Jump to content

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Recommended Posts

Просмотрев выступления Стретовича, понял, что он, или его секретари читают форум. Скажите пожалуйста, Вы примите меня в спилку, если у меня пчела Карника и Бакфаст?

5 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

:hmm:...

Здесь  возникнет   ну  очень  много  вопросов.    

Наверное  этот  пункт  на  ближайшую  пятилетку  пропустим. :IMHO1:

я б сказав це принципово, я поставив це перед собою і порушувати не збираюсь ніколи.

3 хвилини тому, nibond сказав:

Бо бродять поодинці

Треба об"єднуватися. Але не щоб нас об"єднували. Для мене це фундаментальна різниця. 

• Like 8

3 хвилини тому, miro сказав:

я б сказав це принципово, я поставив це перед собою і порушувати не збираюсь ніколи.

А що робити з конфіскатом?:hmm:

1 хвилину тому, Alex77 сказав:

Просмотрев выступления Стретовича, понял, что он, или его секретари читают форум. Скажите пожалуйста, Вы примите меня в спилку, если у меня пчела Карника и Бакфаст?

мда, мабуть вже не приймуть, як члена, але як кандидата, до поки у Вас бджоли нестануть УС і карпатка:dntknw:, самі розумієте обліко моралі, спушо турісто і тд., почикайте трішечки,або хоч паспорти у бджіл поміняйте поки не ввели біометричні зі сканом крил.

• Like 2

Біоетатол а гроші пасічнику.

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

1 хвилину тому, miro сказав:

Ви далекі в такому разі від істини

Так хлопці, ставайте в чергу. Хіба я можу один дати всім відповіді. Це вже точно схоже як зграя вовків нападає на вівцю.Моя мета не переконати всіх, а дати зрозуміти, що є й інша точка зору. А хто з нас правий розсудить час.

• Like 1

2 хвилини тому, asaltan сказав:

в певних державних службах є інструкції,щодо забороненої продукції, звичайно може тому є кращі пропозиції аніж в інструкціях прописано, но продукція в нашій країні немає реалізовуватись.

12 минут назад, Alex77 сказал:

Для начала необходимо предоставить справку что вы в своей кочевой бригаде пчел не крали у друзей и расписку что безоговорочно поддерживаете все начинания Стретовича. Вы что видео не до конца досмотрели? 

1 минуту назад, miro сказал:

мда, мабуть вже не приймуть, як члена, але як кандидата, до поки у Вас бджоли нестануть УС і карпатка:dntknw:, самі розумієте обліко моралі, спушо турісто і тд., почикайте трішечки,або хоч паспорти у бджіл поміняйте поки не ввели біометричні зі сканом крил.

Я могу сказать, что у меня серая Карпатка и желлтая УС, и проблем не будет, но это не в моих принципах. Мы же в свободной стране живем, в Демократии))), лично защищал, особенно в 2004 году, а паны не бедем называть по имени все об....или!!!!! Простите за политику!!!

1 час назад, asaltan сказал:

Напишіть про себе, може у Вас є якісь більші, ніж у Стретовича досягнення, крім оселедця.

З вашими досягненями, в Радянськi часи, за спекуляцiю, знаэте скiльки давали???

1 хвилину тому, Alex77 сказав:

Я могу сказать, что у меня серая Карпатка и желлтая УС, и проблем не будет, но это не в моих принципах. Мы же в свободной стране живем, в Демократии))), лично защищал, особенно в 2004 году, а паны не бедем называть по имени все об....или!!!!! Простите за политику!!!

шляхом еволюції з 2004 року паньство стало жлобством, про успіх шляхом еволюції говорив тоді С.В., но що я можу сказати ......, в мене сіра бджола і мені не потрібно СПУ.

17 хвилин тому, Sanich сказав:

Треба об"єднуватися. Але не щоб нас об"єднували. Для мене це фундаментальна різниця. 

