Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, BeeDeny сказал:

Просто у многих это " в крови" ..
" моя хата с краю!"

Вот это так , только сейчас это не прокатит . Мир не тот . Ты хоть с краю хоть по средине вынь да положи и тебя не кто и спрашивать не будет :hmm:Потому как собрали собрание , а там подтянулись ещё , а там выбрали главу обл спилки и смотришь уже и глава всей Украинской спилки . А что 10/25% подержало это не кого волновать не должно . Главное много , то бишь все .  Только есть такой закон под скатертный . Есть ровные и ровнейшие . Кто ближе  к  барину тот и в шоколаде . А те что собирались для своего блага как всегда :dntknw:.  У Вас есть автомобиль?  Если есть , то тогда скажите мне , у Вас много спросили за возврат техосмотра ? Вот то то же а его обещают в 19-м году возобновить , так где Вы ? В какой хате . Вот так собрали клуб любителей , а там выбрали главных , а те ратуют за европейские ценности и мы восторге :(

 Как по мне да надо собираться отстаивать свои интересы , но только на уровне районов или сельсоветов не более. Где люди собраны по своему интересу и где все знают друг друга и отстаивают свои интересы . Вот с этих людей и надо выбирать ходаков в главы администраций , а там есть управления (сельхоз управления) со своими вопросами и предложениями . А так по набирают зам зама , начальник начальника , а в итоге циркуляр на голову и выполняй холоп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, yurko сказал:

А от цікаво, на скільки збільшиться кількість антибіотика в меді, якщо його за це можна буде конфіскувати, а не просто знижку вибити?

А може підтримаємо Стретовича, а то образиться, та і очолить Держпродспоживслужбу. А там такі повноваження, що 120гр не обійдемось.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, miro сказал:

бо конфіскація вказуватиме на неможливість продажі

Ви про яку країну говорите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, miro сказав:

я не розумію Вашого запитання, бо конфіскація вказуватиме на неможливість продажі,

Конфіскація вказує виключно на те, що у Вас його заберуть безоплатно і без Вашої згоди. А подальша його доля... "перероблять", "приведуть" показники до норми і реалізують.

40 хвилин тому, miro сказав:

вважаю дане обговорення б мало бути в іншій темі

Бажаєте - переносьте. Ви ж Рада.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, blek-269 сказал:

Как по мне да надо собираться отстаивать свои интересы , но только на уровне районов или сельсоветов не более. Где люди собраны по своему интересу и где все знают друг друга и отстаивают свои интересы .

так і є, тут якщо придивитись хто захищає Стретовича, поперше Стретович не знашого середовища, захищає його Нибонд, людина персійного віку яка звикла щоб була "партія наш рулєвой" і Асалтан , класний бізнесмен, та тільки звідки йому можуть бути відомі наші проблемі коли він матку від трутня не відрізняє, от і виходить що мораль цієї басні такова, якщо виберуть головою СПУ Нибонда , я вступлю в СПУ, якщо Нибонд буде продвигати Стретовича, ноги моєї в тій організації не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да, ремарка про Швайку, він один час возглавляв одне міністерство, так сірі схеми які там панували і які всім учасникам ( в тому числі  мені) остогидли він не знищив а просто " возглавив".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, larson сказав:

да, ремарка про Швайку, він один час возглавляв одне міністерство, так сірі схеми які там панували і які всім учасникам ( в тому числі  мені) остогидли він не знищив а просто " возглавив".

