Jump to content

Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі

    

Основной календарь
Sanich
   (1 review)

Event details

 Share

Автор @Ю.М.

За дорученням Ради Бджолярського Кругу повідомляю: Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 23-24 квітня у Градизьку (табір "Чайка") Полтавської обл. В програмі: · проведення провідними вченими та пасічниками майстер-класів: "Все про віск, вощину та переробку воскосировини"; "Апікультура (технологія виробництва та глибинна переробка продуктів бджільництва)";  ознайомлення з новинками та обмін досвідом; · проведення відкритого засідання Ради Бджолярського Кругу та виступ-інформація про діяльність СПУ та Гільдії медоварів України. Всеукраїнська виставка-ярмарок обладнання, вощини та продукції за участі провідних підприємств та господарств України та інших країн (і не тільки)  У виступах та в обговоренні проблем галузі ви почуєте провідних вчених і пасічників України (і не тільки), новообраного голову СПУ Стретовича В.М., директора НДІ тваринництва, док.вет. наук (по бджолах), проф. Руденко Є.В., зав. кафедрою бджільництва НУБіП Лосева О.М., зав. лаб. хвороб бджіл НДІ ветеринарії канд.вет. наук Маслій І.Г., відомих науковців та пасічників: канд. с/г наук Гайдара В.А., Нагорнюка В.І., Дочинця В.М., канд.біол. наук Комісара О.Д., Малихіна В.Є., Подрізана А.Г., док. наук Семенюка В.Ф., Паппа В.В., Юхна О.М., Гальченка В.В., Піднебесного Д.Д. (про лікувальні продукти), Бажина А.В.( все про закупівлю та експорт меду), провідних виробників обладнання: Руденко В.І.(АВВ-100), Саніна Ю.К.(Чарунка), Лемішева С.М.(Меліса-93), Гуслія Ю.М.(ПАВІК), Пуфлера В.Ф., Ткаченка Г.В., Бурякова І.В. та ін.   В суботу святкова вечеря з нагоди відкриття сезону.

    Організатори заходу: Придніпровська (Градизько-Кременчуцька) спілка пасічників та медоварів, Рада "Бджолярського кругу", журнал "Бджолярський круг". Захід проводиться за інформаційної підтримки часописів: "Український пасічник", "Пасіка від А до Я","Пасека, пчела, здоровье", "Бджільництво в Україні", "Бджоляр", "Пасічний вісник", «Пасічник», (ВСІ, окрім ж. «Пасіка») та порталів:Форум ”На Точку”,beekeeping.comapiworld.rupasika.bizgolden_bee.  

  Як їхати: автомобільний шлях Бориспіль-Дніпропетровськ: від Борисполя 220 км, від Кременчука 25 км. Маршрутки та автобуси з Києва на Кременчук, Дніпропетровськ, Сімферополь та в зворотному напрямі їдуть через Градизьк. Залізничні станції: Кременчук (потяги з Одеси, Херсона, Харкова, Києва, Бахмача) в 25 км; Oлександрія (потяги зі Львова та Донецька) в 70 км. Тим, хто на "конях", якщо їхати з Києва, то в Градизьку на перехресті (показчик на елеватор "Нібулон") повернути праворуч і всюди по головній, якщо з Кременчука, то на перехресті (показник на Погреби) повернути ліворуч і їхати кілометрів чотири. З автостанії у Градизьку таксі за 20 грн. привезе вас у табір. Не соромтесь - питайте: люди у нас привітні. Про гроші: оргвнесок 100 грн з учасника, проживання - 100 грн; вечеря+сніданок 50 грн, ярмаркове місце-безкоштовно. Торби також не забувайте - вони вам згодяться.

Заїзд у п'ятницю 22.04 з обіду, від'їзд у неділю 24.04 після 13.00. Початок майстер-класів у суботу 23.04 о 12.00. До цього реєстрація, поселення, ярмаркування, спілкування... Телефонувати: з питань виставки обладнання до Гуслія Юрія Михайловича 0968036189, 0504487725; з питань організаційних, ярмарку та побуту до Юхна Олександра Миколайовича 0669932853, 0975135676. по виступах до Соломки Василя Олексійовича 0984002742, 0501648852;

До зустрічі на Дніпрових схилах! 

 Share


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest

Aleks

   3 of 4 members found this review helpful 3 / 4 members

приеду 

Link to review
×
×
  • Create New...