Так об'єднуємось,  хто заважає об'єднатися всім пасічникам у місцеву спілку, а вже потім вирішувати вступати в СПУ чи ні. При чому тут Стретович, він що, як кажуть, в ногах стоїть. Та тільки після того всі зрозуміють, що надалі їм потрібен саме такий як Стретович.

• Like 1

1 хвилину тому, nibond сказав:

вирішувати вступати в СПУ чи ні

Навіщо в неї вступати? Чому не об"єднуватися з іншими регіональними спілками? 

• Like 3

Тільки що, Sanich сказав:

Якими?

2 минуты назад, nibond сказал:

Так об'єднуємось,  хто заважає об'єднатися всім пасічникам у місцеву спілку, а вже потім вирішувати вступати в СПУ чи ні. При чому тут Стретович, він що, як кажуть, в ногах стоїть. Та тільки після того всі зрозуміють, що їм потрібен саме такий як Стретович.

В тому i справа, що якби був пасiчник, а не полiтик, то вiдношення було б iнше!

2 минуты назад, nibond сказал:

Так об'єднуємось,  хто заважає об'єднатися всім пасічникам у місцеву спілку, а вже потім вирішувати вступати в СПУ чи ні. При чому тут Стретович, він що, як кажуть, в ногах стоїть. Та тільки після того всі зрозуміють, що надалі їм потрібен саме такий як Стретович.

Скажите только честно вы так ратуете за СПУ и открытым текстом говорите что лично вам это выгодно.

В связи с чем у меня только один простой вопрос, получит ли точно такую же выгоду (которую вы для себя ведите в этой организации) любой рядовой член СПУ?

Или все таки вы рассчитываете на особые плюшки?

• Like 2

1 хвилину тому, Берендей сказав:

В связи с чем у меня только один простой вопрос, получит ли точно такую же выгоду (которую вы для себя ведите в этой организации) любой рядовой член СПУ?

Я ще не член СПУ:crazy: Але всі мене вже тут переконали, що треба вступати.

1 минуту назад, nibond сказал:

Я ще не член СПУ:crazy: Але всі мене вже тут переконали, що треба вступати.

И не просто вступать а как минимум возглавить "осередок." :ay:

• Like 1

Тільки що, Берендей сказав:

И не просто вступать а как минимум возглавить осередок. :ay:

Хочу, щоб хтось з молодих ярмо надів. Вже сили не ті, раніше буває сідаю - вареників з тридцять з'їдаю, а зараз шемелю-шемелю - ледве шістдесят вмелю:umora:

4 минуты назад, Sanich сказал:

Обеднуватись потрiбно, гуртом i батька бить легше. Але вступати в спiлку, де керiвник полiтик, зами бжолохолдiнги. А бородьба з Карнкою i  Бакфастом, ну я не вiрю, що  це бородьба за  Украiнську бджолу, а щось iнше. Моя думка, не на того поставили! Вибачте, якщо когось образив!

• Like 6

52 минуты назад, miro сказал:

3.заборонити лікування бджіл антибіотиком {продукція яка йде на експорт і так перевіряється, а та що залишиться в нас немає мати ходу}, у разі виявлення антибіотику в продуктах бджільництва ,продукцію конфісковувати,

Це пункт потрібно викрислити тому що 99% мед буде з антибіотиком і хапуги будуть наживатись

• Like 3

17 хвилин тому, Sanich сказав:

А чому в нас до неї така пильна увага? Бо СПУ це бренд. А кожен бренд має свою ціну і користь, ним не розкидаються, на його створення потрібен час, кошти, зусилля.

Тільки що, nibond сказав:

А чому в нас до неї така пильна увага? Бо СПУ це бренд. А кожен бренд має свою ціну і користь, ним не розкидаються, на його створення потрібен час, кошти, зусилля.

Партія Регіонів - це також бренд. Що  з того? 

Бренд розкручується в еру інтернету за тиждень-місяць, в залежності від бажання і цілей. 

А вам ненадоїло вести агітацію . Мабуть ласий кусок обіцяють.

5 минут назад, nibond сказал:

• Like 1

• Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України