із С.В.М. одного поля ягода:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

СПУ претендує на право представляти всіх пасічників України

Ніколи такого не було і не буде. СПУ буде представляти інтереси не всіх пасічників які є членами СПУ а тільки інтереси купки людей наближених до голови спілки. Чи ніхто не знає як діють гаражні та дачні кооперативи? Як там обирають, голосують, куди витрачають кошти всіх членів кооперативу? Чи ніхто не знає як діє профспілка за місцем працевлаштування? Коли з усіх збирають відрахування з зарплати а відпочивати по путівках їздять лише "особенные". Ну невже ще досі людям не зрозуміло що таке сучасний колгосп і для чого його створюють? Для кращого життя окремих людей (пасічників) за рахунок всіх інших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, larson сказав:

так і є, тут якщо придивитись хто захищає Стретовича, поперше Стретович не знашого середовища, захищає його Нибонд, людина персійного віку яка звикла щоб була "партія наш рулєвой" і Асалтан , класний бізнесмен, та тільки звідки йому можуть бути відомі наші проблемі коли він матку від трутня не відрізняє, от і виходить що мораль цієї басні такова, якщо виберуть головою СПУ Нибонда , я вступлю в СПУ, якщо Нибонд буде продвигати Стретовича, ноги моєї в тій організації не буде.

я запутався, ну бізнес то зрозуміло, а з партією тута вищий пілотаж:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, nibond сказав:

СПУ буде представляти інтереси всіх коли там будуть всі. Коли там буде просто більшість, то на неї звертатимуть увагу в першу чергу. Коли там меншість, то це просто наші страхи - "как бы чего не вышло, как бы чего не случилось".

Ви так підписуєтесь із розумінням відповідальності, що це мене захоплює і я висловлюю до Вас повагу, но я не можу повірити ,що реалізація відповідальності можлива, на певному етапі Вас зроблять відповідальним лише за свої слова но не за ситуацію в цілому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, miro сказал:

я б сказав це принципово, я поставив це перед собою і порушувати не збираюсь ніколи.

Я  ведь  написал  что там  много  нюансов..

.Если  ваши  пчёлки  с  птичника  принесут  водичку  с  антибиотиком  или  после  обработки  полей  от  грибковых .  в  улей пчёлками занесётся  антибиотик.   Вы  откажетесь  от  продажи  пакетов   и  утилизируете  свои  пчелосемьи  в  месте  с рамками и антибиотиком  ???

За  чей счёт  будет  производиться  утелизация ?

Кто  и  как (за чей счёт) проверит у  пчеловодов  мёд  который  они  после  этого  введения  попрячут ..  пока  сами  не  сделают  подпольно  анализы..

Этот  закон  просто  не  сможет  у  нас  работать. а  если и  заработает  то  точно   не  в  пользу  простым  пчеловодам.  и  кто  их  знает  что  они  под  этот  закон  только  не  понаходят  в  нашем  мёде..

 

4 часа назад, miro сказал:

я не розумію Вашого запитання, бо конфіскація вказуватиме на неможливість продажі, а не збільшення ,чи зменшення, та вважаю дане обговорення б мало бути в іншій темі скільки воно переходить в частину продукції тощо.

Тема  может  и  другая.  но  вы  подали  предложение  в  этой  теме .  а  те  кто  будет  продвигать  эти  законы  других  тем  может  и  не  читает..  приходится  здесь  и  обговаривать  ваше  предложение..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, seim сказал:

а тільки інтереси купки людей наближених до голови спілки.

Якщо члени  спілки будуть малоактивні, то так і буде, якщо ви , як рівноправний член спілки будете вникати і намагатись об*єднатись однодумців ( таких же учасників спілки) навколо спільнї проблеми, то верхівка вимушена буде їх вирішувати, або ж вона буде змінена, але із таких жє як і ви. а все що ви в цьому пості написали то наслідок совковості, на те треба наплювати і забути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, SASHA.OK сказал:

А мені цікаво, ось ці ініціативи, які хотять запровадити СПУ вони якось обговорювались між хочаб своїми членами, чи члени СПУ так для внесків і для масовки, так сказати "для інтер'єру"? І ліва рука незнає що робить права. 

