Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Пахомич сказал:

Хіба він  не запевняє, що візьме цей груз на свої плечі? 

Де? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Олег Мельник сказал:

Зайвих ілюзій не плекаю, але мені зрозуміло що роботи на даному напрямку ще багато. Але Ви, звісно, долучатися до тих дурниць не плануєте, лише будете з-за рогу органічними добривами кидатись:umora:

І шо мудрого ви промовили? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

що розділяти владу і бізнес не потрібно?

В настоящее время к сожалению всё сцеплено в единое целое. В передовых странах особенно.

3 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Порушення прав громадян за Конституцією то для вас не порушення?

Нарушения конституции у нас за последнюю пятилетку - это национальная традиция, модное явление.

Молодёжь следует моде - это улучшение и новаторство. Правда это потом приводит к регрессу...

  Поэтому на ВОСТОКЕ всё решают старейшины.

Эта тема хорошая чтоб поговорить,  для простых пчеловодов СПУ ничего не даст.

 Я бы ставил на  спалившего свой партбилет, (хотя это тоже  пчеловодам к сожалению ничего не даст).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, petrycho сказал:

В настоящее время к сожалению всё сцеплено в единое целое. В передовых странах особенно.

Нарушения конституции у нас за последнюю пятилетку - это национальная традиция, модное явление.

Молодёжь следует моде - это улучшение и новаторство. Правда это потом приводит к регрессу...

  Поэтому на ВОСТОКЕ всё решают старейшины.

Эта тема хорошая чтоб поговорить,  для простых пчеловодов СПУ ничего не даст.

 Я бы ставил на  спалившего свой партбилет, (хотя это тоже  пчеловодам к сожалению ничего не даст).

 

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Елена Щербань сказав:

А молодість- це як молоде ігриве вино. 

А ви його наливаєте в діряві бочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Укроп сказал:

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

А хто квиток палив? Я не чула

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Укроп сказал:

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

Зря  Вы так.Поступок достойный. Вот 2тыс. членов таки да - ни рыба не мясо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Елена Щербань сказал:

А хто квиток палив? Я не чула

Сергей Терентьев 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

Смотрю его канал.  Как человек то он мне нравится.

Да интересно  что теперь с этим каналом ? -- надеюсь не спалил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

Якщо Вам не подобається людина, якою інтонацією висловлює свою думку, то це не означає що його треба обзивати. Він все правильно і доступно говорить, а основне - визнає свої помилки і перед всіма вибачився. Василь, у Вас такий патріотичний "нік", тому Вам не личить обзивати людей. Нічого особистого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Bob12 сказал:

Якщо Вам не подобається людина, якою інтонацією висловлює свою думку, то це не означає що його треба обзивати. Він все правильно і доступно говорить, а основне - визнає свої помилки і перед всіма вибачився. Василь, у Вас такий патріотичний "нік", тому Вам не личить обзивати людей. Нічого особистого.

А де я обізвав його? Лише висказав свою думку відомою присказкою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Елена Щербань сказал:

Де? 

 

2 часа назад, Елена Щербань сказал:

А хто квиток палив? Я не чула

 

7 часов назад, Елена Щербань сказал:

Так що сталося? 

 

7 часов назад, Елена Щербань сказал:

Добре, іду на початок, на яку сторінку?

Як це по жіночому... :ax:

Не бути в курсі справ, але так емоційно вести суперечку... і щось комусь доводити...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Укроп сказал:

А де я обізвав його? Лише висказав свою думку відомою присказкою

Ну то щоб Ви не обіжалися, якщо в перспективі хтось із точківців придумає Вам якусь приказку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

Той що квиток спалив взагалі є ні риба ні м`ясо

чому Ви так кожна особа спілки чи то держави чи то просто  зібрання  мае право на все, і чи то м'ясо чи ще щось судити мае тільки господь а не ми  вами якось так 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про громадські об'єднання

Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань

1. Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:

1) добровільності;

2) самоврядності;

3) вільного вибору території діяльності;

4) рівності перед законом;

5) відсутності майнового інтересу їх членів (учасників);

6) прозорості, відкритості та публічності.

2. Добровільність передбачає право особи на вільну участь або неучасть у громадському об'єднанні, у тому числі в його утворенні, вступі в таке об'єднання або припиненні членства (участі) в ньому.

         Захотів  ,спалив,чи на смітник викинув.Це називаєтся- припинив членство.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

 

 

 

Як це по жіночому... :ax:

Не бути в курсі справ, але так емоційно вести суперечку... і щось комусь доводити...:ay:

Але ж в мене выходить, правда? Талант )

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Смотрю его канал.  Как человек то он мне нравится.

Да интересно  что теперь с этим каналом ? -- надеюсь не спалил.

Я с ним знакома. Но давно уже не общались. Не знала, что он так сделал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав не багато повідомлень, так як читати, вибачте за слово "брєд" не бачу смислу. Винна срілка, винний Стретович, винний Фадєєв. Половина людей не в спілці. Половина не реєструє пасіки, не намагаються міняти спосіб виробництва. Всі винні, а коли була петиція про потраву, то навіть якихось 20 тисяч нещасних голосів не набрала. Президент мав би відповісти на неї якби нам не лінь пару кнопок натиснути. Хто нам винний, що коли потрави ми не викликаємо поліуію? Хто нам винний, що ми власно руч не експортуємо мед? Самі не можем, чекаємо на тих хто зможе. Кожен працює для себе, так має бути. А стосовно того що Фадєєв нічого не робить, так а виставки? Книжки? Чи ви туди не ходите не читаєте? А всі відео, які Фабро показує, не дивитесь? Вони ж разом домовляються, ви дізнаєтесь щсь нове. Інформація завжди варта більшого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, BezGmo сказав:

Винна срілка, винний Стретович, винний Фадєєв. Половина людей не в спілці.

