Jump to content

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Recommended Posts

2 години тому, Віктор просто сказав:

" Вот, что членский билет СПУ, животворящий делает!"

Я радий, що ви вірите в необхідність об'єднання, віра - то велика сила. Я знаю людей які також не сприймали ГО ОМУ і були активними критиками його нинішнього голови, а тепер вони там в перших рядах

• Like 1

2 минуты назад, nibond сказал:

були активними критиками його нинішнього голови, а тепер вони там в перших рядах

Оце мене найбільше і насторожує.

• Like 3

8 минут назад, nibond сказал:

Я радий, що ви вірите в необхідність об'єднання

Я Вам приводу не давав!

3 хвилини тому, Віктор просто сказав:

Я Вам приводу не давав!

Та Ви не скромнічайте, бачу, що також хочеться приєднатись до, так би мовити, локомотиву українського бджільництва. В СПУ є майбутнє

Цитата

Наш бугай – один из первых на выставке.
А сперва кричали – будто бракованный, –
Но очухались – и вот дали приз таки:
Весь в медалях он лежит, запакованный.

15 минут назад, nibond сказал:

Я знаю людей які також не сприймали ГО ОМУ і були активними критиками його нинішнього голови, а тепер вони там в перших рядах

G6PBTlmKlog.thumb.jpg.a28b81cff80871393ddd71b3f5999083.jpg

Может и с СПУ со временем люди поменяют свое мнение?!

• Thanks 1

33 минуты назад, Віктор просто сказал:

Сміятиметесь останнім Ви, бо років на 20+ молодші, це природньо. З цієї ж причини Ви, напевно, ще не були членом ніякої спілки. А я був, як мінімум 3х. І  висновки мої базуються на особистому  досвіді. Готовий поділитися. А користуватися ним, чи ні- Ваше право. Я бачив і чув 4 виступи Стретовича і багато Ваших . Так от, якщо б Ви очолювали СПУ- я б, можливо, і приєднався, просто, щоб підтримати прогресивну і перспективну молодь. А коли на чолі СПУ стретовичі, то я впевнений, ніякого прогресу і перспектив бдолярству не світить, це чергове стійло. Але страшні не стретовичі, більшу загрозу становлять ті, що в цьому стійлі надіються отримати затишніше і ситніше місце завдяки "одобрямсу", але стійло це завжди стійло. Стретовичі будуть ігнорувати тисячі пасічників з їхньою критикою і сприйматимуть реверанси декількох, видаючи це за " общее мнение". Оця возня і викликає сміх, незалежно від того, чи буде він останнім. А ще дуже сумно, аж тиск піднімається! Скоріш би весна і подальше від комп'ютора.

Дякую Вам за відповідь!:az: Так, я не був і не є членом будь-якої спілки, і дійсно не маю практичного досвіду як вони працювали, тому я і бачу майбутню роботу спілки зовсім не таку яку бачили Ви. Принаймні мені би так хотілось:hi:

P.s. Завтра буде відео на каналі "Fabro", де трохи буде про те як працють спілки в Германії. Запрошую до перегляду)))

• Like 11
  • Thanks 1

24 минуты назад, Fabro сказал:

G6PBTlmKlog.thumb.jpg.a28b81cff80871393ddd71b3f5999083.jpg

Может и с СПУ со временем люди поменяют свое мнение?!

Я уверен, что Черчилль не имел в виду приспособленцев. Иначе, он не был бы Черчиллем.

• Like 3

54 минуты назад, Fabro сказал:

Дякую Вам за відповідь!:az: Так, я не був і не є членом будь-якої спілки, і дійсно не маю практичного досвіду як вони працювали, тому я і бачу майбутню роботу спілки зовсім не таку яку бачили Ви. Принаймні мені би так хотілось:hi:

P.s. Завтра буде відео на каналі "Fabro", де трохи буде про те як працють спілки в Германії. Запрошую до перегляду)))

Пора Ваня очолити тобі спілку,вдруг всі пасічники почнуть довіряти спілці:).

• Like 5
  • Thanks 1

Резкая и частая  перемена мнения это КЛИНИКА .А так Черьчилль прав.:hi:

• Like 3
  • Haha 1

15 минут назад, Женя Циба сказал:

Пора Ваня очолити тобі спілку,вдруг всі пасічники почнуть довіряти спілці:).

Тут нікого не чіпаеш та пишуть що мудак і таке інше а Ви говорите про очолити спілку;) Тільки заікнись і через пару секунд на голову вил*ється відро лайна:(. Так що я в ці ігри не іграю, ще не доріс до такої справи:hi:

• Like 14

Посмотрел выступление Стретовича. Если простыми словами, то человек, угрожает всем несогласным и предлагает крышевание вступающим в его организацию. При этом организация от имени пчеловодов будет требовать новых ограничений и контролирующих органов для самих себя.  

• Like 11

10 годин тому, nibond сказав:

Я знаю людей які також не сприймали ГО ОМУ і були активними критиками його нинішнього голови, а тепер вони там в перших рядах

Нажаль ці люди не по переконанню поміняли позицію, а тому що ... .

А я знаю людей які напочатку захищали ОМУ як Ви СПУ, а через деякий час їхній запал остив і побачили що не зовсім "політика партії" правильна.

