Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

45 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Але ніби ж він ще перед виборами до СПУ вже не був депутатом

Останній раз він був Народним депутатом ВР VI скликання (2007-2012)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Николай S сказав:

 

....у роликах проскочило, що тільки на це є   кошти.....

Я зрозумів що навіть на це не вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, nibond сказав:

Якщо це  керівний орган, то як і ким він буде керувати? Зібрались, поговорили і розійшлись? Це буде просто форум.
Щоб все було в правовому полі Закону Про громадські об'єднання не уникнути - Статут, керівні органи, реєстрація.

можливо і не у відповідності до юридичних канонів а для пояснення  моделі див. Конституцію України, яка  дає відповідь на це питання:
Стаття 5.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної
влади та органи місцевого самоврядування.

Я не вважаю, що дана стаття 100 відсот трансформує свою дію на на пасічників та СпаСУ, але разом з тим я вважаю, що СпаСУ не відповідає і ніколи не відповідатиме статусу громадської організації саме пасічників, які делегували їй  повноваження.

 ПАСІЧНИКИ НІКОЛИ ІЗ СпаСУ НЕ МАТИМУТЬ ЗИСКУ тому, що не вони заснували дану спілку, а там є "свої" засновники, які наразі мають зиск від діяльності СпаСУ і праці бджолярів. Тому потрібно або перезаснувати дану спілку або створити нову, а для цього потрібен з'їзд пасічників України (не СпаСУ) а для того щоб його провести потрібно організувати оргкомітет. Ініціативна група по створенню оргкомітету може бути будь хто, навіть рада Київської обласної спілки бджолярів, представників котрої не пустили на зібрання СпаСУ. 

Так, це бджолярський майдан. І якщо ці мужі вирішать таке вчинити то все получиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Любомир сказав:

Тому потрібно або перезаснувати дану спілку або створити нову,

Поняття "перезаснування" не визначене жодним законом, а якщо Ви будете засновувати нову спілку, як пишете дописи (як павук павутиною засновує весь вільний простір), то навряд щось путнє вийде.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

 якщо Ви будете засновувати нову спілку, то навряд щось путнє вийде.:IMHO:

И откуда такая уверенность?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, asaltan сказав:

Поняття "перезаснування" не визначене жодним законом, а якщо Ви будете засновувати нову спілку, як пишете дописи (як павук павутиною засновує весь вільний простір), то навряд щось путнє вийде.:IMHO:

перезасннування можливе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Любомир сказав:

......... . або створити нову, а для цього потрібен з'їзд пасічників України

В цьому я згоден, що дискредитація СПасУ не означає дискредитації самої форми самоорганізації через ГО. Але, щоб такі організації діяли в інтересах "низів", потрібно і починати зі створення низових організацій. Нехай пасічники самі дозріють і створять місцеві об'єднання в містах, районах, укріпляться організаційно, вичерпають свої можливості на регіональному рівні, виростуть із своїх штанців, а  вже потім буде бачення для об'єднання в обласні і всеукраїнську спілку і проведення об'єднавчого з'їзду.

Якщо починати одразу зі з'їзду, то в результаті вакууму механізмів впливу з низу його і проведуть і очолять потім всі процеси знову ж таки спритні ділки.

Якщо низові організації будуть формальні і бездіяльні, то і Шалієвський згодом стане фюрером.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Любомир сказав:

І якщо ці мужі вирішать таке вчинити то все получиться.

Ми чекаємо доброго царя, який принесе нам щастя? Якщо ми підемо по цьому шляху, то в Шалієвського є всі шанси переплюнути Стретовича.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

потрібно і починати зі створення низових організацій.

Саме так. 

Так і починав відроджувати СПУ Веред Л.І. "з низів", а ділки переграли по своєму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Любомир сказал:

перезасннування можливе.

