Jump to content
Victor Fursov

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Recommended Posts

44 минуты назад, Николай Ахтырка сказал:

51 сторінка, але початок був на фейсбуці. Якщо не хочете не відповідайте- вас возили до Києва на томаса?

Дякую. З 51 сторінці буду читать, щоб зрозуміти.

Мене ніхто нікуди не возив і не возе.

• Like 1
16 минут назад, Крук сказал:

Щоб зрозуміти куди ми йдемо треба знати історію СПасУ. Звичайно я всієї історії не знаю проте на цьому форумі наявні деякі матеріали про попередні з'їзди. Чомусь ми йдемо не в бік істини а розриваємося між напрямками які визначають священні дійні корови. Насправді ситуація дуже проста - хто платить той і музику замовляє. Ну і звичайно ті що платять роблять так щоб витрачені гроші повернулися прибутком. Гайдар тягне в свою сторону, Соломка в свою, Фадеєв в свою, Терентьєв в свою, Нагорнюк в свою а Стретович не тягне а його тягнуть. Сидів на з'їзді і аж в голові мені замакітрилося. А єдності і ясності куди йти і як правильно розвиватися як не було так і немає.

Те, що тягне кожен ковдру я бачу. Але тут останні сторінки я бачу лише, як звинувачують Фадеева у всіх гріхах. Знаєте, знайшли крайнього і давай молотити. Коли Нагорнюку, чи Гайдару, чи ще якому " поважнішо- багатчому" основна масса боїться щось сказати, а крайнього ж найти потрібно.

• Like 4
34 минуты назад, Крук сказал:

Щоб зрозуміти куди ми йдемо треба знати історію СПасУ. Звичайно я всієї історії не знаю проте на цьому форумі наявні деякі матеріали про попередні з'їзди. Чомусь ми йдемо не в бік істини а розриваємося між напрямками які визначають священні дійні корови. Насправді ситуація дуже проста - хто платить той і музику замовляє. Ну і звичайно ті що платять роблять так щоб витрачені гроші повернулися прибутком. Гайдар тягне в свою сторону, Соломка в свою, Фадеєв в свою, Терентьєв в свою, Нагорнюк в свою а Стретович не тягне а його тягнуть. Сидів на з'їзді і аж в голові мені замакітрилося. А єдності і ясності куди йти і як правильно розвиватися як не було так і немає.

Я там не була. Дивилась усі відео. То я бачила лиш ненависть і заздрість в очах основної масси. Як зміїї зашипіли коли запропонували Фадеева. 90% сидячих там , мріяла бути на його місці, і я не думаю, що заради міссіонерства. І для багатьох він там в першу чергу конкурент. І як так, такий молодий і скільки честі. Коли десятки років робить ДЕХТО свій ,,святий бізнес Карпатки,, де ЇМ просто повезло, що живуть вони таи, де закон нібито на їх боці. І дай їм волю, то нехтуватимуть вони тими законами, аж бігом, якщо це буде йти не в ногу з їхніми планами у бізнесі. Знаю я там основну масу особисто, як облуплених. Всі гарні. Але...Але легше Фадеева звинуватити, хоча не легше- правильно сказати -- ВИГІДНІШЕ. Щоб дорогу собі розчистити і вбити декількох зайців одночасно. Просто на місці Фадеева, може бути хтось із нас, коли ми станемо комусь поперек горла своєю роботою в бджільництві.

Edited by Елена Щербань
  • Like 6
  • Thanks 1

Елена, спасибо за поддержку. 

Объясню всем сразу. 

Хотите изменения? Сначала меняйтесь сами и помогайте меняться другим. 

Будете сидеть дома и думать, что в Киеве, в области, в районе, в сел совете, жена должны работать над улучшением вашего благосостояния - ошибка. 

А критиков хватает везде. Я посмотрю, как хоть один критик приедет в Киев, поедет в министерство и начнёт ходить по кабинетам в поисках нужных людей и кричать каждому "я буду заходить туда куда хочу". Тут не все могут встать с дивана чай себе сделать... 

Edited by pr1zZ
  • Like 9
  • Confused 1
3 минуты назад, Елена Щербань сказал:

А назвати Дебілом це порушення законодавства?