Правильно. Срілка а не спілка. Кожен тягне ковдру на себе.

4 хвилини тому, BezGmo сказав:

Половина людей не в спілці.

В спілці не половина а десята частина пасічників. Приблизно так. І це в кращому випадку.

5 хвилин тому, BezGmo сказав:

Половина не реєструє пасіки

Переважна більшість пасічників на субсидії і бояться реєстрації щоб ту субсидію не зняли.

6 хвилин тому, BezGmo сказав:

Всі винні, а коли була петиція про потраву, то навіть якихось 20 тисяч нещасних голосів не набрала.

Подавати петицію про потраву треба тоді коли всі про це знають і готові проголосувати а не тоді коли сезон і роботи багато і вгору ніколи глянути. Треба було разом проінформувати населення. Хоча би та сама спілка через обласні газети не кажучи вже про районні. Це так само як Петро Шалієвський подавав кандидатуру на обрання головою спілки. А вся Україна ні в зуб ногою хто він такий і чого хоче досягти.

10 хвилин тому, BezGmo сказав:

А стосовно того що Фадєєв нічого не робить, так а виставки? Книжки? Чи ви туди не ходите не читаєте? А всі відео, які Фабро показує, не дивитесь?

А Ви знаєте портрет типового пасічника - селянина яких переважна більшість? Це людина яка має поганенький старий телефон, в інтернеті майже нічого і ніколи не дивиться бо не знає і не розуміє сучасних смартфонів і комп'ютерів. Ось як поїдете десь на село або райцентр підійдіть до пасічника на базарі і спитайте - хто такий Фабро або Максим Фадєєв? Переважна більшість пасічників це люди за 50 років це я сам бачив по зборах на бджолярському кругові. У нас із сотні пасічників тільки 10 проявляють якусь ініціативу а із цих 10 тільки 3 - 5 чоловік готові кудись їздити і купувати ті ж самі книжки а причина проста це відсутність грошей. В мене вдома тільки одиниці пасічників із сотні кочують  і чимось цікавляться а всі інші на пенсії і вулики з місця зрушити не можна бо можуть розсипатися. Тільки спільна біда або проблеми із пасікою нас об'єднують а так всі сидять по своїх дворах і готуються до сезону і їздять на заробітки. Отак ми і живемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце шо думаю... що якщо винні прості люди, платять за все в кінцевому рахунку прості люди, і відповідальні за все прості пасічники - Так навіщо взагалі здалися ті Спілки з Президентами??? Вони ж ні за що не відповідають!

У всякому разі перед людьми...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Крук сказал:

В спілці не половина а десята частина пасічників. Приблизно так. І це в кращому випадку.

Якщо по iхньому рахувати ,

то спiввiдношення

400000 до 2600 

Але порахавали тiльки членiв спiлки -по виданих квитках членiв 

Iнша цифра висмоктана з пальця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Вадім Полтава сказав:

Оце шо думаю... що якщо винні прості люди, платять за все в кінцевому рахунку прості люди, і відповідальні за все прості пасічники - Так навіщо взагалі здалися ті Спілки з Президентами??? Вони ж ні за що не відповідають!

У всякому разі перед людьми...

А Ви в курсі що спілка виставила паркан навколо себе. Так як на 9 з'їзді або ти маєш аусвайс то проходиш а якщо ні то йди гуляй. Якщо ти в спілці тоді тобі поспівчувають про потраву бджіл а якщо ти не в спілці тоді йди лісом. Про допомогу не йдеться тому що спілка не може наймати адвокатів і юристів із-за відсутності коштів і недосконалого законодавства. Пасічники об'єднаються коли будуть величезні потрави бджіл але чи не буде тоді пізно? Частина пасічників і після цього буде сидіти тихо і нікуди не піде протестувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Якщо по iхньому рахувати ,

то спiввiдношення

400000 до 2600 

Цифра 400000 пасічників виссана тупо із пальця в міністерстві. І чомусь всі її підхопили. Мільйон пасічників не хочете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Крук сказал:

Цифра 400000 пасічників виссана тупо із пальця

Точно що виссана 

3 минуты назад, Крук сказал:

Мільйон пасічників не хочете?

та то вже занадто мабуть 

щоб кожен 40 -й був пасiчником 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Мико сказал:

та то вже занадто мабуть 

щоб кожен 40 -й був пасiчником 

А хто нас в останнє щитав? Може це вже кожен 10-й!

По селах так це вже кожен 2-й

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.12.2018 в 18:53, Wladimir_K сказал:

Але я не про це в підсумку, а "про варротолерантну лінію УСП", напевне наш інститут випередив за 2 роки весь світ, "вірю і ще раз вірю працюють".

Думаю, что  чистоплотные пчелы, такие как УСПП, легче поддаются селекции и быстрее можно выйти на необходимый уровень варротолирантности... мое мнение, потому, что сам веду работу в направлении варротолерантности. Незнаю, может год такой, но клеща от 10 до 50 шт после обработки бипином на пасике в колличестве 50 пчелосемей. 

 

В 21.12.2018 в 18:59, Іван Михайлович сказал:

не можу нічого сказати за УСП, та про її " варроастійкість" , у мене немає документально підтвердженого   факту. Бачив звіти відділу селекції,  в  м.Гадяч, які працювали з УСП  в напрямку гігієни, результати вражаючі, але чи дійсно вони такі самі і до варроа,  сказати не можу, питання потрібно вивчати.

Просто проведите тест в одинаковых условиях. Все познается в сравнении и с практикой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...