це точ в точ повторює "Обьєднані громади" , на папері проходили слухання , узгогдження з партійними осередками і тд. А на самому ділі ніхто нічого не проводив , а громади СТВОРИЛИ й провели вибори. Так буде й з бджільниками 100пудово:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Якщо члени  спілки будуть малоактивні

так і буде. Ви де небудь  являєтесь членом спілки чи кооперативу?

Цитата

якщо ви , як рівноправний член спілки будете вникати і намагатись об*єднатись однодумців ( таких же учасників спілки) навколо спільнї проблеми, то верхівка вимушена буде їх вирішувати

Ви чи любитель носити рожеві окуляри чи вже мріями в Європі. Я був членом гаражного кооперативу і є членом дачного кооперативу. І по причині того що вникав і задавав голові правління незручні для них питання з приводу розміру членских внесків і куди ці внески були витрачені то мене на річних зборах виключили з кооперативу. Голосують там купка прихлебателів які пов'язані з головою. В дачному кооперативі все так само. Але там мене ще не виключили. 

 

Цитата

то верхівка вимушена буде їх вирішувати, або ж вона буде змінена

даю гарантію, що Стретовича з його посади голови спілки винесуть тільки в білих тапках. Змінити його неможливо. Бо там голосують тільки ті хто годуватиметься з рук Стретовича. І вони будуть мати право голосу від сотень або тисяч членів спілки. Статут практично скрізь однаковий для спілок і кооперативів. Члени спілки там ніхто і звати їх ніяк. Головна функція  - це здати 120 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, seim сказав:

Статут практично скрізь однаковий для спілок і кооперативів. Члени спілки там ніхто і звати їх ніяк. Головна функція  - це здати 120 грн. 

І....Вихід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, seim сказал:

Ви чи любитель носити рожеві окуляри

просто намагаюсь  на ситуацію дивитись з позитивного боку, спочатку треба захотіти побігти, потім побігти ну, звісно що може бути і 

 

52 минуты назад, seim сказал:

Головна функція  - це здати 120 грн. 

 

53 минуты назад, seim сказал:

Ви де небудь  являєтесь членом спілки чи кооперативу?

рос, не состоял, не привлекался!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

просто намагаюсь  на ситуацію дивитись з позитивного боку, спочатку треба захотіти побігти, потім побігти 

я теж намагався дивитись з позитивного боку. На досвіді впевнився що все не так як хочеться і має бути. Ну в принципі як і в державі в цілому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, nibond сказал:

Хто проти..

Все впали в ступор от услышанного?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендовать можно до бесконечности,а живем мы по закону(только без демагогии)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пока ми думаємо як працювати надалі чиновники отримують великі гранди на розвиток чому ж гранди ідуть в руки людей які далекі від нашої галузі як цьому протистояти сьогодні я отримав інформацію що пп Мердок розпочав виробництво 800 вуликів і 3 апідоміки як так  ХТО  ТАКИЙ ПАН ГОНЧАРУК   і   на яких умовах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, доктор сказал:

Все впали в ступор от услышанного?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, mukola-s сказав:

 чому ж гранди ідуть в руки людей які далекі від нашої галузі

а з чого ви взяли що ті люди далекі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mukola-s сказав:

пока ми думаємо як працювати надалі чиновники отримують великі гранди на розвиток чому ж гранди ідуть в руки людей які далекі від нашої галузі як цьому протистояти сьогодні я отримав інформацію що пп Мердок розпочав виробництво 800 вуликів і 3 апідоміки як так  ХТО  ТАКИЙ ПАН ГОНЧАРУК   і   на яких умовах

Микола трохи спокійніше, і причому тут твій пост, адже тема помоєму не про гранди, поясни мені старому, що там вже коїться, хто засіхає на наші вершки:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

Микола трохи спокійніше, і причому тут твій пост, адже тема помоєму не про гранди, поясни мені старому, що там вже коїться, хто засіхає на наші вершки:)

тема не про гранди та  думаю саме спілка  має право надати запит про підтвердження даної інформації   згідно закону про публічність головне як правильно  сформувати питання  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...