Отже. Суддя , якщо я правильно зрозуміла, тільки що на емоціях порушив закон. Отже якщо найобізнаніший в законодавстві тут порушує закон, то що ми вимагаємо від Фадеева наприклад. Він можливо також на емоціях не пустив Гринькова, бо вже сил не має читать те, що він пише. 

• Like 2
  • Haha 2
2 часа назад, Пахомич сказал:

Браво...! :ole_ole:Залишилось покласти на світлу голову лавровий вінок.

Вам не покладуть, бо немає за що. Фадєєв молодий, створює різні ідеї, втілює їх у життя. А що створили Ви і що  втілили? Відповідь очевидна,нуль на палочці. Ви таким як він заздрите, бо самі нічого не можете. Дуже добре пам’ятаю як Ви не знаходили собі місця, як у нас зявилася ціла группа операторів штучного осіменіння. Є така порода людей які ні на що не здатні, і від того злі на весь світ, що хтось здатний. Саме до цієї породи належите Ви. Хоча інколи пишете цікаві правильні речі. Але який з того толк? Покажіть щось своє, свої досягнення. Але  не покажете,бо у вас нічого немає. 

• Like 5
  • Haha 1
17 минут назад, pr1zZ сказал:

Нічого особистого. Просто на твоєму місті міг бути хтось інший, в якого також би знайшли до чого причепитися і толпою загризати б. Я за два роки побачила, який талант у бджолярів толпою топтати в грязюку і вбивати конкурентів. Та не туди народ силу свою направляє. Краще б аграрії загризали за потрави, чим один одного з'їдають. Я через це вже пройшла. І це зробило мене тільки сильнішою і впевненішою в собі та своїх силах. Того бажаю і тобі. 

Edited by Елена Щербань
  • Like 6
23 минуты назад, Укроп сказал:

. Фадєєв молодий, створює різні ідеї, втілює їх у життя. 

Так, ось саме того я б і проголосувала за Фадеева. Бо він по новому, по сучасному дивиться на бджільництво, в голові багато ідей, планів, він горить цим, і в нього виходить все. Ось такими і треба розбавляти спілки. Старожили вже видохлись, колись вони також були новаторами, креативними. Та з віком, я так розумію, хочеться спокою. А молодість- це як молоде ігриве вино. 

• Like 2
8 минут назад, Елена Щербань сказал:

Так, ось саме того я б і проголосувала за Фадеева. Бо він по новому, по сучасному дивиться на бджільництво, в голові багато ідей, планів, він горить цим, і в нього виходить все. Ось такими і треба розбавляти спілки. Старожили вже видохлись, колись вони також були новаторами, креативними. Та з віком, я так розумію, хочеться спокою. А молодість- це як молоде ігриве вино. 

Проголосувала аби мала право голоса. Ніяки спілки не треба розбравляти , не подобається - створіть свою!. Бой бог щоб ми на старості були не хуже чим зараз старожили. Спокій - це коли спокійно. 

• Like 1
Только что, rudakov сказал:

Проголосувала аби мала право голоса. Ніяки спілки не треба розбравляти , не подобається - створіть свою!. Бой бог щоб ми на старості були не хуже чим зараз старожили. Спокій - це коли спокійно. 

Я б мала право голосу, якби була членом СПУ. Та я зробила так ,як ти пишеш у другому реченні. 

Але ж я не сказала прибрати старожилів. Вони як основа, а молоді як новий вітер натхнення, ідей, як той моторчик 

• Haha 1
7 минут назад, Елена Щербань сказал:

Я б мала право голосу, якби була членом СПУ. Та я зробила так ,як ти пишеш у другому реченні. 

Але ж я не сказала прибрати старожилів. Вони як основа, а молоді як новий вітер натхнення, ідей, як той моторчик 

Так в тому і проблема що створили a далі справа не пішла. Будь який моторчик треба час від часу зупиняти та проводити обслуговування. В СПУ це вибори, йього не вибрали, ну буває, нехай готується до наступного етапу, підбирає електорат;). Продовжує працювати в тому Дусі і заробляти рейтинг. Працювати з молоддю в такий тяжкий час складно. Хто знає можливо час грає на руку @pr1zZ.

Edited by rudakov
4 години тому, Пахомич сказав:

Про шо мова? Закон про бджільництво давно написаний. 

І що, він всіх влаштовує? Допомогає вирішувати проблеми пасічників?

• Like 3
1 час назад, Елена Щербань сказал:

бо вже сил не має читать те, що він пише. 

