 Share

Лікування бджолами, смачна медовуха та оздоровчі мазі з меду – незнані принади Закарпаття.

11.07.2017

(Відео0 https://tsn.ua/video/video-novini/miy-putivnik-zakarpattya-cikavinki-miscevoyi-pasiki-ta-svyato-pokrovskiy-monastir.html 

Колочава – найдовше село України. Воно розташоване в гірській долині Національного природного парку Синевир. Окрім магічних лісів, гір та джерел тут є ще багато цікавого.

В Колочаві є чарівна пасіка, яку утримує пан Шимоні. Бджільництво йому дісталось у спадок: спочатку цим займався дід, потім тато, тепер він сам. Окрім меду, перги, воску та прополісу у цього добродія можна знайти ще й медовуху, яку він виготовляє самостійно.

Рецепт напою дуже простий та не потребує спеціальних навичок. У 12 літрів теплої води потрібно додати 6 літрів меду і добре перемішати. Далі, щоб суміш почала бродити, треба додати 2 літри перги, це – білковий корм для бджіл. Після цього, все потрібно перелити у бутель й віднести до погребу на два місяці, для бродіння.

Справжня медовуха не може бути міцнішою ніж 8 градусів. Це вино – продукт природного бродіння меду. Для тонусу варто приймати не більше ніж 150 грамів.

Крім медовухи, на пасіці пана Шимоні можна спробувати ще одну цікаву річ, це – апітерапія. З латинської "апі" перекладається, як бджола. Ви лягаєте на годину-дві у будиночок, що над трьома бджолиними родинами і виходите, як нова копійка. Медовий аромат та мікровібрації від руху бджіл лікують весь організм.

У пана Шимоні є все для лікування та оздоровлення – дикий мед, мазі із прополісом "від всього" і цілющі трави.

Ще одне цікаве місце Закарпаття – селище Ракошино. Тут розташований славетний чоловічий монастир. Знаний він своїм фермерським господарством: тут виготовляють та продають декілька видів італійських сирів. А також у монастирі є магічний дзвін, який вабить до цього місця всіх людей, а особливо жінок. Його в стародавні часи виливали із молитвою на сім'ю та кохання.

 • Like 1
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...