Та перезасновувати фактично непотрібно 

Як я поняв декілька людей , оголосили себе керівниками старих районих та областних спілок,  які існували десятки років і без них

Так існуйте і дальше собі на рівні регіонів організовуйте з*їзди представників регіонів 

А загальне керівництво , ще не начасі

Та як і вияснилось гроші також підуть конкретно у регіони ,  на невеликі спілки,  які себе зарекомендують,  чи підійдуть інвесторам ,

Якщо такі дійсно будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, asaltan сказав:

(як павук павутиною засновує весь вільний простір), то навряд щось путнє вийде.:IMHO:

В павука ще треба повчитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, gardener сказав:

В павука ще треба повчитися

 

В 01.01.2019 в 14:34, nibond сказав:

щоб такі організації діяли в інтересах "низів"

Наші  управлінські кадри натільки  отруєні і радянщиною і кремлядями і настільки погрязли в корупції, що низи ніяким чином нічого не можуть добитися ... тому  надія на бізнесові євроструктури, які будуть зацікавлені в розвитку наших пасік - це щодо доброго царя. І коли це станеться то СпаСУ залишиться тільки на папері. Тому потрібно заздалегідь всім готуватися до цих подій налагоджувати звя'зки, готувати пасіки, документи тощо. От тоді і побачимо вплив конкуренції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2019 в 10:03, Любомир сказав:

можливо і не у відповідності до юридичних канонів а для пояснення  моделі див. Конституцію України, яка  дає відповідь на це питання:
Стаття 5.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної
влади та органи місцевого самоврядування.

Я не вважаю, що дана стаття 100 відсот трансформує свою дію на на пасічників та СпаСУ, але разом з тим я вважаю, що СпаСУ не відповідає і ніколи не відповідатиме статусу громадської організації саме пасічників, які делегували їй  повноваження.

 ПАСІЧНИКИ НІКОЛИ ІЗ СпаСУ НЕ МАТИМУТЬ ЗИСКУ тому, що не вони заснували дану спілку, а там є "свої" засновники, які наразі мають зиск від діяльності СпаСУ і праці бджолярів. Тому потрібно або перезаснувати дану спілку або створити нову, а для цього потрібен з'їзд пасічників України (не СпаСУ) а для того щоб його провести потрібно організувати оргкомітет. Ініціативна група по створенню оргкомітету може бути будь хто, навіть рада Київської обласної спілки бджолярів, представників котрої не пустили на зібрання СпаСУ. 

Так, це бджолярський майдан. І якщо ці мужі вирішать таке вчинити то все получиться.

по ходу переглядаючи нижче відео я не бачу дій до виходу з СПУ, як це сприймати, як страх, як авось простят і помилують,чи як, у Леоніда Вереда якось прагматична позиція, точніше він дивиться на певні речі реально людина,що має толк. я ж очікував після самоспалення радикальних кроків, а бачу невпевненість, немає чіткого розуміння ні для себе ні тим паче для всіх, решту ми маємо додумати, общем хлопці душу травлять, ну дай Бог щоб в цьому мої прогнози не збулись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

бачу невпевненість, немає чіткого розуміння ні для себе ні тим паче для всіх, решту ми маємо додумати

саме тому я декламував тут свої варіанти виходу із ситуації чи розвитку подій...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

а бачу невпевненість

Невпевнені вони не в собі, а в нас, про  це Шалієвський ще на з'їзді фактично заявив, знявши свою кандидатуру. Вони бачать, що крім слів реально їх підтримати охочих не має, тому не спалюють мости остаточно, щоб не залишитись в маргінезі.

Не дозріли ще пасічники до бачення необхідності використання механізмів і можливостей ГО. Небажання реєструватись як доказ. Діяльність ГО це, перш за все, легалізація його членів.