Я не противник СПУ чи інших об'єднань і рахую що за ними майбутнє, але не в такому форматі як зараз. Подивившись кілька відео про СПУ і його голову, а також побувавши на зібранні обласного осередку СПУ я побачив як намагаються загнати (чи вже загнали) в стійло і щоб всі "шагали дружно в ряд", а якщо хтось має іншу думку, то його досить в жорсткій формі ставлять на місце. 

Так що я прихильник об'єднань, спілок, асоціацій, але не в такому форматі :hi:

• Like 7

я тоже прихильник обьеднань тому що коли пасчники будудь обеднанні тоді зможуть щось поміняти даже того голову СПУ якщо він неугідний,  необьеднані нічого незможуть зробити даже якщо якісь кошти будуть виділені на бджільництво то нічого ніхто неотримае 

• Like 2

55 минут назад, Максим Слобода сказал:

Посмотрел выступление Стретовича. Если простыми словами, то человек, угрожает всем несогласным и предлагает крышевание вступающим в его организацию. При этом организация от имени пчеловодов будет требовать новых ограничений и контролирующих органов для самих себя.  

Хай спочатку Стритович розповість

1. якй  план розвитку СПУ хоча б на кілька років.

2. Яка структура СПУ? 

3. Як будуть горошові потоки розподілятись. Потрібно щоб кожний пасічник мав змогу доступу і бачив куди і як йдуть гроші. 

А Українця лякати непотрібно...

• Like 3

12 минут назад, Урош сказал:

Хай спочатку Стритович розповість

1. якй  план розвитку СПУ хоча б на кілька років.

2. Яка структура СПУ? 

3. Як будуть горошові потоки розподілятись. Потрібно щоб кожний пасічник мав змогу доступу і бачив куди і як йдуть гроші. 

А Українця лякати непотрібно...

А шо нас лякати,нас як нагнули до цих пір негодні вирівнятись.

то для того щоб він розповів повинні бути районні сілки, обласні , а так як у маньківському районі спілки пасічників немае тай кому він розкаже 

Конный пешему не товарищь,такие как стретович работать лопатой и тем более на благо кого то никогда не будут,есть их адепты в лице asaltan и т.п.которые хотят чтобы работали на них и только(стретович черт из табакерки)

• Like 4
  • Confused 1

наскільки я розумію то СПУ для пасічника не примусове а добровільне і для того щоб пасічники туди вступили пан Стрітевич повинен заінтерисувати так як було в далекі 90 якись сахар давали всі вступали в спілку у кого е пасіка і вкого і нема  призедент Ющенко тисячу дав тож приемно згадати  а Стрітевич хай читае і на вус мотае  що для того щоб народ пасічників обьеднати потрібно щось полезне зробити інакше ніяк:IMHO:і внего е шанс і можливості 

• Like 1

Приезжал этот стретович к нам в район-будучи при власти(встерчался с активом района)на вопрос о развитии молочного скотоводства -ответил-  оно не нужно так как у детей сечас почти у всех на натуральное молоко аллергия,после этих его слов все вышли из зала и был послан на......

• Like 5

Неужели вы действительно думаете что стретович не знает реалий вокруг закупки меда,ни разу он не заикнулся о не справедливой закупочной цене на мед ,палец о палец не ударил чтобы что-то изменить как голова СПУ(дармоед ряженый)

• Like 6
  • Confused 1

5 минут назад, доктор сказал:

Неужели вы действительно думаете что стретович не знает реалий вокруг закупки меда,ни разу он не заикнулся о не справедливой закупочной цене на мед ,палец о палец не ударил чтобы что-то изменить как голова СПУ(дармоед ряженый)

Я думаю даже не цена на мед первая головная боль пчеловодов. Сегодня стоял на ЖД переезде, прошел состав полностью химией для полей груженный.. Ждешь весны, и боишься.

• Like 4

"кем то любимый стретович"В составе избирательного блока Виктора Ющенко «Наша Украина» Стретович повторно избирается в парламент и с июня 2002 года до 2006 возглавлял комитет по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией.-ДО СИХ ПОР ОТКАШЛИВАЕМ

С февраля 2003 года является президентом Восточноевропейского департамента и членом Совета директоров влиятельной международной организации «Парламентарии против коррупции и организованной преступности» со штаб-квартирой в Канаде.-ПРОДОЛЖАЕМ КАШЛЯТЬ

С декабря 2015 года президент Общества пчеловодов Украины (Спілки пасічників України) С ОГНЯ ТА В ПОЛУМ"Я

• Like 3

6 хвилин тому, доктор сказав:

"кем то любимый стретович"В составе избирательного блока Виктора Ющенко «Наша Украина»....... штаб-квартирой в Канаде.-ПРОДОЛЖАЕМ КАШЛЯТЬ

Так ви його не сприймаєте суто з ідеологічних мотивів. Ніколи він не буде вам милий, щоб не робив. Зрозуміло.

4 минуты назад, nibond сказал:

Так ви його не сприймаєте суто з ідеологічних мотивів. Ніколи він не буде вам милий, щоб не робив. Зрозуміло.

Я его воспринимаю как хозяйственника-он никакой,как государственный деятель-полный ноль.И не надо переворачивать с ног на голову-как нам его воспринимать.

• Like 3

1 хвилину тому, доктор сказав:

Я его воспринимаю как хозяйственника-он никакой,как государственный деятель-полный ноль.

А я навпаки.

• Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України