Jump to content

"Бджолярський Круг" на г.Пивиха

    

Основной календарь
Sanich
   (0 reviews)

Event details

 Share

12.jpg

На виконання волі Бджолярського Кругу України традиційне відкриття пасічного сезону відбудеться 29-30 квітня на горі Пивисі у Градизьку (табір "Чайка") Полтавської обл. В програмі: · проведення провідними пасічниками та вченими країни майстер-класів: "Все про прополіс"; "Рентабельна пасіка»;  презентація нових книг, ознайомлення з новинками та обмін досвідом; · проведення відкритого засідання Ради Бджолярського Кругу та інформація про діяльність СПУ та Гільдії медоварів України. Всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та продукції за участі провідних підприємств та господарств України (і не тільки).

В суботу святкова вечеря з нагоди відкриття сезону та  колективний перегляд трансляції поєдинку «Клічко – Джошуа».

    Організатори заходу: Придніпровська (Градизько-Кременчуцька) спілка пасічників та медоварів, Рада "Бджолярського кругу", журнал "Бджолярський круг" та Градижзька селищна рада. Захід проводиться за інформаційної підтримки часописів: "Пасіка від А до Я","Пасека, пчела, здоровье", "Бджоляр", "Пасічний вісник", «Пасічник», "Український пасічник" та порталів:Форум ”На Точку”.   

  Як їхати: автомобільний шлях Бориспіль-Дніпропетровськ: від Борисполя 220 км, від Кременчука 25 км. Маршрутки та автобуси з Києва на Кременчук, Дніпропетровськ та в зворотному напрямі їдуть через Градизьк. Залізничні станції: Кременчук (потяги з Одеси, Херсона, Харкова, Києва, Бахмача) в 25 км; Oлександрія (потяги зі Львова та Донецька) в 70 км. Тим, хто на "конях", якщо їхати з Києва, то в Градизьку на перехресті (показчик на елеватор "Нібулон") повернути праворуч і всюди по головній, якщо з Кременчука, то на перехресті (показник на Погреби) повернути ліворуч і їхати кілометрів чотири. З автостанії у Градизьку таксі за 30 грн. привезе вас у табір. Не соромтесь - питайте: люди у нас привітні. Про гроші: оргвнесок 100 грн з учасника, проживання - 100 грн; вечеря+сніданок 100 грн, ярмаркове місце - безкоштовно. Торби також не забувайте - вони вам згодяться.

Заїзд у п'ятницю 28.04 з обіду, від'їзд у неділю 30.04 після 13.00. Початок майстер-класів у суботу 29.04 о 12.00. До цього реєстрація, поселення, ярмаркування, спілкування... Телефонувати: з питань виставки обладнання до Гуслія Юрія Михайловича 0968036189, 0504487725; з питань організаційних, ярмарку та побуту до Юхна Олександра Миколайовича 0669932853, 0975135676. по виступах до Соломки Василя Олексійовича 0984002742, 0501648852;

До зустрічі на Дніпрових схилах!

 

 Share


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
×
×
  • Create New...