Так можно ж i не читатити 

Я наприклад , жодне видання не читаю 

Нiхто не примушуе 

На ютубi iнколи таку ересь викладають , що просто жах 

Але вихiд завжди е  . Не дивитись 

• Like 4
49 минут назад, Елена Щербань сказал:

Краще б аграрії загризали за потрави, чим один одного з'їдають.

З аграрiями не впоратись 

А ось кинути лопату бруду , на це ми всi гаразд :IMHO:

• Like 6
5 минут назад, Мико сказал:

Так можно ж i не читатити 

Я наприклад , жодне видання не читаю 

Нiхто не примушуе 

Так і я не читаю. Але знаючи , чим закінчиться його відеозьйомка чи присутність, я б також намагалася це зупинити. 

Edited by Елена Щербань
55 минут назад, pr1zZ сказал:

Объясню всем сразу. 

Хотите изменения? Сначала меняйтесь сами и помогайте меняться другим. 

Будете сидеть дома и думать, что в Киеве, в области, в районе, в сел совете, жена должны работать над улучшением вашего благосостояния - ошибка. 

А критиков хватает везде. Я посмотрю, как хоть один критик приедет в Киев, поедет в министерство и начнёт ходить по кабинетам в поисках нужных людей и кричать каждому "я буду заходить туда куда хочу". Тут не все могут встать с дивана чай себе сделать... 

От тут і виложи своє бачення роботи спілки , яким чином заставити аграріїв менше травити бджід ,які послуги  повині ветеренари надавати пасічникам. Таке навіть ,як без драконівських норм ставити погрузочні  розгрузочні механізми на автомобілі, здача меду під реалізацію в продуктових магазинах і багато чого. Завозив матки , то ще вилами по воді писано , це добре чи погано, буде видно. То , що ти і твоя група засмітили людям мізги , то факт.  

• Like 2
19 минут назад, Олег Мельник сказал:

І що, він всіх влаштовує? Допомогає вирішувати проблеми пасічників?

Чим вас не влаштовує закон.Ви вірите що він напише новий закон і запустить:umora:

• Like 2
3 минуты назад, Пахомич сказал:

Чим вас не влаштовує закон.Ви вірите що він напише новий закон і запустить:umora:

Знову ви перекладаєте все на одного. Чи якщо Фадеева запропонували, то він один повинен змінити світ? Він однин повинен розглянути всі питання, всі закони , всі проблеми? Чи спілка разом , гуртом повинна виносити проблеми на голосування і знаходити разом можливості їх вирішення? Читайте закон про ГО України. 

Edited by Елена Щербань
  • Thanks 1
4 хвилини тому, Пахомич сказав:

Зайвих ілюзій не плекаю, але мені зрозуміло що роботи на даному напрямку ще багато. Але Ви, звісно, долучатися до тих дурниць не плануєте, лише будете з-за рогу органічними добривами кидатись:umora:

• Like 5
  • Haha 2
35 хвилин тому, Мико сказав:

Продукты пчеловодства и здоровье людей прошу просмотреть и принять участие в распространение

Вибачте, так і зробив:hi:

• Confused 1
3 минуты назад, Shveik сказал:

Продукты пчеловодства и здоровье людей прошу просмотреть и принять участие в распространение

Вибачте, так і зробив:hi:

Якийсь текст чудний. Нічого не зрозуміла

Так-так-тааак...почитавши коменти, на думку приходить лише старе рядянське   - "Инициатива наказуема":umora:

• Like 3
1 минуту назад, Shveik сказал:

Так-так-тааак...почитавши коменти, на думку приходить лише старе рядянське   - "Инициатива наказуема":umora:

Це точно. 

4 хвилини тому, Елена Щербань сказав:

Якийсь текст чудний. Нічого не зрозуміла

то заголовок відео з каналу Миколи Вороніна, так як не по темі то посидання не давав, просто був вражений що він у себе таке виклав, додивитися не зміг:hi:

20 часов назад, pr1zZ сказал:

П. С. Так кто из присутствующих, кроме критики, планирует в Киеве в министерствах отстаивать права пчеловодов? Заняться законом о пчеловодстве, селекции Украины? 

Создавайте свои общественные организации и покажите пример работы... 

А то воз и ныне там... 

Хіба він  не запевняє, що візьме цей груз на свої плечі?