Весь цей шум-гам навколо СПасУ і Стретовича не що інше, як пошуки доброго царя. Ну звісно, з царем зручно, можна нічого  не робити, не брати на себе ніякої відповідальності, а коли що не так, повісити на нього всіх собак. Що ми й спостерігаємо. Оце мене більше дратує, ніж візантійщина в СПасУ. Мають вони у своєму складі 2 тис членів, то  нехай і живуть своїм життям. Нам то що до того, коли в переважній більшості  не є членами того об'єднання. Дратує статус "всеукраїнське"? А хто вам доктор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

Мають вони у своєму складі 2 тис членів, то  нехай і живуть своїм життям. Нам то що до того, коли в переважній більшості  не є членами того об'єднання. Дратує статус "всекраїнське"?

Ті 2 тис членів так само як і я і всі не члени розуміють, що крім членства в СпаСУ від неї нічого не мають і нічого вона для них не вирішує, а тільки використовує їх прізвища для всеукраїнства абревіатури... розуміють це і в мінагрополі звідси така дієвість - не ринкова. 

Експортери в картельній змові, пасічники в розбраті, Стретовича підтримують  тільки "вагомі" конкретні інвестори, що надіються на бодай якусь підтримку державного бюджету решта членів не в полі зору, тому  і

Дратує статус "всекраїнське"?

але життя на місці не стоїть, час плине,  а  ринок бджолярства активно досліджується і вивчається зарубіжними компаніями, які вже в цьому 2019 році суттєво вплинуть на утвердження ринкових відносин в бджолярстві та на ціну і якість бджолопродукції. Думаю, що це будуть найліпші ліки і для бджіл і для пасічників і для СпаСУ і решти ГО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 02.01.2019 в 19:06, Любомир сказав:

Ті 2 тис членів так само як і я і всі не члени розуміють, що крім членства в СпаСУ від неї нічого не мають і нічого вона для них не вирішує,

Ні, таки щось роблять. Завдяки тиску пасічників і фаховому юридичному підходу СПУ вдалось довести Лапі і він офіційно заявив про достатність 10% клінічного огляду при епізоотичних обстеженнях пасік. Інформація надіслана територіальним службам ветеринарної медицини в рекомендаційній формі тому на місцях необхідно доводити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почитав статтю, зразу видно що писав профі, не знав що Тячів входить до Київської обл[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Sesk сказав:

Почитав статтю, зразу видно що писав профі, не знав що Тячів входить до Київської обл[emoji23][emoji23][emoji23]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Безкінечні образи Шалієвського, Терентьєва на СПУ - "не узгодили з нами", "вкрали славу" не додають авторитету і звучать як виправдання. Просто потрібно доводити свою правоту справами і робити їх більше опонента. СПУ, наприклад, явно продвинулась в напрямку юридично-правового забезпечення бджільництва.

Мені все одно хто зробить щось корисне для бджільництва, але ж ми українці і без булави дехто себе не уявляє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, nibond сказал:

Безкінечні образи Шалієвського, Терентьєва на СПУ - "не узгодили з нами", "вкрали славу" не додають авторитету....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

 

Побічний ефект предвиборчого мему "змінюй". Не хочуть то в чому справа, нехай працюють окремо чи з іншими, я ніколи за стадом не біжу. У нас пасчники навпаки, вступають до СПУ. Що це доводить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, nibond сказал:

 СПУ, наприклад, явно продвинулась в напрямку юридично-правового забезпечення бджільництва.

ТО може нарешті хтось  озвучить   нам перелік вимог які лягли на стіл чиновникам  11.04.2019р. чи ми стадо і знать не положено чого я добився  ловивши дрижаки на дощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Николай S сказав:

ТО може нарешті хтось  озвучить   нам перелік вимог які лягли на стіл чиновникам  11.04.2019р. чи ми стадо і знать не положено чого я добився  ловивши дрижаки на дощі.

У Шалієвського також були папірці з вимогами. Він їх що, не оприлюднив і не поклав на стіл, що завадило? То кого винити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, nibond сказал:

У Шалієвського також були папірці з вимогами. Він їх що, не оприлюднив і не поклав на стіл, що завадило? То кого винити.

Читайте першоджерело:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...